Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Uzzini, vai esi starp 15 Seal cosmetics roku krēmu ieguvējām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mīkstinošs, mitrinošs, barojošs, aizsargājošs, taukains un vieglas tekstūras,- tik dažādi un tik dažādus uzdevumus mūsdienās spēj paveikt roku krēmi. Taču kā atklājās no jūsu vēstulēm,lai arī vajadzības ir dažādas, visbiežāk, tiek iegādāts viens krēms un lietots visu vajadzību apmierināšanai. Kas nav gluži pareizi. Tieši tāpēc daudzu acis iemirdzējās ieraugot iespēju laimēt 5 “Seal cosmetics” jaunās produktu līnijas roku krēmus, kas katrs paredzēts savai vajadzībai.

Konkurence uz 15 roku krēmu komplektu iegūšanu testēšanai šoreiz bija ļoti liela, tāpēc izlozes rezultātā esam noskaidrojuši 15 portāla lasītājas, kuras iegūs un izmēģinās katru no pieciem roku krēmiem – „Dzērvene”, „Auza”, „Ingvers”, „Smiltsērkšķis” un „Vita”, un novērtēs tās sajūtas, ko dod regulāras ikdienas rūpes par roku ādu.

Lūk, laimētāju vārdi:

Kristīne Gaņģe
Ilze Korsaka
Ingrīda Pogorelova
Antoņina Greitāne
Vizma Gailīte
Dace Gīle
Inta Ķēbere
Dace Paulauska
Sintija Garā
Ļena Znotiņa
Santa Pluta
Ilona Zitmane
Ilze Lipska
Inga Abace
Liena Zvaigzne

Apsveicam visas laimētājas! Par krēmu komplektu iegūšanu informēsim jūs katru personīgi.

 

Atgādinām, ka testēšanai tiek nodoti šādi krēmi:

     

Barojošs roku krēms 
Smiltsērkšķis

Barojošs roku aizsargkrēms. Sastāvā esošajam smiltsērkšķu ekstraktam piemīt ādu atjaunojošas īpašības.  Lietojot krēmu roku āda kļūst maiga, mīksta un aizsargāta no apkārtējās vides ietekmes.

 

Kāju un roku krēms 
Vita

Mitrinošs un mīkstinošs kāju un roku krēms. Sastāvā esošiem ārstniecības augiem un egles skuju ekstraktvielām piemīt sasprēgājumu un sīku brūcīšu dziedējošas īpašības. Lietojot krēmu āda kļūst maiga un mīksta. Īpaši piemērots papēžiem.

 

Aizsargājošs roku krēms 
Ingvers

Mitrinošs un aizsargājošs roku krēms. Sastāvā esošajam ingvera ekstraktam piemīt ādu tonizējošas un reģenerējošas īpašības. Lietojot krēmu roku āda kļūst gluda, mitrināta un aizsargāta no apkārtējās vides ietekmes.

 

     

Mīkstinošs roku krēms 
Auza

Mīkstinošs vieglas tekstūras roku krēms. Sastāvā esošajiem dabīgajiem auzu un kviešu ekstraktiem piemīt dziļi mitrinošas un nomierinošas īpašības. Īpaši piemērots sausas jūtīgas ādas kopšanai. Lietojot krēmu roku āda kļūst samtaini maiga un mīksta.

Mitrinošs roku krēms 
Dzērvene

Mitrinošs vieglas tekstūras roku krēms. Sastāvā esošajam dzērveņu ekstraktam piemīt antioksidējošas un ādas atjaunošanās procesus stimulējošas īpašības. Lietojot krēmu jūsu rokas vienmēr būs koptas un zīdaini maigas.

 
Dalīties.

Atstāt Ziņu