Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

TOP 5 sportiskas aktivitātes, ko dāvināt vīrietim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dažas sievietes mēdz teikt, ka vīrieši līdzinās maziem bērniem – viņiem ļoti patīk saldumi, dažādas spēles, jautra kompānija, salds miegs un bezrūpīga laika pavadīšana. Tas nebūt nav slikti, un daudzas šķietami bērnišķīgas vīriešu aizraušanās tu vari izmantot savā labā, piemēram, meklējot ko dāvināt vīrietim.

Ne tikai jauniešiem, bet arī gados vecākiem vīriešiem patīk rūpēties par savu ārējo izskatu un uzturēt sevi labā formā. Tikmēr mēs, sievietes, varam parūpēties, lai atšķaidītu rutīnas aktivitātes vai sportošanu ar aizraujošām lietām, kas galu galā sniegs to pašu vai pat labāku rezultātu! Kalorijas var palīdzēt sadedzināt arī peintbola spēle, ūdens atrakciju parks, skvoša spēle, boulings, izjādes ar zirgiem, šķēršļu takas, batutu parki un daudz, daudz citu aktivitāšu. Turklāt tas būs arī jautri!

Ir laiks doties ārā un baudīt svaigu gaisu! Ja meklē idejas, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā vai vienkārši pateicībā par to, ka viņš ir tik lielisks, tad piedāvājam tev 5 lieliskas idejas, kur aizsūtīt savu vīrieti izlādēt emocijas un piedzīvot fantastiski efektīvu treniņu.

Ūdens piedzīvojumu parks

Beidzot varam atklāt tev patiesību – viss apēstais tiks nodedzināts ar lielu jautrību! Akvaparks ir ideāla vieta jūsu abu izklaidei brīvdienā. Noteikti izbrīvējiet sev veselu dienu, izbaudot ūdens atrakcijas, lai var paspēt izšļūkt pa visām iespējamām trubām un apmeklēt ikvienu burbuļvannu un pirti.

Ieskaties:

 • „ATLANTIS H2O“, Igaunija
 • “VICHY”, Lietuva
 • “Ventspils ūdens piedzīvojumu parks”, Latvija

Šķēršļu takas izaicinājums

Izaicini vīrieti pārbaudīt savus spēkus kāpelējot, rāpjoties un pārvarot šķēršļus kādā no meža takām Rīgā, Siguldā, Jūrmalā un citās pilsētās! Dažāda līmeņa trases veicinās veselīgu azartu un vēlmi izaicināt sevi un savas spējas. Pēc tādas fiziskas nodarbes noteikti gribēsies kārtīgi uzkost, tāpēc parūpējies arī par kārtīgām pusdienām svaigā gaisā vai izpēti tuvumā esošo restorānu pieejamību.

Ieskaties:

 • Piedzīvojumu parks “Mežakaķis” Rīgā un Siguldā
 • Jūrmalas piedzīvojumu parks „Tarzāns“
 • Piedzīvojums „Lielā gaisa takā”, Esena dārzi, Rīga

Moto izklaide

Ātrums, rūcošs motors un adrenalīns ir tas, kas visiem asociējas ar braukšanu ar motociklu. Par to sapņo ne tikai vīrieši, bet arī sievietes! Ja motocikls ir jūsu vīra vai drauga nepiepildīta fantāzija, palīdziet to īstenot! Motocikla noma iespējama pat uz 20 min, un viņš var izmēģināt savas prasmes uz klasiskā, sporta vai krosa motocikla.

Ieskaties:

 • „VVMOTO RACING TEAM“ , Ogre
 • “KMH”, Rīga
 • “Motofoto”, Rīga

Klinšu kāpšana

Varbūt Latvijā arī nav augstāka kalna par Gaiziņu, tomēr klinšu kāpšana kā sporta veids ir ieguvis savu popularitāti spēcīgu vīriešu vidū, kuriem patīk ekstrēmi sporta veidi un izaicinājumi. Izmēģināt klinšu kāpšanu var ikviens kādā no ekstrēmo aktivitāšu centriem. Varbūt dāvana pārvērtīsies par jauno dzīves aizraušanos un ceļu uz veselīgu, skaistu ķermeni? Turklāt, šai nodarbei nav nepieciešams pārāk dārgs ekipējums, un klinšu kāpšana lieliski asina prātu un trenē pašpārliecinātību.

Ieskaties:

 • „The Spot” ekstrēmo un alternatīvo sporta veidu centrs, Rīga
 • “Falkors”, Rīga
 • “Gandrs”, Rīga

SUP sērfings

Tas ir labi zināms sporta veids, kas neprasa augstu sagatavotības līmeni un ir piemērots cilvēkiem, kuriem patīk mierīga un harmoniska laika pavadīšana. Tā ir tik plaši pieejama aktivitāte, ka ir pieejama teju uz ikvienas lielās ūdens tilpnes. Supošana ar dēli sniedz sajūtu, it kā tu slīdētu pa ūdens virsmu, brīvi, bez ierobežojumiem, baudot svaigu ūdens vēsmu un saules atspulgu mazajos vilnīšos. Tā ir patīkama dāvana dienas atslodzei vai laiskam brīvdienu sākumam.

Ieskaties:

 • “Richard windsurfing club”, Rīga
 • “BB Wakepark”, Liepāja
 • “Wake24”, Rīga

 

Labākais, ko varam dāvināt vīrietim, protams, ir jūsu nedalītā uzmanība un laiks. Tieši tāpēc par atmiņā paliekošu un vērtīgu dāvanu kļūs aktivitātes ārpus mājas, kuras varat veikt abi divatā vai jaukā kompānijā. Ja jums jāizvēlas starp vairākām lietām, tad dodiet priekšroku tādai dāvanai, kas palīdzēs uzlabot veselību un fizisko formu!

 

Apmaksāta publikācija.

Dalīties.

Atstāt Ziņu