Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Uzlabo pašsajūtu- sāc burkānu sulas kūri!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ie oranžie dārzeņi ir īsti brīnumi mūsu veselībai- tie satur daudz minerālvielu un mikroelementu, C, B, D, E, P, K vitamīnus un A provitamīnu – karotīnu. Burkānos esošās vielas labvēlīgi ietekmē gan redzi, gan uzlabo ādas stāvokli un asins sastāvu. Burkāni normalizē sirds un asinsvadu, aknu, aizkuņģa dziedzera, nieru, vairogdziedzera darbību, ārstē mazasinību, jo satur daudz dzelzi.

Īpaši ieteicami burkāni ir cilvēkiem, kas slimo ar artrītu, aknu slimībām, aterosklerozi, mazasinību. Pat ja esi vesela, ir vērts uzsākt burkānu sulas kūri, jo burkāni ir kā dabas sagādātās „vitamīnu pakas”, kas spēcina organismu.

Kādus brīnumus spēj paveikt burkānu sula?

* Tad, kad mūs pārņem nemiers un nogurums, cēlonis tam var būt resnā zarna. Tāpēc pie sliktas pašsajūtas jātīra zarnu trakts. Te labi noder burkānu sula.

* Tāpat burkānu sulas kūres ieteicama artrīta slimniekiem.

* Burkānu sula palīdz arī izdzīt no organisma parazītus.

* Uzskata, ka burkānu sulai piemīt pretvēža aktivitāte.

* Burkānu sula uzlabo zobu stāvokli, redzi un ādu. Tātad arī skaistuma uzlabošanas nolūkos ieteicama tieši burkānu sulas kūre.

* Burkāni ir diētiski – to enerģētiskā vērtība ir zema, tāpēc burkānus droši var ēst cilvēki, kas vēlas samazināt ķermeņa masu. Burkānu sulas kūres laikā, atsakoties no miltu izstrādājumiem, ceptiem un smagiem ēdieniem, iespējams nomest pāris kilogramus.

* Burkānu sula atjauno enerģiju un paaugstina organisma aizsargspējas.

Cik daudz jāizdzer?
Kūres ilgums atkarīgs no pašu vēlmes. Tā var būt nedēļa, 10 dienas vai ilgāks laika periods.Kūres laikā jāizdzer 2-3 glāzes svaigi spiestas burkānu sulas dienā. Kūres laikā no uztura jāizslēdz milti, ciete un cukurs, kas traucē vērtīgām vielām uzsūkties organismā.
Burkānu sulu var dzert kopā arī ar citām dārzeņu sulām, piemēram, ļoti vērtīgs kokteilis ir burkānu-seleriju sula.

Dalīties.

Atstāt Ziņu