Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Universālas dāvanas vīriešiem, kuras neliks vilties

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dāvanu meklēšana stiprajam dzimumam bieži mēdz pārvērsties par atjautības un izturības uzdevumu. Jūs noteikti vēlētos atrast tādu dāvanu, kuru vīrietis novērtēs un izmantos ne vienu vien mēnesi. Tam noteikti jābūt kaut kam daudzpusīgam un jēgpilnam, lai vīrietim nerastos vēlme to nolikt kādā garāžas kastē vai pārdāvināt. Un vēl, izvēloties dāvanas vīriešiem, īpaši jāņem vērā aizraušanās, hobiji, intereses vai ikdienas ieradumi, lai dāvana būtu veiksmīga.

Tik daudz lietu, ko atcerēties, ka šķiet, nekāda meklēšana neizdosies, ja vien jums padomā vēl nav kāda konkrēta dāvana. Lai neapmulstu piedāvājumos un izvēles nosacījumos, pastāv noteiktas dāvanas, kas neliks vilties praktiski nevienam vīriešu kārtas pārstāvim. Ieskatīsimies, kādas interesantas dāvanas dzimšanas dienā un citos svētkos var pieskaitīt pie universālām, ja runa iet par vīriešiem.

Dāvanas, ar kurām nevar nošaut greizi

Veiksmes atslēga gudras dāvanas izvēlē, kura patiks pat visnopietnākajam draugam, radiniekam vai partnerim, ir kreatīva došana ārpus rāmjiem. Atcerieties, ka pārsvarā izvēlīgiem un veiksmīgiem vīriešiem jau ir visas nepieciešamās mājsaimniecības preces, skaistumkopšanas līdzekļi un tehnoloģiskās ierīces. Taču ar radošu pieeju var pat vienkāršākās lietas padarīt par ļoti īpašām dāvanām.

Lūk, 5 klasiskas dāvanas vīrietim, kuras var padarīt par personīgām un īpašām:

  1. Pašu rokām sakomplektēts našķu un gardumu grozs – sāļš vai salds pēc gaviļnieka gaumes.
  2. Gleznots gaviļnieka portrets no fotoattēla (vai mīluļa; kopā ar otro pusīti; ar ģimeni utt.).
  3. Kompass, multitool nazis vai termoss ar gravējumu.
  4. Pasaules karte, uz kuras var atzīmēt savus galamērķus un citas vietas (pievienojiet piespraudes!)
  5. Latvijā ražots dzēriens ar personalizētu etiķeti – rosiniet savu iztēli!
Dāvanas, kas palīdz izvēdināt prātu un atpūsties

Ne vienmēr, taču sajūtu tipa dāvanas var kļūt par patiesi universālu glābēju situācijā, kad nav laika apmeklēt veikalus vai šķiet, ka jubilāram viss jau ir. Svarīgi nepārspīlēt ar pārāk ekstrēmiem piedzīvojumiem un izklaidēm, priekšroku dodot vienkāršākai atpūtai. Pie šādām dāvanām noteikti var pieskaitīt dāvanu sertifikātus atpūtai divatā restorānos, spa un izklaides centros, ziemā – slēpošanas trašu apmeklējumu, bet vasarā – aktivitātes uz ūdens vai tā tuvumā.

Ja dāvana jāizvēlas kolēģim, tad sarīkojiet īstu komandas spēli kādā no “izlaušanās istabām” jeb kvestiem. Reti kurš vīrietis atteiksies izmēģināt braucienu ar neierastu motorizētu transportlīdzekli – bagiju, kvadraciklu, elektrokartingu, nerunājot par tādiem ekskluzīviem auto kā Lamborghini vai Ferrari. Sajūtu dāvana vīrietim dzimšanas dienā, ja to tiešām īsteno viņa īpašajā dienā, paliks atmiņā uz ļoti ilgu laiku!

Sirsnīgas dāvanas tētim

Tētis ir viens no tiem cilvēkiem, kurš visbiežāk teiks, ka viņam “neko nevajag” un, patiesību sakot, patiesi svarīgākais viņa svētkos ir jūsu klātbūtne un uzmanība. Tomēr ierasties tukšām rokām pie jubilāra nevēlēsies neviens. Tēvs ir tas vīrietis, kuram, tāpat kā vīram, arī var dāvināt siltus džemperus, spilvenu, auto piederumus vai instrumentus, ķermeņa kopšanas, skaistuma lietas – bārdas skuvekļus, bārdas un matu kopšanas līdzekļus, smaržas u.c. Bet nost ar garlaicīgām dāvanām! Pēdējā laikā vīriešiem gados ir aktuāli dāvināt neierastas dāvanas – izklaidi un aktivitātes ārpus mājas, kas principā arī ir universāla dāvana. Vakariņas ģimenes lokā ārpus mājas būs ideāla dāvana, kas patiks ikvienam tētim! Ir iespēja apmeklēt kādu vietu no jūsu vai tēta bērnības? Dodieties turp! Ja nav iespējams tikties klātienē, uzdāviniet tētim iespēju apmeklēt, piemēram, šautuvi vai doties lieliskā zvejā uz kādu jaunu kempingu vai atpūtas namiņu ar nakšņošanu.

Foto: pexels.com

Dāvanas bez apgrūtinājuma un pienākuma

Izvēloties dāvanas, dāvinātājs parasti savā izvēlē ieliek arī ideju un vīziju, kādā veidā šo dāvanu būtu paredzēts izmantos. Piemēram, rokas pulksteņi. Tas ir īpašs aksesuārs un ļoti personalizēta dāvana vīrietim, jo ir noteikti jāpārzina ne tikai vīrieša stils, bet arī to, kādiem aksesuāriem viņš vispār dod priekšroku, tāpēc būtu neērti “uzspiest” viņam nepieciešamību valkāt pulksteni tikai tāpēc, ka jums iepatikās vai šķita piemērots konkrētais modelis. Lai nu kā, par vieglām un nepiespiestām dāvanām var uzskatīt dažādus pakalpojumus, kurus var pasniegt dāvanu kartes veidā un ļaujot gaviļniekam izvēlēties. Piemēram, dāvanu karti kino vai operas apmeklējumam, jo tad jubilārs var atrast sev ērtāko laiku un tīkamāko izrādi, vai abonementu tiešsaistes kursiem, žurnālam vai pat Kindle e-grāmatu lasītāju.

Pie vienkāršām un neitrālām dāvanām var pieskaitīt arī praktiskas un noderīgas lietas – kancelejas lietas (vizītkaršu etvijas, pildspalvas, pierakstu bloki), portatīvos lādētājus (power bank), mašīnas aksesuārus, ceļošanas un kempinga aksesuārus, piemēram, čemodānu, salokāmo nazi utt.

Noslēgumā

Neļaujiet savu svētku iepirkšanos padarīt par murgu – pielieciet tikai nedaudz fantāzijas un radošuma. Dažreiz atliek veltīt lieku stundu dāvanas iesaiņojumam, un jūsu dāvana tiks uztverta daudz personiskāk, ņemot vērā jūsu pūles. Kā arī neaizmirstiet, ka universālāka dāvana par dāvanu karti vēl nav izgudrota, un šobrīd tās iespējams iegādāties pat mūzikas straumēšanas pakalpojumiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu