Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Telpaugi, kas uzlabo gaisotni mājās

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mūsdienās diemžēl lielāko daļu sava laika mēs pavadām telpās. Līdz ar to nepieciešams kaut kas neliels no dabas, lai uzlabotu atmosfēru un veidotu labvēlīgu vidi, neitralizējot sliktās domas un enerģiju mājās. Un šeit lieliski noder telpaugi.
Vai zināji, ka, piemēram, augi ar raibām lapām palīdz pārvarēt pretrunas un ieraudzīt dažādu strīdu cēloņus? Savukārt augi ar lielām lapām veicina fizisko veselību, kaktusi neitralizē viedokļu sadursmes.

Lūk, 5 telpaugi, kas tev palīdzēs uzlabot un attīrīt enerģiju mājās.

ALVEJA
Alveja ir pazīstama ar savām dziednieciskām spējām. To lieto gan iekšķīgi, gan ārīgi dažādu slimību ārstēšanai. Taču arī runājot par mājas enerģijas uzlabošanu, alveja ir neaizstājama.
Alveja uzlabo atmosfēru ne vien istabā, tā uzlabo arī saimnieka biolauku. Tādēļ alveju uz palodzes iesaka turēt dakteriem un cilvēkiem, kas bieži tiekas ar slimniekiem, jo tā palīdz aizgaiņāt jeb noņemt negatīvo saikni ar slimniekiem, kas sakrājusies dienas laikā.


ĢERĀNIJA
Šai puķei ir dažādas ziedu nokrāsas, taču visārstnieciskākā esot tā, kas zied ar sarkanajiem ziediem.
Tajās mājās, kur notiek daudz strīdu, ģerānija noder kā zibensnovedējs – noņem konfliktu slikto enerģiju, mudina ieraudzīt pozitīvo visās lietās, sniedz optimistisku gaisotni, palīdz noņemt stresu.

 

EFEJA
Efeja ir labs istabas augs, jo tas mudina uz gribasspēku, sniedz lielu enerģiju, lai varētu pārvarēt grūtības, uzvarēt savus kompleksus, kā arī dod spēku smēķēšanas atmešanai, notievēšanai u.c. apņemšanos izpildīšanai.LĪDAKASTE
Līdakaste attīra māju no sliktām domām un sliktiem vārdiem, tā pārstrādā atmosfēras smagumu jeb “ēd” slikto enerģiju, līdz ar to gaisotne mājās kļūst vieglāka.
Līdakaste rosina uz atmosfēru, kurā cilvēkam viegli pārvarēt slinkumu, tiek veicināta tieksme uz zinībām. Tādēļ līdakaste ir skolotāju un skolnieku talismans, un lieliski iederas arī darba vietā.


KAKTUSS
Kaktusi ir ļoti noderīgi mājās, kur dzīvo cilvēki, kuri nespēj pār sevi valdīt un ilgi tur aizvainojumu. Kaktusi sevī savāc un pārstrādā mūsu vētrainās emocijas. Tie ir īsti miera un klusuma bruņinieki.
Ārēji mierīgiem un nesteidzīgiem cilvēkiem ieteicami kolonveidīgie adataiņi. Savukārt lodveidīgie labāk palīdzēs savaldīties apaļīgiem saimniekiem, bet pirkstveidīgie kaktusi derēs pļāpu un skandālistu saceltas vētras slāpēšanai.
Kaktusi ļoti iecienījuši apvainojuma enerģiju. Ja jūs aizvainojuši citu teiktie vārdi, tad jums jārūpējas par pirkstveidīgajiem kaktusiem, ja citu cilvēku jūtas- par lodveidīgajiem, bet, ja rīcība- par kokveidīgajiem kaktusiem.
Ja starp diviem strīdniekiem atradīsies kaktuss, konflikta rezultātā būs mazāk savstarpēju aizvainojumu.
Ja noliksiet kaktusus pie logiem un ieejas durvīm, tad tie sargās jūsu māju no visa ļaunā. Kaktusā dzīvo ūdens un uguns stihija, pie tam viena otrai nenodarot pāri, tādēļ kaktusi māca iecietību pret tiem, ko mēs nemīlam un kas neatbilst mūsu principiem.

 

/Izmantoti materiāli no grāmatas L.Jansone ‘Populārākie dziedniecībā izmantojamie produkti un to lietošana’/

Dalīties.

Atstāt Ziņu