Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Uzdāvini sev BLISTEX! Piesakies 12 dažādu lūpu balzamu testam!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

ūpas ir mūsu sejas viena no redzamākajām daļām, turklāt arī viena no visjutīgākajām un neaizsargātākajām. Lielā mērā to nosaka lūpu anatomiskā uzbūve: tām nav tāda aizsargslāņa kā ādai citās ķermeņa daļās, tām nav arī sviedru un tauku dziedzerīšu, kas tās varētu mitrināt. Tāpēc aukstums, skarbi vēji, saule un sausums, gan iekštelpās, gan ārā, lūpu labsajūtai nav pats vēlamākais. Tomēr nav mūsu spēkos vienmēr izvairīties no šādiem apstākļiem, tāpēc svarīgas ir rūpes par lūpām.

Rūpes par lūpu labsajūtu ir amerikāņu kompānijas Blistex galvenais vadmotīvs. Uzņēmums jau kopš 1947.gada ražo lūpu kosmētiku. Kopumā kompānijas piedāvājumā ir vairāk nekā 20 dažādi lūpu kopšanas līdzekļi – balzami un aizsargkrēmi. No tiem 12 populārākos, sadarbībā ar Blistex oficiālo pārstāvi Latvijā – Oriola Rīga  piedāvājam notestēt arī jums, mūsu lasītājas!

Testēšanai nododam:

 

  

* Lai pieteiktos, spied uz augstāk redzamās pogas, ielogojies SievietesPasaulē vai arī pieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un uzraksti mums pieteikuma ziņojumu!
* Pieteikumā norādi, kuru no Blistex lūpu kopšanas produktiem vēlēsies izmēģināt.
* Pieteikumus gaidīsim no 20.oktobra līdz 26.oktobrim (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 28.oktobrī.

Blistex lūpu balzami un aizsargkrēmi
oktobrī par īpaši labām cenām
BENU un Aptieka 1 aptiekās
!

Foto – Flickr.com, CC – Calil Souza

Dalīties.

Atstāt Ziņu