Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Sildošās un nomierinošās CherryBerry ķiršu kauliņu kompreses

Pinterest LinkedIn Tumblr +

is ir nodēvēts par stresa laikmetu, kad katrs sadzīvojam ar savām slimībām, ik uz stūra sastopamies ar spriedzi un arvien vairāk laika pavadām mazkustībā, tādējādi nodarot ļaunumu savam ķermenim.

Tas pavisam noteikti raksturo arī mūsu ikdienu, tāpēc ar vēl jo lielāku interesei, tuvojoties ziemai, pieņēmām izaicinājumu izmēģināt CherryBerry ķiršu kauliņu kompreses spilvenus un masāžas maisiņus. Tā ir Latvijā ražota ķiršu kauliņu produkcija, ko var lietot gan siltā, gan aukstā veidā, lai atjaunotu veselību un uzlabotu labsajūtu. Ķiršu kauliņiem piemīt spēja mazināt sāpes, atvieglot apgrūtinātu elpošanu, stīvumu un nomierināt.

Piedāvājam mūsu vērtējumu par šiem CherryBerry ķirsu kauliņu produktiem.

Zane: siltums maisiņā saglabājas diezgan ilgi
Lasīju, ka šie masāžas maisiņi atvieglo muskuļu savilkumu, stīvumu un uzlabo asinsriti un uzreiz nodomāju, ka tas ir tas, ko man vajag. Man jau gadiem sāp locītavas un kājas bieži vien ir stīvas, nogurušas vai parādās tūska.
Lai arī ar šiem masāžas maisiņiem var veikt gan silto, gan auksto masāžu, es izvēlējos silto, jo tā šajā gada laikā šķiet daudz patīkamāka.
Uzsildīju maisiņus miroviļņu krāsnī un aiziet! Izmēģināju masāžu veikt pati, kā arī ļāvu, lai man veic masāžu. Sajūtas ir ļoti patīkamas. Izmantoju maisiņu gan kā nelielu kompresi un paturēju uz locītavām, gan aktīvi masēju ķermeni. Vispatīkamākās vietas, kur sajutu maisiņa efektu bija ceļgalu apvidus un kakls. Tieši pie kakla visvairāk varēja sajust siltumu, smaržu, kā arī pašus kauliņus un to masāžas efektu. Patīkami, ka siltums maisiņā saglabājas diezgan ilgi un, līdz ar to, arī masāža sanāk pietiekama.
Vienīgais, varbūt būtu vēlējusies, ka būtu kādas norādes kādu masāžu var veikt, kādi padomi un ietiekumi, par pašu procesu.
Es šobrīd neesmu maisiņu izmantojusi tik ilgi, lai varētu teikt, kādu efektu tas atstāj uz manu ķermeni un veselību. Pašlaik varu runāt par sajūtam, un tās ir patīkamas un pozitīvas! Domāju, ka visiem, kuriem ir kāds saspringums vai sāpes muskuļos vai locītavās, būs patīkams silts ķiršu kauliņu maisiņa pieskāriens. Kauliņi dod masāžas efektu un, masējot, pati vari regulēt, cik maigi vai stipri tos izmantosi.

Līga: spranda, pleci, locītavas teju dzied no labsajūtas
Es izmēģināju CherryBerry universālo spilventiņu. Izmēru ziņā tas ir neliels – vidēji 20×20 centimetru liels kvadrāts, kas pildīts ar ķiršu kauliņiem. Savu izmēru dēļ to ir ērti uzlikt gan uz muguras, gan rokām, kājām, vēdera. Ņemot vērā, ka ārā šobrīd ir vējains un mitrs rudens, pagaidām esam testējuši tikai sasildīta spilventiņa dāvāto labsajūtu. Kā norādīts pamācībā, nedaudz apsmidzināju spilventiņu ar ūdeni, liku mikroviļņu krāsnī un uzsildīju. Biju pārsteigta, ka tik īsā laikā ķiršu kauliņi spēj uzņemt tik daudz siltuma, kas tiek atdots ļoti ilgā laikā. Tā ir patīkami maiga aromterapija, ko papildina patīkamā ķiršu kauliņu gurkstošā skaņa, kas teju acīmredzami mazina saspringumu. Spranda, pleci, locītavas teju dzied no labsajūtas!

Līga: sildot plecus un sprandu, reizē gūstu arī aromterapiju
Izmēģināju plecu spilvenu ar ķiršu kauliņiem.  Pirmais, kas mani pārsteidza, bija spilvena lielums un ķiršu kauliņu apjoms, kāds sapildīts tajā. Pati vasarā arī mēģināju savākt kauliņus no apēstajiem ķiršiem, ticiet man, lai pat mazu spilventiņu uztaisītu, vajag ļoti daudz! Un tādēļ, lai gan šīs lietas, teorētiski ir viegli pašam pagatavot, tas ir darbietilpīgs un laikietilpīgs process, tādēļ ir jauki, ka kāds šādus produktus no ķiršu kauliņiem piedāvā jau gatavus un skaisti noformētus.
Spilvens mūsmājās ir atradis teju vai goda vietu uz dīvāna, jo bez siltuma/ aukstuma kompreses funkcijas esam tam atraduši vēl vienu pielietojumu – tas kalpo kā „čamdāmais materiāls”. Mēs ar vīru, sēžot dīvāna un skatoties TV, mēdzam ķiršu kauliņu spilvenu „murdzīt” gluži kā tās pretstresa bumbiņas. Savukārt meitiņai tas lieliski kalpo kā sajūtu materiāls, attīstot tausti un dodot darbu viņas mazajiem pirkstiņiem.
Jautāsiet, vai tāds spilvens kā komprese maz var noderēt, ja nekas nesāp? Var gan- pēc darba dienas pie datora, plecu daļa ir ļoti saspringta un uzsildīts ķiršu kauliņu spilventiņš ir labs veids, kā atslābināt muskuļus. Turklāt, ja pēc garākas pastaigas laukā grūti atkal sasildīties, tad silts spilvens uz pleca un tējas krūze ir laba kombinācija, kā sajust karstumu ielīstam katrā ķermeņa šūniņā.
Man kā aromātu cilvēkam, īpaši patika smarža, kādu ķiršu kauliņi radīja, kad tos uzsildīja. Rūgteni salds ķiršu aromāts…mmm… Sildot plecus un sprandu, reizē gūstu arī aromterapiju.

Annija: ķirši itkā uzsūc smeldzi
Kad man piedāvāja testēt ķiršu kauliņus, šķita, ka tas tāds joks. Mūsu ģimene izmēģināja masāžas maisiņu, gan siltā gan vēsā veidā. Dēlam ļoti patika siltā muguras masāža, kuras laikā ir sajūtama arī patīkamā dabiskā ķiršu smarža, izmēģinājām arī muguras sāpju remdēšanai un, jāsaka, ka efekts ir, ķirši itkā uzsūc to smeldzi. Atvērām iepakojumu, ko ir viegli pēc tam atkal aizvērt un pārveidojām masāžas maisiņu par nelielu spilventiņu, kas man arī patika visvairāk, jo to ļoti labi var likt zem saspringta kakla vēsā veidā. Kopumā patīk, ir jauki, ka sliktu pašsajūtu un stresu var noņemt dabiskiem līdzekļiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu