Vārda dienu svin: Emīlija, Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

‘Uzplauksti pavasarim!’ 2013: pieteikšanās noslēgusies

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ortāls SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Oriflame izsludina ikgadējo akciju „Uzplauksti pavasarim!”. Tās mērķis – rosināt sievietes atklāt sevī jaunus spēkus, sievišķīgu gudrību, sniegt iedvesmu uzdrošināties, kļūt par sevi pārliecinātām un piepildīt sapņus.

Nekad nav par vēlu un tu nekad neesi par vecu, lai nospraustu dzīvē jaunus mērķus un izsapņotu vēl kādu sapni! Mēs portāla SievietesPasaule redakcijā par visiem 100% piekrītam šim īru rakstnieka Klaiva Levisa teiktajam, tāpēc arī ar šā gada akciju „Uzplauksti pavasarim!” vēlamies mudināt sapņot lielus un mazus sapņus, noticēt sapņiem un pārvērst tos par īstenību!

Akcijā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete, kura jūt, ka viņas dzīvē nepieciešamas iedvesmojošas un sievišķīgas pārmaiņas, palīdzība tikt skaidrībā ar saviem mērķiem un atkal no jauna jāiemācās sapņot. Nepieciešams tikai atsūtīt pieteikuma vēstuli, kurā pastāsti par kādu savu nepiepildītu sapni, to, kas traucējis to piepildīt (iekšēji vai ārēji apstākļi) un kā dalība akcijā Tev varētu palīdzēt!

No visiem iesūtītajiem pieteikumiem tiks izvēlētas 10 sievietes, kuras kā dāvanu saņems ielūgumu uz akcijas noslēgumu – vienas dienas iedvesmojoši izglītojošo pasākumu “Uzplauksti pavasarim!”, kas notiks 13.aprīlī.

10 sievietēm vienas dienas garumā būs iespēja psiholoģes Marijas Ābeltiņas vadībā atraisīt sevī sapņotāju un saprast, kā sapņus pārvērst par mērķiem un dzīves realitāti. Savukārt dienas otrajā daļā populārā Oriflame stilista Andra Ruskuļa vadībā ikviena akcijas dalībniece apgūs dažādus skaistumkopšanas knifiņus un tiks skaisti uzposta.

 

Uzplauksti pavasarim sapņu aģenti:

„Katra sieviete ir pelnījusi pamosties ar prieku, smaidot izdzīvot dienu un ar gandarījumu laisties miegā. Katra no mums ir īpaša ar saviem sapņiem, vēlmēm un vajadzībām. Un šo mūsu sapņu īstenošana ļauj mums apzināties, kas mēs esam, ļauj atrast dzīves jēgu un garšu. Tiekšanās uz pilnveidi padara mūs dzīvas.”
Marija Ābeltiņa, psiholoģe

 


„Piepildīt sapņus ir un vienmēr ir bijusi galvenā Oriflame ideja. Tas ir tas, ko mēs darām. Katru dienu. Piepildām cilvēku sapņus visā pasaulē. Tieši tāpēc Oriflame šā gada zīmola solījums klientiem un konsultantiem ir „Tavi sapņi – mūsu iedvesma”.  Šajā solījumā ir pateikts tik daudz. Mūsu darbs patiešām sākas tur, kur sākas tavi sapņi. Tie ir mūsu iedvesmas avots. Mēs iedrošinām cilvēkus uzdrīkstēties sapņot, izvirzīt savus mērķus. Un visa ceļa garumā mēs esam partneri. Un kopā mēs radām globālu skaistumkopšanas un sapņu piepildīšanas pasauli. Sapņot vajag! Vai tu esi sapņotāja? Vai tev ir mērķi? Un pats galvenais – vai tu vēlies piepildīt savus sapņus? Mēs vēlamies.”
Aleksandrs Čakste, Oriflame Latvija valdes priekšsēdētājs

 

Šeit nelielai iedvesmai ieskats tajā, kā mums gāja 2012.gada Uzplauksti pavasarim noslēguma dienā!

Dalīties.

Atstāt Ziņu