Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Rudens Stādu parāde 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā 23.septembrī no plkst. 9:00-16:00 notiks dārzkopības sezonas noslēguma pasākumu “Rudens Stādu parāde”.

Pasākuma laikā stādu audzētavas no visas Latvijas plašā klāstā piedāvās augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. “Rudens Stādu parādi” iecienījuši dārza mīļi un profesionāļi no Latvijas un tuvākajām kaimiņu valstīm. Īpaša uzmanība parādē tiek veltīta augļu kokiem, jo tieši šis ir īstais brīdis stādīt kailsakņus.

“Rudens Stādu parādē” būs atrodamas pazīstamas un pārbaudītas vērtības gan no dekoratīvajiem stādiem un ziemcietēm, gan augļu kokiem un ogulājiem. Šogad no augļu kokiem un ogulājiem pircēji iecienījuši upenes un ābeles, savukārt pasākumā būs atrodams arī kāds jaunums, piemēram, saldais ķirsis uz samazināta potcelma – pundurķirsis. No eksotiskajiem augļaugiem šogad pieprasītākie bijuši zelta jāņogas, irbenes un plūškoki, savukārt no ziemcietēm – peonijas, flokši un astilbes.

Rudens Stādu parādē apmeklētājiem tiks piedāvāts:

  •  Vairāk nekā 100 stādu audzētāju no visas Latvijas;
  •  Konsultācijas stādu audzēšanā, izvēlē un dārza plānošanā;
  •  Dārza preču un tehnikas tirdzniecība;
  •  Amatnieku un Latvijas ražojumu gadatirgus;
  •  Praktiski padomi no Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzējiem un audzēkņiem;
  •  Bezmaksas stāvvieta automašīnām;
  •  Ieeja bez maksas visai ģimenei.

Vairāk informācijas www.staduparade.lv

Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie nozares pasākumi, kur apmeklētājiem ir garantija par to, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi. To kontrolē speciāli izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai „Kas ir Latvijā audzēts stāds?”. Plašāku informāciju iespējams iegūt www.stadi.lv.

Dalīties.

Atstāt Ziņu