Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Sagaidīt saullēktu pie jūras

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī ir tikai ideja, kuru sapņoju reiz īstenot kopā ar draugiem. Doma ir sarīkot jauku atpūtas pasākumu pie jūras ar visu nakšņošanu.

No sākuma, protams, jānoskata kāda klusa vietiņa pie jūras, kurā neiegriežas daudz cilvēku. Mēs varētu ierasties pirms pusdienas laika, iekārtot apmešanās vietas. Pēc tam doties peldēties, spēlēt volejbolu un kopīgi pagatavot pusdienas – kādus salātus vai ko citu.

Vakarpusē mēs kurinātu ugunskuru, un sēžot ap to, cepot desiņas, spēlējot ģitāru un dziedot, pļāpājot, sagaidītu saullēktu. Parasti šādos pasākumos sarunas izvēršas tik interesantas, arī cilvēki atraisās un parāda savu dziļāko personības pusi.

Manuprāt, tas varētu izvērsties par jauku pasākumu. Jūras šalkoņā un uguns liesmās- tajās ir kāda īpaša romantika, un ja vēl tas viss būtu kopā!

Lieliski būtu, ja šo pasākumu varētu saorganizēt augustā, kad debesis ir tik zvaigžņotas un jūra iesilusi. Tad mēs varētu naktī zem zvaigžņotām debesīm iet peldēties.

Eh, sapnis…jāsaņemas un jāsāk īstenot!

 

Stāsts iesūtīts konkursa ‘Lūk, kā jābauda vasara!’ ietvaros.

Pastāsti arī Tu savu lielisko vasaras baudīšanas ideju un laimē kasti ar Laimas jaunajiem saldējumiem, kā arī īstas, rokām darinātas ziepes un skrubjus!  ->>> KONKURSS  Lūk, kā jābauda vasara!

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu