Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Tests! Piesakies un izmēģini ādas defektus notušējošus līdzekļus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

das apsārtums, pumpas, pumpiņas, tumši loki zem acīm, ādas pigmentācijas laukumi,- sejas ādas nepilnības var būt dažnedažādas. Taču labā ziņa ir tā, ka tās visas var padarīt nemanāmas, lietojot pareizos sejas kosmētikas līdzekļus.  

Šoreiz vēlamies pastāstīt par sešiem vācu kosmētikas zīmolu essence un Catrice sejas produktiem, kas paredzēti dažādo ādas nepilnību notušēšanai. To vidū ir viegla bāze ar optimālu matēšanas efektu, ilgnoturīgs šķidrais konsīlers, krēmveida konsīlers, matējošs kompaktais pūderis, maskējošs korektors un vaigu sārtums.

Sešām no jums dosim iespēju uz savas ādas izmēģināt šos produktus. Jūs tos iegūsiet lietošanā, lai vēlāk sniegtu savu vērtējumu par tiem! Ja vēlies būt viena no šo sejas kosmētikas produktu ieguvējām, piesakies testam!

 * Piesakoties tev būs jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums.
* Pieteikumus gaidīsim no 2015.gada 21.septembra līdz 27.septembrim (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 29.septembrī.

Pievērs uzmanību: 3 lasītājas iegūs testēšanai trīs essence zīmola sejas kosmētiks produktus (Camouflage Cream Concealer, matējošo kompakto pūderi un maskējošo korektoru), 3 lasītājas iegūs testēšanai trīs Catrice sejas kosmētiks produktus (Nude Illusion Make-up, Liquid Camouflage – High Coverage Concealer un Multi Matt vaigu sārtumu). Tāpēc pieteikumā norādi, kura kosmētikas zīmola produktu komplekta testam piesakies                

 

Lūk, produktu komplekti, kuru testēšanai vari pieteikties!           

  
CATRICE Nude Illusion Make-up
Nude Illusion Make-up pārspēj visu, jo ir viegla bāze ar optimālu matēšanas efektu. Pateicoties maigajiem, atstarojošiem pigmentiem, bāze nodrošina vēlamo ādas maigumu un veselīgu mirdzumu. Pārsteidzošā formula mitrina un baro ādu, kā arī satur UVA un UVB filtrus. Bāze ir pieejama piecos toņos, arī ļoti gaišas ādas īpašniecēm. Tilpums – 30 ml.

 


CATRICE Liquid Camouflage – High Coverage Concealer  
Tumši apļi zem acīm, ādas nepilnības un sarkanie plankumiņi – aizmirsti par tiem ar jauno Liquid Camouflage, kas  piedāvā tev optimālu pārklājumu un rūpes. Konsīlers satur sevišķi plānus, gaismu atstarojošus pigmentus un piedāvā nevainojamu sejas krāsu. Konsīlers ir ūdens noturīgs un īpaši ilgnoturīgs. Pieejams divos toņos. 

   


CATRICEMultiMatt vaigu sārtums
Četri matēti, perfekti izlīdzināti toņi sakopoti vienā iepakojumā. Vislabāko rezultātu var sasniegt, uzklājot gaišu un maigu pūdera tekstūru ar lielu otiņu, lai iegūtu svaigu sārtumu uz taviem vaigiem. Priekš unikāla rezultāta tu vari izvēlēties krāsu kombināciju, kura piestāvēs tieši tev. Pieejams divās krāsu variācijās.                           

           
Essence Camouflage Cream Concealer 
Šis ir perfekts duets, uz kuru vari paļauties, ja rodas nepieciešamība notušēt ādas nevienmērīgo toni un tumšos lokus zem acīm. Krēmveida konsīlera tekstūra nodrošina ļoti labu pārklājumu, kas nevēlamajām ādas problēmām liks pazust vienā mirklī. Konsīleru var uzklāt ar pirkstiem, izmantojot katru toni atsevišķi, vai arī sajaucot tos kopā un atrodot tieši tavam sejas ādas tonim atbilstošāko!

            


Essence matējošs kompaktais pūderis
Pūderis iepriecinās visas sievietes, kuras sapņo par matētu sejas toni. Tā maigā, pūderveida tekstūra viegli uzklājas un sniedz dabisku, matētu izskatu.

 


Essence maskējošs korektors
Maskējošais konsīlers ātri un uzticami nosedz nelielus izsitumus, apsārtumu un ādas nepilnības.

 

              

Dalīties.

Atstāt Ziņu