Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Trīs bruņotas un bīstamas dāmas dosies uz Zanes Daudziņas izrādi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ēs jau tev stāstījām par Zanes Daudziņas monoizrādi “Bruņota un bīstama”, kurā galvenā varone Biruta ir sagatavojusies 90 dienās atrast vīru. Kādus ieročus viņa liks lietā? Binokli un visu citu, kas padara sievieti par mednieci – džungļu sarkano lūpu krāsu un ložu necaurlaidīgās zeķubikses, valdzinošu apģērbu, pareizos ķermeņa valodas knifus, īstās frāzes, kuras lietot tikšanās reizē.

Mūs interesēja, kādi ir “ieroči”, kurus jūs liktu lietā, lai sasniegtu Birutas mērķi!

Šīs ir trīs mūsu lasītājas, kuru iesūtītais apraksts mums patika un kuras nolēmām apbalvot ar ielūgumiem (2 personām) uz izrāžu apvienības “Panna” izrādi “Bruņota un bīstama”:

Valda: Mans skūpsts ir brīnišķīgs
Mans klusais smaids un manas acis saulainās. Mans skūpsts ir brīnišķīgs. Dabas radīts līdzeklis, kā pārtraukt runāšanu reizēm, kad vārdi ir lieki… Tas ir mans ierocis! Saturieties puiši!

Sigita: dziļš skatiens “pretiniekam” tieši acīs un citi knifiņi
Savaldzināt vīrieti noteikti izdosies ar gariem matiem, dziļu dekoltē, reibinošām smaržām, iekāres pilnām acīm. Viens no maniem knifiņiem ir dziļš skatiens “pretiniekam” acīs, līdz brīdim, kamēr saņemu no viņa atbildes skatienu. Bieži komunicēju ar viņa draugiem, lai viņš no viņiem par mani vairāk uzzinātu un, iespējams, ja arī viņam ir radusies dzirkstelīte, tas šo situāciju vairāk “uzkurina”. Pēc iespējas vairāk cenšos iesaistīties aktivitātēs, kurās iesaistās viņš. Arī izrādot inteliģenci un gudrību ir iespējas iegūt vēlamo. Ja iegūts telefona numurs, daži piesātināti jociņi spēj radīt interesi. Protams, katram no pretējā dzimuma pārstāvjiem patīk dažādas pieejas. Citiem vienkārši interesi raisa zem armijas formastērpa apslēptās formas un smagajos zābakos ieautās smalkās pēdiņas.

Liene: “solis uz priekšu, solis atpakaļ” taktika
Vīrieša iekarošanas procesā iedarbīga ir “solis uz priekšu, solis atpakaļ” taktika. No vienas puses, vajag izrādīt interesi, no otras puses saglabāt distancīti un intrigu. No vienas puses vajag valkāt seksīgu apģērbu, taču jāprot nekļūt vulgārai. Veselīga deva kosmētikas un smaržu. Bet pats galvenais prasme uzturēt sarunu.

Apsveicam laimētājas!

Sazināsimies ar jums laimētās personīgi, lai informētu par biļešu saņemšanu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu