Vārda dienu svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Ūdens pudele, kas atbilst tavai personībai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ūdenim ir liela nozīme cilvēka organismā, tāpēc ir svarīgi katru dienu izdzert pietiekamu ūdens daudzumu. Ilgtspējīga ūdens pudele, kas vienmēr tiks nēsāta līdzi, kalpo par lielisku atgādinājumu dienas laikā uz mirkli apstāties un padzerties. Tik pat svarīgi ir izvēlēties tieši sev un savam dzīves ritmam atbilstošu pudeli – lai tā būtu ērta, skaista un tāda, par kuru pašai būtu prieks.

Vides aizsardzības tēmai paliekot ar vien populārākai, mēs sākam aizdomāties par veidiem, kā ar savām ikdienas rīcībām spējam palīdzēt saudzēt dabu. Izvēloties ilgtspējīgu ūdens pudeli, ievērojami samazināsim pašu radīto atkritumu daudzumu un rūpēsimies par tīru un sakārtotu vidi mums apkārt.

Šobrīd ūdens pudeles ir ļoti dažādas – pieejamas jebkurai gaumei un ikdienas dzīvesveidam. Šajā rakstā palīdzēsim gūt ieskatu par to, kāda ūdens pudele būs piemērotākā tieši tev.

Ūdens pudele tavam dzīves ritmam
Balstoties uz tavu ikdienu un personību, iespējams noteikt, kāda ūdens pudele būs tev piemērotākā. No tā, cik daudz tu ikdienas laikā atrodies kustībā un kāda ir tava gaume, atkarīga pudeles izvēle – tās materiāls, tilpums, krāsas un dizains.

Interneta veikals ŪDENS PUDELE piedāvā plašu izvēli jebkurai gaumei un dzīvesveidam. Piedāvājumā atradīsi ūdens pudeles ikdienai, sportam, mājai, birojam un atpūtai pie dabas. 

Zemāk esam apkopojuši galvenos rādītājus, lai palīdzētu tev izvēlēties savam dzīvesveidam piemērotu ūdens pudeli.

– Aktīvai sievietei ar dinamisku ikdienu
Sievietei, kas ikdienā daudz pārvietojas no punkta A uz punktu B, ir īpaši svarīgi regulāri padzerties. Tādā veidā veldzējot slāpes un saglabājot enerģijas līmeni. Ikdienas pudele, kas piemērota, lai pārvietotos un nodotos ikdienas darbiem, ir viegla un maza, lai to spētu pārnēsāt somā. 

Vislabākais piedāvājums šādam dzīves ritmam ir ilgtspējīgās plastmasas vai metāla ūdens pudeles. Plastmasas pudeles ir vieglas un līdz ar to nesagādās papildus smagumu. Metāla pudeles ir ērtas un praktiskas. Ja tās tiek izvēlētas mazākā tilpumā, tad arī smagums nebūs tik liels. Ja ir iespēja pudeles regulāri uzpildīt ar svaigu ūdeni, tad ieteicams izvēlēties mazas vai vidējas pudeles.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem jeb izlijuša ūdens somā, nepieciešams parūpēties par ūdens pudeles drošumu. Ikdienas pudelei piemēroti skrūvējami korķi, kas nostiprināti ar silikona blīvi. 

– Veselīga un aktīva dzīvesveida entuziastei
Ikdienā atrast laiku sev un parūpēties par savu veselību ir ļoti apsveicami. Sievietēm, kas nodarbojas ar sportu un dažādām fiziskām aktivitātēm, ir īpaši svarīgi atrast sev piemērotu ūdens pudeli. Ūdens pudele sportam ir ērta, parocīga un tā nodrošina ar vieglu pieeju ūdenim. 

Lai padarītu pudeles lietošanu sporta laikā vēl ērtāku, ieteicams pievērst uzmanību pudeles reljefam. Rievots reljefs ir radīts tā, lai pudele ērti iegultos rokā – tāpēc to ir ērti turēt skriešanas  un citu aktivitāšu laikā. 

Tām, kas nodarbojas ar fitnesu un ikdiena paiet vairāk intensīvos treniņos, ūdens pudeļu izvēle ir vēl plašāka. Apmeklējot sporta zāli un veicot vingrinājumus uz vietas, mazāka nozīme ir  pudeles  materiālam. Iespējams izvēlēties gan smagākas, gan ietilpīgākas ūdens pudeles – balstoties uz pašas vajadzībām un tā, cik daudz ūdens tiek izdzerts treniņa laikā.

Funkcija, kam jāpievērš uzmanība, ir pieejamība ūdenim. Aktīvas pārvietošanās gadījumā piemērotākās būs pudeles ar klik korķi un salmiņu – pudele atverama ar vienu klikšķi un padzerties iespējams, neapgriežot pudeli horizontāli. Tas ļaus ērti padzerties pie katras nepieciešamības. Savukārt fitnesā katra pauze ir no svara, tāpēc lieliski derēs ūdens pudele ar skrūvējamo korķi. Tā nodrošinās ar lielāku ūdens strūklu, kas ļaus ātri padzerties un turpināt treniņu.

– Elegantai un smalkai sievietei
Sievietēm patīk skaistas lietas un nevienai no mums tas nav noslēpums. Par laimi ūdens pudeles ir ļoti dažādas un to izvēle ir piemērota jebkurai gaumei. Tāpēc iespējams apvienot noderīgo un funkcionālo ar skaisto un estētisko.

Jārēķinās ar to, ka izvēlētā ūdens pudele kļūs par ikdienas sabiedroto gan mājās, gan arī darbā. Gluži tāpat kā ar aksesuāriem, arī pudeles izvēle bieži vien tiek veikta, balstoties uz mājas interjeru, modes tendencēm un sievietes stilu. Vienkāršas, skaistas un minimālisma stilā radītas pudeles nekad neizies no modes. 

Stikla ūdens pudeles ir klasiskas, elegantas un sievišķīgas. Pudeles caurspīdīgums ļaus sekot līdzi izdzertā ūdens daudzumam. Turklāt pastāv priekštats, ka stikla pudelēs ūdens ilgāk saglabājas svaigs. Ūdens pudeles no stikla ir nedaudz smagākas, taču, ja pudele tiks lielākoties izmantota mājas vai ofisa vidē, tam nevajadzētu sagādāt problēmas. 

Vēloties izvēlēties praktisku ūdens pudeli, kas ir izturīgāka un ērtāka, laba izvēle ir metāla pudele. Alumīnija, tērauda un vara ūdens pudeles arī var būt skaistas un gaumīgas. Turklāt tās visbiežāk tiek veidotas minimālisma stilā un dažādās variācijās – spīdīgas vai matētas, neitrālos toņos vai košas. 

– Piedzīvojumu meklētājai
Sievietēm, kam patīk atpūta pie dabas, pārgājieni un dažādi citi piedzīvojumi, nepieciešama ērta ūdens pudele. Tāda, kas atgādinās regulāri padzerties un neaizņems arī pārāk daudz vietas somā. Ūdens pudele pārgājienam ir veidota no kvalitatīva un izturīga materiāla, lai kritiena gadījumā tā nesaplīstu. 

Ūdens pudeles, kas veidotas no silikona, ir labi piemērotas pārgājieniem un atpūtai pie dabas. Tās ir vieglas un ērti lietojamas – pēc ūdens izdzeršanas, pudeli iespējams salocīt un ielikt somā. Vēl viena funkcija, kam vērts pievērst uzmanību, ir karabīne. Ja ūdens pudelei ir pievienota karabīne, to iespējams pārnēsāt piespraustu pie somas. Tādējādi katru reizi, kad gribēsies padzerties, nebūs jāpārmeklē viss somas saturs.

Paliekot pie dabas ilgāku laiku un it īpaši pa nakti, vislabāk būtu izvēlēties lielas ūdens pudeles. Gadījumam, ja viena pudele tiek dalīta uz vairākiem cilvēkiem vai, ja tuvumā nav vietas, kur to no jauna uzpildīt.

Atpūšoties pie dabas, bieži vien izšķiroša ir dzērienu temperatūra. Vēsā pārgājiena vakarā nav nekas labāks par karstu tēju. Savukārt vasaras siltajās dienās vairāk par visu tiek novērtēti atspirdzinoši aukstie dzērieni. Kvalitatīva termopudele dzēriena temperatūru saglabās stundām ilgi. Karstie dzērieni savu tempartūru termopudelē spēj saglabāt līdz pat 24 stundām.

Katrs zīmols ar savu stāstu
Meklējot sev piemērotu ūdens pudeli, ieteicams aplūkot visus pieejamos variantus. Katram ūdens pudeļu zīmolam ir savs stāsts un pārliecība. Lai arī galvenās vērtības ir līdzīgas – uzlabot cilvēku veselību un samazināt atkritumus dabā, svarīgi atrast zīmolu, kas uzrunā tevi visvairāk.

UDENSPUDELE.LV veikalā pieejamas gaumīgas EQUA ūdens pudeles. Šis zīmols ir atpazīstamas ar nepārprotamu eleganci. Rūpīgi ir izstrādāta katra pudeles detaļa – skaists dizains, dažādas formas un materiāli. Piemērotas pudeles visai ģimenei.

Autentiskās Austrālijas Cheeki pudeles ir ērtas un estētiskas vienlaikus. Šīs tērauda pudeles priecē ar minimālisma stilā radītu dizainu un funkcionālu pudeles pārvietošanu. Katrai pudelei pievienots rokturis.

Ērtās Klean Kanteen pudeles būs lielisks sabiedrotais sporta treniņu laikā. Savukārt  funkcionālās Aladdin ūdens pudeles pārsteigs ar mūsdienīgu un pārdomātu dizainu, kā arī piedāvājumu dažādām dzīves situācijām.

Ir svarīgi atrast sev piemērotu ūdens pudeli, kas ir gan funkcionāla, gan arī skaista. Ja pašai izvēlētā ūdens pudele patiks, tad tas motivēs biežāk padzerties un rūpēties par savu veselību visas dienas garumā. 

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

2 komentāru

  1. Pudele jau būtu, bet regulāri lietojot pudele sasmok. Ar trauku mazgājamo lidzekli mazgāt negribas, jo nevar tik rūpīgi izskalot. Kādi ieteikumi, kā kopt savu ūdens pudeli?

Atstāt Ziņu