Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Sajūtu dienasgrāmata – atmiņu albums jaunajiem vecākiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

zdevniecība “White Book” novembrī laidīs klajā jaunu produktu sērijā “100% radīts Latvijā”. Tā būs fotogrāfes Kristīnes Zaveles atmiņu un noskaņu grāmata vecākiem, kura mudina dalīties izjūtās un emocijās par bērniņa gaidīšanas laiku un pirmajiem tā dzīves gadiem.

Dienasgrāmatā vecāki tiek rosināti atcerēties un dalīties atmiņās par iepazīšanās laiku, uzrakstīt gaidāmajam bērniņam vēstuli, pastāstīt par dzimšanas brīdi, dalīties izjūtās kļūstot par vecākiem, fiksēt bērniņa augšanu un daudz ko citu.  Pieaugot, grāmata būs neaizmirstama relikvija ikvienam bērnam.

Atmiņu albuma vizuālajā noformējumā izmantotas latviešu fotogrāfes Kristīnes Zaveles darbi – dažas dienas vecu mazulīšu fotogrāfijas. Viņa iemūžina ģimenēm īpašus dzīves brīžus – gaidīšanu, mazuļu pirmās dienas un vienkārši sirsnīgu kopā būšanu. Fotogrāfe portretē pasaulē skaistāko un īpašas uzmanības vērto visradošāko spēku – mīlestību. Tieši tāpēc viņas sirds un arī kameras fokusa centrā ir bērni – dzīves vislielākais brīnums, kāda stāsta pats sākums. Kristīne Zavele mīl dzīvi un mīl gabaliņus no tās pārvērst fotogrāfijās – emociju, noskaņu un atmiņu dēļ.

Esmu priecīga un pagodināta piedalīties šajā projektā. No sirds ticu, ka skaistas atmiņas ir jākrāj, jo tās ir dārgums. Ir svarīgi, ka varam dažas no gaidīšanas un pirmās satikšanās laika izjūtām saglabāt kā stāstu savam bērnam – “Sajūtu dienasgrāmata” sniedz šādu iespēju. Lai jums mīļi, silti mirkļi kopā ar šo dienasgrāmatu, gaidot un sagaidot savu bērniņu!”
Kristīne Zavele

2014.gada pavasarī izdevniecība “White Book” aizsāka produktu līniju “100% radīts Latvijā”. Tās mērķis ir radīt jaunus, tepat Latvijā veidotus izdevumus, tādējādi veicinot latviešu oriģināldarbu popularitāti sabiedrībā. Līdz šim sērijā izdoti divi produkti: “Kāzu iedvesmas grāmata” un Latvijas bilžu karte “Iedvesmas zeme Latvija”. Atmiņu grāmata ar fotogrāfes Kristīnes Zaveles darbiem būs viens no papildinājumiem “100% radīts Latvijā” sērijā – līdz gada beigām izdevniecība “White Book” klajā laidīs vairākus latviešu oriģināldarbus.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu