Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Lētāk, ērtāk un labāk: kāpēc ziedus labāk iegādāties ziedu bāzē

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kas gan var būt labāks par svaigiem ziediem? Ja vēlies uzmundrināt sevi vai mīļos īpašā notikumā, nav šaubu, ka glīts puķu pušķis būs īstā izvēle. Diemžēl atrast grieztos ziedus, kas ir svaigi un izskatās labi, nav viegls uzdevums. Kuram gan nav nācies piedzīvot vilšanās brīdī, kad iepriekšējā dienā nopirktais pušķis jau nākamajā rītā izskatās noplucis un savītis.

Lai izvairītos no šādām nepatīkamām situācijām, iesakām puķes iegādāties pa tiešo no ziedu bāzes. Tās piedāvā vairākas priekšrocības. Kādas? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Garantēts svaigums

Ja vēlies būt pārliecināts, ka iegādātie ziedi ir svaigi, drošākais un labākais variants ir iegādāties tos ziedu bāzē. Pušķus, ko redzi veikalu plauktos, protams, arī piegādā no ziedu bāzēm, taču paiet laiks, kamēr tie nonāk līdz pircējam. Līdz ar to – samazinās ilgums, cik ilgi tos vari uzglabāt mājās.

Florexshop.lv pievedums notiek trīs reizes nedēļā, kas nozīmē, ka veikals var piedāvāt kvalitatīvus ziedus bez starpnieku iejaukšanās.

Ja ziedus iegādājies ziedu bāzē Rīgā, tad zini, ka tie būs arī smaržīgāki un spilgtāki nekā tie, ko redzi veikalos. Tas tāpēc, ka ar katru dienu griezto ziedu svaigums un mirdzums sarūk. Tāpat jāpiebilst, ka ziedu bāzēs strādā profesionāli floristi, kuri pievērš īpašu vērību ikkatram pasūtījumam. Tas nozīmē, ka vari nesatraukties par nekvalitatīvi izveidotiem pušķiem vai ziedu kompozīcijām.

Lielāka izvēle

Vēl viens nozīmīgs faktors, kāpēc ziedu iegādāšanās bāzē ir laba ideja, ir saistīts ar pieejamo puķu klāstu. Vairumtirgotāji parasti piedāvā krietni lielāku izvēli nekā floristi veikalos. Ja meklē kādu īpašu ziedu šķirni vai vēlies radīt neierastu pušķi, doties uz ziedu bāzi būs prātīgs lēmums.

Turklāt, lai iegādātos ziedus, tev pat nav jāpamet savs ērtais dīvāns. Daži klikšķi un florexshop.lv ziedu bāze piegādās tevis izvēlētās puķes uz tavām mājām!

Iespēja iegādāties vairumā

Ziedi var būt lieliska dekorācija, tieši tāpēc tos izmanto kāzu, dzimšanas dienu un citu pasākumu organizēšanā. Šādās situācijās parasti ir nepieciešams liels apjoms puķu, ko parasti ziedu veikali visbiežāk nespēj piedāvāt (it īpaši, ja tās nepieciešamas steidzami).

Ja arī tu gatavojies kādam nozīmīgam pasākumam, iesakām doties uz ziedu bāzi. Vienalga, vai tev nepieciešami grieztie ziedi vai zaļumi, ar ko izdaiļot telpas, tur atradīsi tos vairumā.

Draudzīga izvēle maciņam

Iespējams, viena no lielākajām ziedu bāžu priekšrocībām ir izdevīgās cenas. Ja iegādājies ziedus no florista, tev nāksies maksāt par katru lapiņu. Izmantojot ziedu bāzes pakalpojumus, parasti vari ietaupīt, jo nenākas piemaksāt par transportu un citiem izdevumiem, kas saistīti ar ziedu veikala uzturēšanu.

Ietaupi laiku

Aizmirsti par nogurdinošām stundām, staigājot no viena ziedu veikala uz otru, meklējot ideālo pušķi. Ziedu piegāde ļauj tev saņemt izvēlēto pušķi vien dažu stundu laikā! Atrodi ziedus, kas tev labpatīk, veic maksājumu un norādi piegādes informāciju – tālāk par visu parūpēsies florexshop.lv. Pie tam – ja pasūti ziedus Rīgas vai Pierīgas robežās (virs 70 eiro), par piegādi nevajadzēs maksāt.

Kā redzi – ziedu bāzēm ir daudz priekšrocību. Vienalga, vai vēlies iegādāties grieztos ziedus, pušķus vai ziedu kompozīcijas, vari būt pārliecināts, ka saņemsi augstākās kvalitātes servisu. Ātri, viegli un lēti – nav šaubu, ka ziedu bāze ir izcils variants. Pasūti ziedus šodien un pārliecinies pats! Vairāk informāciju meklē florexshop.lv

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu