Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

TESTS. Piesakies un atjauno ādu ar REVIVAL!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

virta un gluda āda, gaišs un vienmērīgs sejas tonis un, protams, pēc iespējas mazāk grumbiņu,- tās ir lietas, ko sievietes novērtē un pēc kurām tiecas, domājot par savu sejas ādu. Lai apmierinātu šīs sieviešu vajadzības, pašmāju kosmētikas zīmols Dzintars ir radījis jaunu ādas atjaunināšanas līdzekļu sēriju REVIVAL, kas stimulē kalogēna sintēzi un aizsargā esošo kalogēnu no noārdīšanās.

Šīs sērijas produktu sastāvā esošās aktīvās vielas – no auzu graudiem iegūtais akīvais Beta-Glucan, tējas sēnes aktīvais koncentrāts Kombuchka un SYN®-COLL peptīdi – līdzās citām sastāvdaļām efektīvi novērš noguruma pēdas sejā, izlīdzina grumbiņas, mitirina ādu un palīdz ādai brieduma gados atjaunot spēkus.

 

Divus no četriem REVIVAL sērijā esošajiem līdzekļiem vēlamies nodot testēšanai arī jums!

   

REVIVAL atjauninošs balzams ādai ap acīm

Balzams koriģē sīkās grumbiņas un atjauno ādu ap acīm. Mīkstina, mitrina un samazina ādu velkošo sajūtu, aizsargā un baro ādu. Samazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm.
Balzams satur KOMBUCHKU – tējas sēnes aktīvo koncentrātu, kas paātrina ādas reģenerāciju un palēnina novecošanās procesus, izlīdzina un atsvaidzina ādu, uzlauo tās krāsu un tvirtumu. Ruskusa un rudzupuķu ekstrakti stimulē asinsriti un samazina maisiņus zem acīm.
Produkts satur 92% dabiskas izcelsmes izejvielu.
Mazumtirdzniecības cena 9.50 EUR

REVIVAL atjauninošs sejas serums

Serums intensīvi mitrina, nostiepj, atjauno ādu un izlīdzina grumbiņas. Aktīvie komponenti uzlabo ādas tvirtumu un elastību, tās tekstūru un novērš sejas blāvo krāsu.  Serums satur KOMBUCHKU – tējas sēnes aktīvo koncentrātu, kas paātrina ādas reģenerāciju un palēnina novecošanās procesus, izlīdzina un atsvaidzina ādu, uzlabo tās krāsu un tvirtumu. Peptīdi, augu antioksidanti, dioskorejas,  Āzijas centellas un citi ārstniecisko augu ekstrakti nodrošina liftinga efektu.
Produkts satur 92% dabiskas izcelsmes izejvielu.
Mazumtirdzniecības cena 9.50 EUR

Ņemot vērā, ka šī ir anti-age kosmētika, to rekomendēts lietot pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas. 

Ja vēlies būt viena no 5 veiksminiecēm, kas iegūs testēšanai abus šos REVIVAL produktus, spied uz pogas “Pieteikties” zemāk!
 


Lai pieteiktos, tev jāreģistrējas un jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem!
 

Pieteikumus gaidīsim no 7.jūlija līdz 13.jūlijam (ieskaitot). Produktu ieguvējas, piecas testa dalībnieces, paziņosim 15.jūlijā.

 

Piedāvā:

 

Lielākais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Vairāk kā 1000 zīmola parfimērijas, kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas izstrādājumi sagaida pircējus 47 specializētajos veikalos Latvijā, kā arī ir pieejami vairāk kā 20 citās pasaules valstīs. 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Dzintra Krūmiņa on

    Vēlos piedalīties jaunā Dzintara sejas ādas atjaunošanas līnijas REVITAL testā.<br>Ar cieņu,<br>Dzintra

Atstāt Ziņu