Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Testē Vichy Idealia krēmu un iegūsti starojošu ādu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

eidzot dabā iestājies pavasaris, kad visapkārt jūtams spirgtums un dzīvīgums. Spirgtām, starojošām un dzīvīgām gribētos būt arī mums pašām, turklāt, ne tikai pavasarī, bet visu cauru gadu, visu mūžu. 

Tie nav nepiepildāmi sapņi – Vichy ir atklājis noslēpumu kā ikvienai no mums iegūt skaistu ādu jebkurā vecumā! Kas tas ir? IdealiaVichy laboratorijās izstrādāts pretgrumbu krēms sejas starojuma pastiprināšanai, kas piemērots jebkuram vecumam, jebkuram ādas tonim un tipam, arī jutīgai ādai. Tas darbojas pret sejas ādas novecošanās pazīmēm – grumbām, blāvumu un nevienmērīgu struktūru.

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Vichy piedāvā trīs portāla lasītājām piedalīties šī maigā un svaigā mitrinošā sejas krēma testā.

 

Lai pieteiktos Vichy Idealia izmēģināšanai, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!
Pieteikumus ar norādi „Idealia krēma tests” gaidīsim no 22.aprīļa līdz 28.aprīlim (ieskaitot),  trīs veiksminieces – testa dalībnieces paziņosim 30.aprīlī.

! Piesakoties testam norādi, kuru no krēma veidiem – sausai vai normālai un kombinēta tipa ādai veiksmes gadījumā Tu vēlētos izmēģināt!  

 

Par Vichy IDEALIA sejas krēmu: 
Krēms dzīvīgai un skaistai ādai, piemērots jebkuram vecumam, jebkuram ādas tonim un tipam, arī jutīgai ādai. Tas darbojas pret sejas ādas novecošanās pazīmēm – grumbām, blāvumu un nevienmērīgu struktūru.

Krēma sastāvā ir iedarbīgais kombučas – tējas sēnes – ekstrakts, kas izlīdzina ādu un pastiprina tās starojumu. Biotehnoloģiski iegūtajā tējas sēnē ir reta dabisko alfa hidroksiskābju, vitamīnu un polifenolu kombinācija, kas iedarbojas uz ādu, pakāpeniski iespiežoties arvien dziļākos tās slāņos.

Krēma iedarbība:
– manāmi izlīdzina grumbas un uzlabo ādas struktūru tā, ka pēc taustes āda šķiet maiga un gluda;
– mazinās pigmenta plankumi un redzamo asinsvadu tīklojums,
– krēms liek ādai dabiski starot, un sejas krāsa kļūst svaiga un viendabīga.

Krēms ir piemērots arī jutīgas ādas īpašniecēm. Tas ir dermatoloģiski pārbaudīts, hipoalergēns, nesatur parabēnus. Krēma sastāvā ir nomierinošais un spēcinošais Vichy karsto minerālavotu ūdens.

 

Tirdzniecībā pieejami divu veidu Vichy Idealia krēmi – sausai ādai, kā arī normālai un kombinēta tipa ādai.

Ieteicamā krēma cena aptiekās ir Ls 24,99.

Dalīties.

Atstāt Ziņu