Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

IZMĒĢINĀM Yumi Lashes skropstu keratīna procedūru

Pinterest LinkedIn Tumblr +

s esmu tipisks mūsdienu patērētājs – jo ērtāk, jo labāk. Ja ir iespēja ietaupīt laiku pie spoguļa, es ar prieku to izmantošu! Kādu laiciņu atpakaļ radās plāns doties uz siltajām zemēm, tas nozīmē – daudz peldēties, maz krāsoties. Un tomēr, tomēr – gribas taču labi izskatīties! Skropstas ir tās, kas piedod acīm dziļumu, pievilcību, bet ar skrosptu tušu brist sālsūdenī nav prāta darbs, tādēļ apsvēru citas opcijas.

Viena no tām – pielīmētās skropstas. Bet, godīgi sakot, gandrīz prātā sajuku, kamēr mēģināju pielipināt to skropstu pie plakstiņa 🙂 Šo ideju atmetu.

Pamēģināju arī profesionāli, pa vienai pielīmētās ūdeļu skropstiņas salonā. Par to citreiz sīkāk, bet kalpošanas laiks bija visai īss un arī radās dažādi kopšanas ierobežojumi.

Tad uzzināju par tādu procedūru kā Yumi Lashes skropstu keratīna procedūru jeb skropstu liftingu, kas tiek uzskatīta par dabīgajām skropstām saudzīgu procedūru, kuras laikā netiek traumētas skropstu matiņu saknītes, jo meistars apstrādā tikai paša klienta skropstas. Tātad, nekas netiek pieaudzēts, taču gala rezultātā tiek iegūts dabisks pieaudzētu un atliektu skropstu efekts, kas saglabājas 2-3 mēnešus!

Nebija divu domu – jāizmēģina! Piesakoties tiku informēta, ka procedūra aizņems pusotru stundu, ka jānoskaņojas šo laiku pavadīt guļus stāvoklī ar aizvērtām acīm, jo procedūras laikā nav vēlams plikšķināt plakstiņus. Arī raudāt nav vēlams, tomēr ar to man gāja grūtāk, jo izrādījās, ka man ir “slapjo acu sindroms” – acis ir dikti jutīgas pret dažādiem kairinājumiem un bez mitas asaro. Taču neļauj tam sevi atturēt – tas galvenokārt apgrūtināja darbu meistarei, taču viņa turējās braši! 🙂 Bet nu par visu pēc kārtas.

Īsumā par procedūras norisi
Procedūras sākumā no liekās kosmētikas tiek attīrītas skropstas un āda ap acīm. Pie acu plakstiņiem piestiprina izliektas silikona plāksnītes, uz kurām kārto un stiprina skropstas atliekuma veidošanai. Plāksnītes ir dažāda lieluma – S, M un L izmēra. Kuru izvēlēties, lemj meistare atbilstoši konkrētā klienta skropstu matiņu garumam. Man piemērotākais izrādījās vidusceļš – M.  

Pēc tam skropstas tiek atliektas un nostiprinātas. Tad tiek uzklāts serums matiņu atvēršanai, bet pēc tā matiņi tiek piepildīti ar vitamīniem, padarot tos biezākus un garākus. Pēc tam skropstas nokrāso, bet procedūras noslēgumā – aizpilda ar keratīnu.

Tātad vienas procedūras laikā faktiski tiek veiktas 4 dažādas darbības – skropstas tiek pabarotas un piepildītas ar vitamīniem, skorpstas tiek iztaisnotas ar keratīnu, tās tiek atliektas un nokrāsotas. Pēc tam gan jārēķinās, ka 24h nedrīkst slapināt acis.

Par rezultātu

Efekts ir to vērts. Parasti salīdzinājums ar lellīti mani neuzrunātu, bet acis kļūst tik efektīgas, ka šoreiz – lai iet! Skropstas ir kolosāli uzliektas kā lellītei.

Pirmās divas nedēļas pilnībā atkrīt vajadzība krāsot skropstas – kas ir ideāli dodoties ceļojumā. Tumšāku skorpstu īpašniecēm nepieciešamība lietot tušu atkrīt pat uz ilgāku laiku. Protams, ja krāsas intensitātei gribas, tad tušu var lietot. Viena lieta gan ir jāatceras – acu zonas kopšanai nedrīkst lietot eļļu, jo tad efekts zūd.

Skropstas uzliektas turas aptuveni 2-3 mēnešus. Pa šo laiku vienkārši izkrīt vecās un izaug vietā jaunas. Par mīnusu varētu minēt, ka, termiņam tuvojoties beigām, daļa skropstu vēl joprojām ir smuki uzliektas, bet daļa jau ir taisnas, krāsojot skropstas vairs efekts nav tik izteikts, un skats ir nedaudz haotisks.

Kopumā Yumi Lashes skropstas man ir lielisks atklājums un esmu to atkārtojusi jau vairākas reizes. Meistare saka, ka pēc šīm procedūrām skropstas augot biezākas un stingrākas.

 

Ja arī tu vēlies izmēģināt Yumi Lashes skropstu keratīna procedūru, varam ieteikt:

Procedūras cena – 40 €

Dalīties.

4 komentāru

  1. Esmu izmantojusi šo piedāvājumu un esmu ļoti apmierināta.Piecelies no rīta un dodies dienas gaitās, skropstu tuša nav nepieciešama 🙂

  2. Ļoti skaisti! Pieeaudzētajām nepatīk tie piekabinātie skropstu pušķīši, taču šāds efekts gan man būtu pa prātam!

  3. Arī es izmēģināju šo procedūru pie Ilzes. Ir pagājušas tikai trīs dienas, bet es jau esmu sajūsmā! Skropstas izskatās dabiski atliektas. Vienu rītu aizgulējos un ātrumā par make-up pat nebija laika padomāt. Ja parasti šādās reizēs dienas vidū ieskatoties spogulī konstatēju – ak, vai, neesmu uzkrāsojusies, acīm trūkst izteiksmīguma, tad tagad secināju, ka varu neuztraukties par šādām negaidītām situācijām. Arī dienās, kad pamostos laikā, varu nelietot tušu. To ļoti novērtēju, jo acis pēdējā laikā bija ļoti jūtīgas uz jebkādu (dārgais gals, vidējais vai lētais) skropstu tušu. Tā kā ir sācies aktīvais sportošanas laiks, nu varu neuztraukties, vai skrienot tuša nebūs izsmērējusies. Un vēl – tā kā man skropstām pašām ir tendence jau nedaudz izliekties (nav taisnas), tad liftinga efekts varētu saglabāties pat līdz 3 mēnešiem. Vai nav ideāli!?

  4. Es arī esmu sajūsmā par procedūru!<br>Meistare ļoti labi strādā un kas nav mazsvarīgi ir patīkams un jauks cilvēks, pie kura gribas nākt.<br>Varu iedot kontaktus privāti ja kādai gribas pamēģināt.<br>Mans e-pastiņš : lasaule@gmail.com

Atstāt Ziņu