Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Sniegpārsliņu dekori – vecmodīgi? Tu kļūdies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

niegpārsliņu dekori ierasti tiek gatavoti bērnudārzos un skolās, lai minimāliem līdzekļiem pagatavotu tematiskas Ziemassvētku dekorācijas, taču mājās svētku laikā no tām daudzi izvairās, domājot, ka tas ir bērnišķīgi un vecmodīgi telpas rotāt ar papīra sniegpārsliņām. Taču velti – internetā pieejamas neskaitāmi paraugi, kā izgriezt dažādas stilistikas filigrānas sniegprāsliņas, kuras var kļūt par ļoti gaumīgiem svētku rotājumiem. Tavai iedvesmai apkopojām pāris ierosmes!

Visierastākais sniegpārsliņu pielietojums laikam ir un paliek logu rāmju ietērpšana svētku noskaņās, lai gan pašiem, gan cilvēkiem uz ielas prieks!

Taču, vai zināji, ka no sniegpārsliņām vari veidot arī svētku virtenes, kuras vari izvietot pa visu māju. Ļoti cakotas un mežģīņainas sniegpārsliņas sanāks, ja izmantosi to pagatavošanai papīra salvetītes-paliktnīšus, kas tiek plaši izmantoti paklāšanai zem konditorejas izstrādājumiem un kūkām. 

Interesants risinājums ir arī sniegpārsliņu balerīnu dekorācijas. Internetā vari uzmeklēt balerīnu trafaretus, kurus vari izdrukāt un izgriezt, un kuriem pēc tam “uzvilkt” izcakotus sniegpārsliņu svārkus.

 

Ja nu tev šķiet, ka esi piemirsusi, kā izgriezt sniegpārsliņu, aicinām ielūkoties šajā fotopamācībā:

FOTOPAMĀCĪBA, KĀ IZGRIEZT SNIEGPĀRSLIŅAS >>

Mēdz gadīties, ka pat visvienkāršākās lietas piemirstas. Ja nu arī tu, vēloties sagatavot svētku rotājumus, ņem rokā papīru un šķēres, bet apmulsti – pag, kā tad īsti tās sniegpārsliņas bija jāgriež?, neuztraucies – mēs tev atgādināsim!

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu