Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Sākas grupas Astro’n’out Latvijas tūre Astro’ Electro’ Acoustic

Pinterest LinkedIn Tumblr +

au šajās brīvdienās, 27.septembrī ar koncertu Siguldā grupa Astro’n’out atklās savu Latvijas koncerttūri “Astro’ Electro’ Acoustic”. Tās ietvaros 4.oktobrī grupa koncertēs Ventspilī, mūzikas namā “Jūras vārti”, 5.oktobrī Liepājā, Rožu zālē, 1.novembrī Gulbenes Kultūras namā, 2. novembrī Cēsīs, “Vidzemes koncertzālē” un tūre noslēgsies 7.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas “I.Ziedoņa zālē”, Rīgā.

Koncerttūri ieskandinot grupa iesāk sadarbību arī ar “I’m Your shirt” dizaineri un zīmola radītāju Indru Miklāvu, kuras krekli, novērtēti arī pasaules stilistu acīm (tos izvēlējušies pat tādi pasaules slaveni vārdi kā Will I am un Rikijs Mārtins). 

Tūres koncertos klausītājiem būs iespēja baudīt labākās 10 gadu laikā radītās Astro’n’out dziesmas jaunos, brīžiem par radikāli citādākos aranžējumos.

Koncertos grupa atskaņos konceptuāli veidotu programmu, kurā akustiskās noskaņas pāraug elektoniski piesātinātās.

Koncerti plānoti ar sēdvietām.
Biļetes no 9 EUR pieejamas Biļešu servisa kasēs.

 

Izmēģini veiksmi!
Portāls SievietesPasaule.lv piedāvā savām lasītājām laimēt ielūgumus (katrs 2 personām) uz šiem koncertiem. Šajā nedēļā izspēlējam ielūgumus uz Ventspils un Liepājas koncertiem, kas notiks attiecīgi 4. un 5.oktobrī.

VENTSPILS koncerta ielūgumu vari laimēt šeit: www.facebook.com/SievietesPasaule

LIEPĀJAS koncerta ielūgumu vari laimēt šeit: www.draugiem.lv/sievietespasaule/

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu