Vārda dienu svin: Ilma, Skaidris

Tā mēs Līgas ielīgojām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eturtdienas vakarā SievietesPasaulē ieskandinājām Līgas (nevis Jāņus), jo mums taču pašām veselas divas Līgas! Mums prieks, ka izdevās gan sev, gan mūsu viesiem pašā Rīgas centrā uzburt īstenu vasaras saulgriežu svētku sajūtu- Jāņu zāles, vainagu pīšana, alutiņš, ķimeņu siers, meldiņi un raibu raibie līgotāji! 

Ierodoties ceturtdienas rītā uz darbu, SievietesPasaules meitenēm bija pārsteigums- viss birojs izpušķots meijām, Jāņu zālēm. Smaržo brīnišķīgi!
Uz pēcpusdienas pusi jau darbus metam pie malas un sākam gatavoties ciemiņu uzņemšanai. Klājam galdu – alus, kvass, siers, pīrādziņi, zemenes un citi gardumi gulst uz baltā linu galdauta.

Sagaidām ciemiņus! Paldies visiem par jaukajām dāvanām (ielīgošanas pasākums reizē bija arī sālsmaize mūsu jaunajām telpām). Par kuplo Jāņu zāļu pušķi priecājas SievietesPasaule mārketinga vadītāja Līga Ozoliņa.

Viena no biroja telpām bija pārtapusi vainagu pīšanas darbnīcā, kurā ikviens varēja puķu meitas Asnātes Grēves vadībā iemācīties pīt dažāda veida vainadziņus un galvas rotas.

Vaiangus pin SievietesPasaule porgrammētāja Alīna (pa kreisi) un rakstu autore Ruta Zimnoha.

Arī fizioterapeitei Lienei Grigānei (pa kreisi) un psiholoģei Marijai Ābeltiņai top koši vainadziņi!

Mūsu web dizainere Annija Goldberga nopina kuplu ozollapu vainagu savam dēlēnam Dāvidam.

 Foto stūrītis Līgo noskaņās.  Ar pašu novītajiem vainagiem galvā un smaidu sejā – top skaistas bildes!

Cienājamies ar Jāņu gardumiem.

Viesi pierakstās, lai saņemtu VIP karti. Mēs parūpējāmies arī par dāvanām saviem viesiem -īpašām VIP kartēm uz mūsu organizētajiem semināriem un pasākumiem.

Vai zināt, kāpēc šodien tik labs laiciņš un saule laukā spīd? Tādēļ, ka mēs vakar izpildījām saules saukšanas rituālu. Redaktore Līga Rozentāle dod norādījumus, kā tas darāms.


Te mēs izpildām vēl vienu saules saukšanas rituālu, kuru mums uz vietas iemācīja un parādīja psiholoģe Marija Ābeltiņa. Saules nevar būt par daudz!

Raibu raibie (ie) līgotāji.

Mēs- SievietesPasaules meitenes. No kreisās: Gita, Alīna, Zane, Līga R., Līga O. un Madara

Lai lustīgi svētki!

Lai skan dziesmas, smiekli un lai kājas lokās deju ritmos!

Dalīties.

6 komentāru

  1. Edīte Irbe on

    Super jauks pasākums! Cik dažreiz skumji ap sirdi, ka nevar to galvaspilsētu pievilkt aiz astes – te, Kurzemē! 🙂

Atstāt Ziņu