Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Sieviešu dienas ieskaņai ‘Dāmu skrējiens’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sieviešu dienas ieskaņai un pavasarim par godu aktīvās atpūtas aģentūra SIA Mēs Ar Odziņu sadarbībā ar Lielvārdes domi rīko neparastas, atraktīvas piedzīvojumu sacensības daiļā dzimuma pārstāvēm „Dāmu skrējiens”.

Interesanti kontrolpunkti,  atraktīvi uzdevumi, gleznaini skati,  aizraujošs piedzīvojums un tas viss būs jau pavisam drīz –  Lielvārdē.

Vēlies piedalīties?

Raksti uz e-pastu mesarodzinu.lv@gmail.com un piesaki savu komandu.

Komandā jābūt 4- 5 dalībniecēm, dalības maksa piesakoties līdz 28.februārim 5ls, maksāšana notiks uz vietas sacensību dienā pie reģistrācijas galda.  Piesakoties sacensību dienā maksa 8 ls.

Kad būs sacensības?  5.martā

Kurā vietā? Lielvārdē Rembates parkā kultūras namā

Cikos? Reģistrācijas sākums no 9:30. Starts 11:00

Kas tev par to būs? Daudz pozitīvu emociju, jauni iespaidi, ātrākajām un atraktīvākajām komandām arī  balvas.

Nekavējies un piesakies laikus!

Papildus informācija pa telefonu 27484376 (Anita) vai e-pastu mesarodzinu.lv@gmail.com

 

Uz tikšanos 5. martā Lielvārdē!

Dalīties.

8 komentāru

  1. Sievietes Pasaule on

    Atbildot uz ienākošajiem jautājumiem, gribam viest skaidrību, ka šo pasākumu SievietesPasaule.lv neorganizē, tikai informatīvi atbalsta. Dāmu skrējiens ir Anitas Špoģes organizēts pasākums. Tādēļ ar visiem jautājumiem par šo pasākumu, vērsieties pie Anitas, kontakti te jau nopublicēti.<br>Mūsu SievietesPasaule.lv un Anitas kopīgi organizētais velo piedzīvojumu brauciens Dāmas rullē! būs maijā. 🙂

  2. Gunta Leona on

    Negribas ticēt, ka tik vienu īsu forši esmu zaudējusi. Kā iepriekš zinādama, nepaprasīju, vai to Lielvārdes kult namu sauc par Rembates, vai tas tiešām ir kaut kur Rembatē. Bet vakar vakarā man sāpēja galva. Kopš jaunības esmu migrēnas "speciāliste", vakar jau biju sagatavojusies vemšanai, bet tā pagāja secen – vai nu zināja, ka esmu sagatavojusies, vai nebija īsta migrēna. Toties šodien nebija spēka lidot ar slotu, kur nu vēl braukt ar vilcienu. Cerams, ka jaunie īsti izbaudīja dienu, no gaisa nākošais ar netraucēja.

Atstāt Ziņu