Vārda dienu svin: Līga

Savu dārzu ar Fiskars darbarīkiem uzkops…

Pinterest LinkedIn Tumblr +
iedāvājums izmēģināt ergonomiskās Fiskars PowerGear™ līnijas dārza grieznes izraisīja lielu dārza mīļotāju interesi. Dārza sezona patiešām ir sākusies, tāpēc steidzam paziņot tās sešas dāmas, kuras iegūs un varēs izmēģināt šos ērtos darbarīkus. 

Dārza grieznes iegūst:

Agnese Ozoliņa
Natālija Bikova

Šīm grieznēm:
– rokturi ir izgatavoti no FiberComp™ materiāla, kas tos padara īpaši stiprus un vieglus;
– ir unikāls rotējošais rokturis, kas ļauj izmantot visus pirkstus vienlaicīgi, nodrošinot maksimālu griešanas spēku ar mazāku piepūli;
– asmeņi ir izgatavoti no īpaši cieta pret koroziju noturīga tērauda, nodrošinot, ilgāku asmeņu asuma noturību;
– augšējam asmenim ir nelīpošs PTFE pārklājums, kas rūpējas par gludāku griezienu un vieglāku tīrīšanu.
Veikala cena: EUR 35.90

 

Zaru grieznes iegūst:

Anda Gailīte
Jana Veide

Fiskars zaru grieznes ar spēka pārnesuma mehānismu ir piemērotas jebkuriem griešanas darbiem dārzā, ļaujot griezt zarus līdz pat 50 mm diametrā, turklāt darīt to ļoti tuvu stumbram.
Patentētā PowerStep™ (pakāpeniskā spēka pārnesuma mehānisma) tehnoloģija ļauj nogriezt zarus viena vai vairāku posmu laikā, kas palīdz samazināt darba slodzi gan jauniem, gan gados vecākiem cilvēkiem, novēršot piepūli un iespējamas sāpes.
Šo griežņu rokturi ir izgatavoti no stikla šķiedru stiegrota poliamīda, kas padara tās ļoti vieglas un izturīgas. Nerūsējošā tērauda asmeņi un ar teflonu pārklāts augšējais asmens, palīdz samazināt berzi.
Veikala cena: EUR 48.90

 

Dzīvžoga šķēres iegūst:

Anda Ulme
Ingrīda Pogorelova

Šīs grieznes piemērotas dažādiem griešanas darbiem dārzā: dzīvžoga apgriešanai, griešanai ap krūmiem un apmalēm u.c. Patiecoties nelielajam svaram un kompaktajam dizainam, tās padara griešanu ērtu un vieglu. Unikālais spēka pārnesuma mehānisms un sviru sistēma, nodrošina spēcīgu griešanu.
Veikala cena: EUR 45.90

Ar laimētājām sazināsimies personiski!

Par Fiskars PowerGear™:

Ergonomiskās Fiskars PowerGear™ dārza grieznes ir domātas visu vecumu dārzniekiem. Šie instrumenti ir unikāli, jo to apakšējais rotējošais rokturis trīskāršo griešanas jaudu, padarot griešanas procesu vieglāku, samazinot roku nogurumu un novēršot ar sastiepumu saistītas traumas. Tajā pašā laikā, dārza griežņu rokturi ir veidoti no FiberComp™ (stikla šķiedras un poliamīda savienojums) materiāla, kas tos padara īpaši vieglus un izturīgus. Viegli izmantojamais griežņu bloķēšanas mehānisms nodrošina asmeņu ērtu un drošu glabāšanu.

 

Piedāvā:

 


Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu