Vārda dienu svin: Justīne, Juta

‘Tas ir stimuls ēst veselīgāk!’ Atsauksmes par pH diētas semināru

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aikam vēl nevienā no SievietesPasaules semināriem nebijām baudījušas tik veselīgus un zaļus našķus kā šajā vakarā. Redīsu, brokoļu un rukolas dīgsti, dārzeņi un veselīgs turku zirņu humuss, un, protams, – gardais kviešu zelmeņa kokteilis. Un kā nu ne, semināra tēma taču ir par pH diētu- par dzīvesveidu, kas palīdz sakārtot veselību, iegūt lielisku pašsajūtu un nomest liekos kilogramus! 20.martā SievietesPasaules telpās notika pirmais seminārs par pH diētu.

Jāteic paldies gan par gardajiem našķiem, gan iedvesmojošo semināru tās vadītājai Ilzei Lipskai – recepšu grāmatas „pH receptes” līdzautorei un kulinārā bloga absolutsed.lv veidotājai. Viņa ne vien izklāstīja būtiskākos pH diētas principus,bet iedvesmoja arī ar savu personisko pieredzi. Kopš Ilze atklāja šo diētu un pārliecinājās par tās labvēlīgo ietekmi uz veselību un, jā, arī ar tās palīdzību nometa 20 kilogramus, viņa kļuvusi par dedzīgu šī dzīvesveida popularizētāju.

Atsauksmes no semināra dalībniecēm:
Rita: „Vakars patika ļoti. Pēdējā laikā  vairāk  esmu sākusi interesēties par veselīgu uzturu un Ilzes seminārs bija tik iedvesmojošs, rosinošs un deva pārliecību, ka vēlme kaut ko mainīt savā uzturā ir pareiza un jāturpina savs uzsāktais meklējumu ceļš pareizam un veselīgam uzturam.”

 Skaidrīte: „Ar pH diētu jau biju lasījusi, bet seminārs ar garšīgajām uzkodām un īpaši veselīgo kokteili, mani iedvesmoja šiem uztura principiem pievērsties nopietni. Liels paldies Ilzei, ka ar savu piemēru iedvesmo citus.”

Guna: „Vakars bija patiešām  izdevies un vērtīgs – ir pavisam cita „smarža” teiktajam, ja tas dziļi pamatots personiskā pieredzē, ne tikai apgūtā teorijā. Kviešu dīgstu zaļais kokteilis garšoja patiešām lieliski – šo garšu nevaru aizmirst vēl šodien, kaut iepriekš biju iedomājusies, ka tas nu noteikti ir kaut kas tāds, ko var dzert tāpēc, ka ir veselīgi, bet ne tāpēc, ka ir garšīgi. Katrā ziņā – tas bija vēl viens labs pamudinājums turpināt ēst veselīgi un zaļi, turklāt to darīt vēl konsekventāk un striktāk. Mēs patiešām esam tas, ko mēs ēdam. Liels paldies Ilzei par iedvesmu un sirsnību!”

Ja arī Tu vēlies apmeklēt vērtīgus un iedvesmojošus seminārus, iepazīsties ar SievietesPasaulē notiekošo nodarbību kalendāru!
NODARBĪBU KALENDĀRS>>

Nāc un pavadi vakaru jauku sieviešu kompānijā, gūsto jaunas zināšanas un “uzlādējot” savas enerģijas baterijas!

Dalīties.

Atstāt Ziņu