Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Must-have tavai kāju labsajūtai: tējas koka krēms vai aerosols

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pēdas ir viena no būtiskākajām cilvēka ķermeņa daļām, jo uz tām balstās viss mūsu ķermenis. Tās ir arī visai precīzs mūsu kopējā veselības stāvokļa spogulis. Patīk vai nepatīk, ko tas rāda, jāvērtē katrai pašai. Katrā ziņā, līdzās rūpēm par kopējo veselības stāvokli, un tādējādi kāju un pēdu stāvokli, nevajag aizmirst arī par kāju ikdienas labsajūtu. Kāda vanniņa, skrubītis, masāžiņa,– kājām tie noteikti būs īsti svētki. Tomēr ikdienas kopšanā un rūpēs neiztikt arī bez tādiem gluži ierastiem ķermeņa kopšanas rituāliem, kā regulāra kāju ieziešana ar krēmu vai atvēsinoša un atsvaidzinoša aerosola izsmidzināšana.

Ir dzirdēts, ka ir cilvēki, kuri nepievērš nekādu uzmanību tam, kādu kāju krēmu lieto. Par sevi to gluži nevaru teikt, jo vienmēr ļoti vērtēju to, cik labi krēms iesūcas ādā, kāda ir tā tekstūra un kādu sajūtu tā sastāvs atstāj uz ādu – atvēsinošu, sildošu utt. Noteikti pievēršu uzmanību arī sastāvam, jo vēlos, lai kāju kopšanas līdzeklis gan profilaktiski rūpētos par ādas veselību, gan novērstu nepatīkamo sviedru aromātu. Tieši tāpēc ar lielu interesi pieņēmu izaicinājumu rubrikā “SP izmēģina” izmēģināt dabiskās kosmētikas zīmola Bergland tējas koka kāju krēmu un tējas koka kāju aerosolu, jo tie abi pēc visām pazīmēm varētu apmierināt manas prasības attiecībā uz labu kāju kopšanas līdzekli.

Tējas koka eļļa – pārbaudīta un efektīva kosmetoloģijā

Pirms detalizētāk aprakstu savas sajūtas vairāk kā mēnesi lietojot Berglan tējas koka kāju kopšanas līdzekļus, vēlos nedaudz pastāstīt par tējas koku.

Vispirms, jāteic, ka tējas koks jeb, precīzāk, tējas koka eļļa ir viena no visplašāk pētītajām kosmētikas sastāvdaļām un ir novērtēta kā viena no visveselīgākajām un efektīvākajām vielām, ko izmanto kosmetoloģijā. Tai piemīt antibakteriālas, pretsēnīšu, dziedinošas, mīkstinošas, stimulējošas, kā arī pretiekaisuma īpašības.

Attiecībā uz kāju kopšanu noteikti īpaši jāizceļ vismaz četras no tām. Proti,

  1. pretsēnīšu iedarbība padara tējas koka eļļu par neaizstājamu kāju krēmu sastāvdaļu. Ja sēnīšu infekcijas nav, tad kosmētisko līdzekļu lietošana, kuru sastāvā ir šī eļļa, kalpo par lielisku profilaktisko līdzekli.
  2. uz pēdām nereti veidojas cieti un sausi ādas sabiezējumi, kam nepieciešama intensīva mīkstināšana. Tējas koka eļļas sastāvs to nodrošina, jo mīkstina pat stipri raupju ādu.
  3. atsvaidzinošā sajūta, ko rada tējas koka eļļa, palīdz mazināt noguruma sajūtu kājās.
  4. tējas koka ēteriskajai eļļai piemīt svaigs aromāts, kas arī ķermenim, tai skaitā, pēdām, kuras lielāko daļu laika atrodas ietērptas zeķēs vai apavos, piešķir patīkamu aromātu.

Kas būtiski, ir maz apstiprinātu gadījumu, kad tējas koks izraisītu alerģiskas reakcijas. Piesardzību lietojot tējas koka eļļu saturošus produktus būtu jāievēro vien mazuļiem līdz pusota gada vecumam, sievietēm pirmajā grūtniecības trimestrī vai zīdīšanas periodā.

Top diezgan skaidrs, kas ir tas, ko gaidīt no tējas koka kāju kopšanas līdzekļa.  

Glābiņš nogurušām un sāpīgām kājām

Bet kas tad ir tas, ko ietver un sola mani izmēģinātie Bergland produkti.

 

 

Tējas koka krēms kājām

 

Tējas koka aerosols kājām

Tilpums

100 ml

100 ml

Sastāvs

Tējas koka kāju krēms ar jojoba eļļu, bioloģiskās izcelsmes tējas koka eļļu, arnikas un lavandas eļļām. Ar pilnu produkta sastāvu var iepazīties šeit >>

Tējas koka kāju aerosols ar dabīgo tējas koka eļļu, Usnea barbata un rozmarīna ekstraktu. Ar pilnu produkta sastāvu var iepazīties šeit >>

Pielietojums

Ideāli piemērots nogurušām kājām. Darbojas pret kāju svīšanu un nepatīkamo aromātu. Padara ādu svaigu un elastīgu.

Nomierina nogurušas un sāpošas kājas. Izmantojams pret kāju svīšanu un kāju smaku.

1-2x dienā apstrādā kājas, īpaši pēdas un starp pirkstiem. 2x nedēļā apsmidzina kurpju iekšpusi.

Un tas viss no dabīgām un sertificētām sastāvdaļām. 

Lielisks līdzgaitnieks ikdienā un pēc lielām slodzēm

Svaigais aromāts un atsvaidzinošā sajūta, kas brīžiem raisa asociācijas ar mentolu, kā arī mīkstinošās īpašības noteikti ir lielumi, kurus novērtēju kā pirmos, lietojot kā Bergland tējas koka kāju krēmu un tējas koka kāju aerosolu.

Par kāju krēmu papildu vēl vēlos uzsvērt, ka tam ir ļoti patīkama un viegla tekstūra un tas ļoti ātri un pilnībā iesūcas ādā. Patīk, ka pēc krēma lietošanas nepaliek sajūta, ka uz ādas palikusi lieka kārta ar kaut ko, kā tas dažkārt ir bijis ar citu ražotāju kāju krēmiem, kas ir pārāk taukaini un biezi pēc sastāva un konsistences.  

No abiem līdzekļiem mans favorīts noteikti ir tējas koka aerosols, jo bija gan lielisks līdzgaitnieks karstajās vasaras dienās un reizēs pēc pludmales apmeklējuma, gan ierastās darba dienās, kad kājas teju visu dienu pavadījušas apavos un sauktin sauc pēc svaiguma un veldzes. Aerosols pēc izsmidzināšanas kāju pēdas būtiski atdzesē un nomerina. Man patika, ka tas arī ātri iesūcas ādā (vai arī nožūst, īsti nezinu, kā tur ir). Līdz ar to pēc izsmidzināšanas nav jāsēž dīvānā ar augstu paceltām kājām, bat teju uzreiz pēc uzklāšanas varētu ar basām kājām staigāt pa māju, kā tas nebūtu, piemēram, pēc krēma uzziešanas. Šis aerosols bija arī būtisks glābiņš pēc pāris ballītēm, kuras pavadītas jestri dejojot un pēc kurām vēl dienu vai divas pēdas pulsē un smeldz.

Noteikti iesaku šo aerosolu turēt ikvienas dāmas kosmētikas skapītī vai pat somiņā, jo tilpums un iepakojums noteikti ir ērts arī līdzi ņemšanai gan ikdienā, gan uz ballīti vai dodoties pārgājienos.

 

Dabiskās kosmētikas zīmola Bergland produktus meklē dabīgās kosmētikas internetveikalā Econaturlines!

Dalīties.

Atstāt Ziņu