Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Var pieteikties uz labo domu un pārmaiņu skolu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„LABO DOMU UN PĀRMAIŅU SKOLA”

UNA KRAUKLE

Sertificēta praktiskā psiholoģe

Darbību uzsāk 4 dažādas atbalsta un pārmaiņu grupas cilvēkiem, kas cieš no liekā svara un dažādiem ēšanas traucējumiem.

1) Grupa tiem, kas skatoties spogulī sev saka-„es gribu mainīties!” Atvadīšanās no liekā svara, izmantojot psiholoģiskās pašregulācijas metodes. (Grupā 10-12 dalībnieki)

2) Grupa „Dzīve bez bulīmijas.” (8-9 dalībnieki)

3) Grupa  tiem, kas cieš no kompulsīvās pārēšanās. (10-12 dalībnieki)

4) Grupa „NĒ anoreksijai!” (7 dalībnieki)

Projektā grupa- „Pārmaiņu skola pašapziņas paaugstināšanai”

 

Programma izstrādāta ar mērķi palīdzēt labāk izprast savas emocijas un to ietekmi uz ēšanas paradumiem.

Programmā daudzi punkti ietver  pozitīvas pašapziņas veidošanu, spēju rast radošus risinājumus problēmsituācijās,  mākslu sevi pieņemt un mīlēt. Kā arī- darbs ar mērķu formulēšanu, līdzsvara atjaunošana starp savām PATIESAJĀM vajadzībām dažādās dzīves sfērās, saikne starp sevi un savu patieso GRIBU, jēdzieni AIZLIEGUMS-ATTEIKŠANĀS, VĒLMES-VAJADZĪBAS.

Grupa arī ļauj saņemt daudz vairāk atbalsta no citiem līdzīgi domājošiem, ar līdzīgu mērķi kopā nākušiem cilvēkiem, dod iespēju saprast, ka ar šādām problēmām un grūtībām Jūs neesat viens, kā arī iegūt citu cilvēku pieredzi ceļā uz sevis sakārtošanu. Piemēram, strādājot individuāli, mēs divatā papriecājamies par to, ka nedēļā var būt -3kg, tikai sākot ieklausīties savās patiesajās vajadzībās un dzīvojot saskaņā ar tām, sevi mīlot un pieņemot. Grupā šāda pieredze iedvesmo arī citus cilvēkus. Par pagātni kļūst bulīmija, tiekot skaidrībā par to, kas rada emocijas, no kurām gribas tikt vaļā kopā ar uzņemto ēdienu. Par pagātni kļūst kompulsīvā pārēšanās, atrisinot situācijas, kas to izraisa, saprotot savas emocijas un emocijām sekojošo darbību. Par pagātni kļūst anoreksija, panākot harmoniju savā dvēselē, sadziedējot senas un ne tik senas traumējošu situāciju sekas.

Tavs ķermenis un apziņa ir vienots veselums. Tavs ķermenis ir ļoti gudrs, jo ir tavu domu un uztveres materiāla izpausme. Tavs ķermenis ļoti labi zin un pat ir gatavs Tev pastāstīt, kas tam katrā brīdī ir nepieciešams. Tikai tas laikam bija ļoti sen, kad Tu pēdējo reiz viņu dzirdēji. Kaut kādu Tev neizprotamu iemeslu dēļ Tu reiz pazaudēji to saikni starp savu ķermeni un apziņu. Un tā klusā balstiņa, kurā Tavs ķermenis ar Tevi runāja, kļuva arvien vājāka! Varbūt tas bija jau sen, un Tu vairs nespēj atcerēties, kā tas sākās, bet šobrīd Tu vari atjaunot zaudēto saikni starp savu ķermeni un apziņu. Tu vari iegūt to, ko vēlies, jo patiesībā esi stiprs, gudrs un veiksmīgs!

Ideālā gadījumā harmonisks cilvēks ēdīs to, ko vēlas, tik, cik vēlas, un tad, kad to vēlas. Pie tam – saglabājot harmonisku svaru. Viņš uzņem ar pārtiku tieši tik, cik nepieciešams, lai atjaunotu enerģiju.

PRAKTISKĀ PUSE:

  • nodarbības notiks 1 reizi nedēļā
  • maksa par nodarbību: 7 LVL
  • par norises laiku (trešdienās vai sestdienās) un vietu (Rīga, centrs) tiks informēts katrs interesents.

 

Pieteikties dalībai var zvanot uz tālruni 20391001 vai rakstot una.777@inbox.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu