Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

SievietesPasaules kauss boulingā ‘Dāmas rullē’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

autrība. Dzīvesprieks. Azarts. Lieliska kompānija. Kas gan vairāk vajadzīgs, lai tumšos rudens vakarus vērstu gaišākus un piepildītākus!? SievietesPasaulei ir padomā kas tāds, kas noteikti to palīdzēs īstenot!

SievietesPasaules kauss boulingā “Dāmas rullē 2013” ir klāt!

Tie būs četri novembra trešdienu vakari un lielā kausa izcīņas nakts 4.decembrī, sagaidot SievietesPasaules ceturto dzimšanas dienu!

“Dāmas rullē”, pavadot mūs piecos skaistos piedzīvojumu velobraucienos, ir kļuvusi par atraktīva un sievišķīga aktīvās atpūtas pasākuma zīmi. Tieši tāds solās būt arī šis boulinga kauss! 

“Mēs, sievietes, esam mērķtiecīgas un azartiskas. Mēs esam jautras un radošas. Mēs mīlam svinēt svētkus un savas uzvaras. Tieši tāpēc vēlējāmies radīt pasākumu, kas ļautu apvienot un izjust visu iepriekšminēto, un kalpotu par skaistu iemeslu satikies: sanākt kopā tavai draudzeņu kompānijai vai nepiespiestā atmosfērā iepazīt tuvāk savas darba kolēģes, vai varbūt satikties tavas dzimtas sievietēm?” par kausa izcīņas ideju stāsta SievietesPasaule.lv mārketinga vadītāja Līga Ozoliņa.

SievietesPasaules boulinga kausa atbalstītājs un partneris ir Fantasy Park Riga. “Mūsu misija ir radīt prieku un raisīt pozitīvas emocijas, tāpēc ilgi nedomājot nolēmām atbalstīt arī šo interesanto turnīru. Tās būs jautras boulinga spēles, labs mūzikālais pavadījums, relaksējoša atmosfēra un dzirkstošs vīns! Novēlam, lai mājas darbi tiek piemirsti un dāmas ļaujas pelnītai atpūtai!” novēl Fantasy Park Riga mārketinga speciāliste Elīna Sedleniece. 

 

Dāmas rullē – mums par to nav šaubu!
Nešaubies arī Tu! Organizē savu komandu un tiekamies jau novembrī spēles laukumā!

 

KAS JĀDARA, LAI PIETEIKTOS:
Tev jāsaorganizē draudzenes/kolēģes/radinieces un jāizveido sava komanda. Minimālais dalībnieču skaits komandā ir trīs, maksimālais – sešas.

Kad komanda gatava, sūti pieteikumu uz damasrulle@sievietespasaule.lv, norādot komandas nosaukumu, dalībnieču skaitu, kā arī to, kurā (VIENĀ) no četrām piedāvātajām priekšsacīkšu nedēļām vēlaties piedalīties spēlē:
6.novembrī plkst. 20.00-23.00
13.novembrī plkst. 20.00-23.00
20.novembrī plkst. 20.00-23.00
27.novembrī plkst. 20.00-23.00

KĀ VISS NOTIKS:
SievietesPasaules kausa izcīņa boulingā norisināsies visa novembra garumā. Tavai komandai jāpiedalās TIKAI VIENĀ no četriem priekšsacīkšu posmiem – īpašajiem boulinga trešdienu vakariem. Tava komanda savā priekšsacīkšu vakarā izspēlēs 3 spēles, kuru rezultāti tiks summēti. Pēc ceturtā posma paziņosim tās 12 komandas, kuras būs iekļuvušas pusfinālā un finālā, kas notiks 4.decembrī.

MĀJASDARBS:
Īpašs komandas vizuālais noformējums noteikti tiks īpaši novērtēts!

KUR VISS NOTIKS:
Fantasy Park Riga (Riga Plaza, 2.stāvs)

PASĀKUMA ODZIŅAS:
DJ rūpēsies par īpašu mūzikālo noformējumu, būs īpašas atrakcijas un papilduzdevumi, par kuriem rūpēsies vakara vadītāja Edīte Irbe, boulinga kausa foto stūrītis ar īpašajiem atribūtiem, pasākuma atbalstītāja BOSCA īpašie piedāvājumi

DALĪBAS MAKSA:
Komandas dalības maksa ir Ls 45 (64,03 eiro)*.

* Dalības maksā ietilpst: boulinga celiņa noma vakaram, boulinga apavu noma, vakara programma, balvas u.c.

Dalīties.

Atstāt Ziņu