Vārda dienu svin: Artūrs, Artis

Tūkstošiem kilometru ceļa malā: pasaules apceļošanas piezīmes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iņai bija viss, kam it kā jābūt, lai būtu laimīga. Taču viņa nebija. Tāpēc Linda klausīja sirdij un devās ceļā,– tā pirms četriem gadiem mēs sākām stāstu par draugu – Lindas un Jāņa, plānu divos gados apceļot pasauli. Šo gadu laikā mēs portālā ļāvām sekot līdzi tam, kā jauniešu plānos apstākļi un viņi paši ievieš korekcijas.

CEĻOJUMS APKĀRT PASAULEI JEB ‘TRĪSGADES PLĀNA ĪSTENOŠANA’ >>    ‘JĀĒD DZĪVE AR LIELO KAROTI!’ – LINDA JAUNZĒLANDĒ >>  ES JOPROJĀM SVINU DZĪVI! LINDA PĒC CEĻOJUMA APKĀRT PASAULEI >> 

Taču nu arī pati Linda ir saņēmusies un apkopojusi savu ceļojumu piezīmes, kas būs lasāmas apgāda “Jumava” ceļojumu grāmatu sērijas “Aiz apvāršņa” jaunākajā izdevumā. “Tūkstošiem kilometru ceļa malā” ir Lindas Riņķes grāmata par viņas un drauga Jāņa ceļojuma pirmo daļu. “Par aizbraukšanas iemesliem, par gatavošanos – izsoli, somas pakošanu, līdzi ņemamo lietu izvēli, un pašu sāpīgāko – atvadu teikšanu. Par to, kur stopojām un kā stopojām, kā izdzīvojām ceļa malā, kur gulējām un ko ēdām. Par visiem mūsu amizantajiem un ne tik amizantajiem piedzīvojumiem. Par piepelnīšanos Francijā, vācot vīnogas un lasot ābolus. Par emocijām un sajūtām ceļojot, par sevis meklēšanu un dzīves svinēšanu,” tā Linda par grāmatu īsi pirms tās atvēršanas svētkiem.

Grāmatas atvēršanas svētkos vari piedalīties arī tu – otrdien, 23.augustā, Jelgavā “Balerijā” notiks īpašs stāstu vakars, kurā varēsi klātienē satikt Lindu un paklausīties kādos no grāmatā aprakstītajiem un arī neaprakstītajiem ceļojuma stāstiem. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu