Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Vasaru ar Džoenas Bolouri ‘Nerātno sarakstu’ uzkarsēs…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Intriģējoši, izklaidējoši, atslābinoši… tieši tik dažādi solās būs pavērsieni Džoenas Bolouri grāmatā “Nerātnais saraksts”, kurā Fēbe stāsta par savu apņemšanos gada laikā izmēģināt 10 lietas, kas viņasprāt atsvaidzinās viņas gultas dzīvi.

Viņa nav no tām smalkajām lēdijām, kas dienu pavada smalkā ofisā, perfekti izpildot darbus un vakarā dodoties mājās pie brīnišķīga vīra un bērniem. Nē. Jaunajā gadā viņa piedzeras līdz kliņķim kopā ar draugiem, kas zog viesnīcas galda piederumus. Darbā dāma ierodas, taču strādā gaužām maz, un viņas priekšnieks Fēbei derdzas tikpat ļoti, cik sporta zāle. Turklāt, sieviete joprojām nav tikusi galā ar šķiršanos no drauga Aleksa, kas viņu pameta pirms gada citas dēļ. Pat psihoterapeites apmeklējumi nav palīdzējuši atbrīvoties no draņķīgās sajūtas, kas rodas par to domājot. Tāpēc Fēbe nolemj, pie velna, varbūt viens pārgalvīgs saraksts dzīvi iekrāsos jaunās krāsās.

Viņa ir apņēmības pilna gada laikā izmēģināt visu, ko pasaule sniedz – jaunāka vīrieša ievilkšanu gultā, anālo seksu, lomu spēles, grupveida seksu, mīlēšanos ar pilnīgu svešinieku un vēl daudz ko citu. Viens saraksta punkts ir pikantāks par otru un šķiet, ka Fēbi sagaida galvu reibinošs piedzīvojums – atliek tikai sameklēt kādu, ar kuru kopā to realizēt.

Šī Džoenas Bolouri grāmata nebūs tā, kas rosinās uz filozofiskām pārdomām par dzīvi vai nesīs jaunas atklāsmes, taču tā uzmundrinās pēc nogurdinošas darba dienas un sagādās kompāniju pludmalē vai vēlos vasaras atvaļinājuma rītos. Vieglais un asprātīgais humors un raitā valoda tevi aizraus. Grāmatas sižets un galvenās varones piedzīvojumi asinīm liks riņķot straujāk.

Šķiet, tieši to arī vēlējāties jūs, kas pieteicāties tās iegūšanai! Tā kā vēlme vasaras atvaļinājumā palasīt kaut ko tieši tik jautru un izklaidējošu, nolēmām ar eksemplāru iepriecināt piecas no jums! Un tātad grāmatas dāvinām:

Egita Bite
Indra Troska
Elīna Driķe
Antra Cimiņa
Rita Žagata

Gaidiet no mums ziņu – informēsim par grāmatu saņemšanu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu