Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Stiprini veselību. Izmēģini Floradix uztura bagātinātājus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

eraugoties uz mūsu centieniem ievērot sabalansētu uzturu un ar pārtiku uzņemt visus organismam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, dažkārt tas tomēr šķiet teju neiespējami. Vasara un agrs rudens, protams, ir laiks, kad tas nākas vieglāk, taču arī tad vienmēr jāpatur prātā, ka vienā produktā, auglī vai dārzenī esošās labās īpašības var kavēt cita produkta labo vielu uzsūkšanos, un otrādāk. Te talkā var nākt profilaktiska uztura bagātinātāju lietošana. Un, ticiet, tie var būt arī dabīgi, nevis tikai ķīmiski sintezēti!

Piemēram, vācu ārsts homeopāts Oto Greiters uzskatīja, ka cilvēka labklājībai ir jāiet roku rokā ar dabu, šo filozofiju liekot pamatā arī savam 1916.gadā dibinātajam uzņēmumam Salus Haus. Tas vēl šodien ražo tonikus, kas satur augu ekstraktus, vitamīnus un minerālvielas, kā arī zāļu tējas un tinktūras. To radīšanā izmantoto augu kvalitāte tiek rūpīgi kontrolēta un liela daļa sastāvdaļu tiek iepirktas no bioloģiskajām saimniecībām, kurās ķīmiskās vielas vispār netiek izmantotas. Kas būtiski, šie produkti nesatur ķīmiskos konservantus, krāsvielas, piedevas un alkoholu. 

Lai rudens cēlienā nav jācieš no noguruma un miegainības, lai nav jāslimo un lai vienmēr jūties enerģijas pilna, piedāvājam tev izmēģināt kādu no sešiem Floradix šķidrajiem uztura bagātinātājiem un uzlabot savu pašsajūtu!

! Pirms sūti pieteikumu, iepazīsties zemāk ar Floradix aprakstiem un pieteikumā norādi, kuru no tiem gribētu izmēģināt.

 


* Lai pieteiktos, tev jāreģistrējas un jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums!
* Pieteikumus gaidīsim no 27.augusta līdz 7.septembrim (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 8.septembrī.

! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu! 

Izmēģināšanai nododam:

Floradix šķidro uztura bagātinātājus ar dzelzi
Šis uztura bagātinātājs satur viegli absorbējamu dzelzi rauga ekstrakta veidā. Tas satur arī B vitamīnus, tostarp, tiamīnu, riboflavīnu, piridoksīnu un B12 vitamīnu.
Floradix palīdz uzturēt dzelzs līmeni organismā. Tas satur uzturvielas, kas nepieciešamas augšanai un fiziskās formas un veselības nodrošināšanai. Floradix ir īpaši piemērots sievietēm (tostarp grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti), vīriešiem, augošiem bērniem un cilvēkiem, kam uzturā trūkst dabīgā dzelzs un vitamīnu.
Floradix ir piemērots veģetāriešiem.

 

Floradix Floravital
Tas satur organisko dzelzi (II) no dzelzs glikonāta, kam ir augstāka uzsūkšanās spēja, un B2, B6, B12 un C vitamīnus, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Dzelzs (kopā ar B6 un B12 vitamīniem) veicina normālu sarkano asinsķermenīšu veidošanos un dzelzs veicina arī normālu hemoglobīna veidošanos. Turklāt  C vitamīns uzlabo dzelzs absorbciju.
Floravital ir viegli uzņemt, jo, pateicoties īpaši atlasītajiem augiem un augļu sulu koncentrātiem, tam ir patīkama garša. Tā kā uzturvielas Floravital sastāva jau ir šķidrā formā, tās uzsūcas gremošanas sistēmā daudz ātrāk nekā ar tabletēm. Floravital sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu vai garšas pastiprinātāju. Sastāvā nav laktozes, nesatur glutēnu un raugus.
Floravital ir īpaši piemērots sievietēm (tostarp grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti), vīriešiem, bērniem, pusaudžiem, senioriem, cilvēkiem atveseļošanās periodā, veģetāriešiem, vegāniem un visiem, kam ir aktīvs dzīvesveids.

Floradix Magnesium
Tas satur medu, vairāku augļu sulu koncentrātus un atlasītu augu ekstraktus, kas veicina magnija uzsūkšanos organismā. Produkts ir ērti lietojams un labi garšo. Floradix Magnesium ir piemērots sportistiem, jo magnija daudzums organismā samazinās tieši pēc sporta nodarbībām. Daudz magnija nepieciešams arī jauniešiem, grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Noder stresa mazināšanai, uzlabo miega kvalitāti. Magnijs veicina kalcija uzkrāšanos kaulos, tādejādi stiprinot tos. Magnijs atslābina muskuļus, palīdz pret nakts krampjiem.
Floradix Magnesium palīdzēs ātri atjaunot zaudētās magnija rezerves, stiprinās sirds un citu muskuļu darbību, mazinās stresu un uzlabos pašsajūtu.

 

Floradix Epresat
Tas ir garšīgs uztura bagātinātājs, kura sastāvā esošie vitamīni A, B1, B2, B6, C un D veicina normālu imūnsistēmas darbību. Vitamīns B dažādās kombinācijās ar C vitamīnu palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, samazina nogurumu un nespēku un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas.
Floradix Epresat iedarbība ir ātrāka, jo gremošanas sistēma šķidrumu uzņem daudz vieglāk un ātrāk, salīdzinot ar tabletēm.
Epresat sastāvā ir īpaši atlasīti augi un augļu sulu koncentrāti, kas nodrošina patīkamu garšu. Tā sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu vai mākslīgu aromatizētāju. Sastāvā nav laktozes, un tas ir piemērots veģetāriešiem.

 

Floradix Salundynam
Salundynam sastāvā esošais kalcijs, magnijs, D vitamīns un cinks palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. D vitamins, turklāt, veicina arī normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā, kā arī palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs.
Tā kā šīs uzturvielas Saludynam sastāvā jau ir izšķīdinātā veidā, tās gremošanas sistēmā uzsūcas ātrāk, salīdzinot ar tabletēm.
Saludynam ir patīkama garša, pateicoties rūpīgi atlasītiem augu un augļu sulu ekstraktiem. Tā sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu un mākslīgu aromatizētāju. Tas nesatur glutēnu (lipekli), laktozi un ir piemērots veģetāriešiem.
Saludynam ir piemērots visiem, īpaši sievietēm, pusaudžiem, senioriem, sportistiem, kā arī visiem, kuriem pietrūkst kāda no augstākminētajām uzturvielām. To var lietot arī grūtnieces un mātes, kuras baro bērnu ar krūti.

 

Floradix Kindervital multivitamīni bērniem
Tas papildina uzturu ar bērna attīstībai svarīgiem vitamīniem. Produkta sastāvā ir A, D, E, C, B1, B2, B3, B6, B12 vitamīni, kalcijs un augļu sulu koncentrātu un augu ekstraktu maisījums. Augļu sulu koncentrāti ir veidoti no vīnogām, āboliem, aprikozēm, ananāsiem, pasifloras un citrona. Augu ekstrakti ir iegūti no burkāniem, anīsa, koriandra, nātru lapām, kresēm, spinātiem un kumelītes.
Tas ir piemērots lietošanai bērniem, sākot no 6 mēnešu vecuma, ievērojot vecuma posmam atbilstošās dienas devas.
Šis uztura bagātinātājs veicina normālu garīgo un fizisko attīstību un stiprina kaulu un zobu attīstību, novērš D vitamīna trūkumu, mazina nogurumu, veicina koncentrēšanās un uztveres spējas, kā arī uzlabo apetīti

 

 

FLORADIX ir pieejams visās labākajās Latvijas aptiekās un www.internetaptieka.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu