Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Šodien svinam Sieviešu dienu ar īpašo kino seansu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

8.marts – diena, kad, negaidot uz citiem, pašas sev varam sagādāt svētkus! Aicinām tos svinēt kopā ar mums īpašajā Sieviešu dienas kino seansā kinoteātrī „Cinamon”! Seansa sākums plkst. 18.45, bet jau pirms tam – dažādi pārsteigumi, tāpēc ierodies laicīgi!

Kas šo seansu padarīs tik īpašu?

 • Lieliskā filma „Likteņa labotāji” (The Adjustment Bureau)
  Šī romantiskā filma mudinās domāt, vai esam noteicēji pār savu dzīvi, kontrolējam savu likteni, vai arī kāds visu jau ir izplānojis mūsu vietā, un kādi neredzami spēki manipulē ar mums un mūsu dzīvi?
  Veiksmīgais kongresmenis Deivids Noriss (Matt Damon) senāta vēlēšanu priekšvakarā iepazīstas ar talantīgo baletdejotāju Elīzu (Emily Blunt), kura viņu savaldzina jau pirmajā acu uzmetienā. Taču pēc viņu pirmās tikšanās noslēpumainu vīru grupa cenšas nepieļaut, lai viņi satiktos vēlreiz. Devida liktenis ir pārrakstīts. Nejauši to uzzinājis, viņš saprot, ka darīs visu, lai atgūtu vienīgo sievieti, ko jebkad mīlējis un atgūtu savu nākotni. Viņam nāksies stāties pretī Likteņa aģentiem – slepenam grupējumam, kas kontrolē viņu abu likteņa līkločus.
  Filmas treileri vari noskatīties šeit: http://www.cinamonkino.lv/?id=40&detail=CI00000328
 • Īpaša cena
  Visas dienas garumā 8.martā uz visām kinoteātra „Cinamon” repertuārā esošajām filmām ieejas maksa sievietēm tikai Ls 2. Īpašais Sieviešu dienas kino seanss nav izņēmums!
 • Dažādi pārsteigumi jau ierodoties kinoteātrī
  Kādi? Lai paliek noslēpums!
 • „Laimīgie krēsli” ar īpaši vērtīgām un interesantām dāvanām
  Vai tu esi laimīgā, uzzināsi tikai atnākot!

 

Nāc pati un ņem līdzi savu mammu, māsu, draudzenes vai kolēģes! Biļetes par īpašo cenu uz šo seansu ir iegādājamas gan internetā (Šeit >>), gan kinoteātra “Cinamon” kasēs!

 

Liels paldies mūsu sadarbības partneriem: Oriflame, ArtBag, Ziedu nams, Veselības fabrika

Dalīties.

Atstāt Ziņu