Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Recepšu konkurss ‘Mirklis salduma’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Recepšu pieteikšana noslēgusies! 

udens un ziema daudzās mājās atnāk ar dažādu brīnumgardu cepumu, plātsmaižu, pīrāgu, kūku un citu našķu saldajām smaržām. Mēs – portāls SievietesPasaule.lv un kompānija Dr.Oetker – vēlamies uzzināt, kas ir tie gardumi, kas šajā gada tumšajā laikā tieši tavās mājās ienes mirkli salduma. Izsludinām īpašu recepšu konkursu, kurā aicinām padalīties ar savām cepumu, plātsmaižu, kūku un citu našķu receptēm!

Lai piedalītos tev jāiesūta foto recepte, kurā viena no sastāvdaļām ir Dr.Oetker cepamais pulveris un vai vaniļas/vanilīna cukurs. Balvās sarūpēti īpaši Dr.Oetker gardumu grozi!

Kā piedalīties?

  1. Uzraksti receptes aprakstu.
  2. Nofotografē receptē izmantotās sastāvdaļas. Atceries, ka bildē obligāti jābūt izmantotam un redzamam Dr.Oetker cepamajam pulverim un/vai vaniļas/vanilīna cukuram (var izmantot arī citu firmu ražojumus, taču tas tiks ņemts vērā pie vērtēšanas).
  3. Nofotografē un atsūti arī ēdiena gatavošanas procesā uzņemtās bildes un gala rezultātu.
  4. Gan receptes aprakstu, gan bildi/-es sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi konkursam „Mirklis salduma”.
  5. Tava recepte tiks publicētā portāla SievietesPasaule.lv sadaļā „Receptes”.

Termiņš
Receptes un bildes vari iesūtīt, sākot no 19.novembra līdz 11.decembrim (ieskaitot), bet uzvarētājās paziņosim nedēļas beigās.

Vērtēšanas kritēriji:

  1. Iesūtītās receptes oriģinalitāte.
  2. Vai ievēroti konkursa noteikumi (pievienots apraksts, foto, ēdiena pagatavošanas procesā izmantots Dr.Oetker vai citas firmas cepamais pulveris un/vai vaniļas/vanilīna cukurs);
  3. Žūrijas vērtējums (SievietesPasaule.lv redakcijas vērtējums un „Dr.Oetker” pārstāvju vērtējums).

Balvas!
3 laimīgās recepšu iesūtītājas balvās saņems dāvanu grozu no garšīgo un virtuvē noderīgo „Dr.Oetker” produktu klāsta.

– 2 dāvanu komplektus saņems konkursa dalībnieces, kuras gatavošanas procesā būs izmantojušas Dr.Oetker cepamo pulveri un vai vaniļas/vanilīna cukuru (var izmantot vēl arī citus Dr.Oetker produktus).

– 1 dāvanu komplektu saņems konkursa dalībniece, kura būs izmantojusi kādas citas firmas cepamo pulveri vai vaniļas cukuru.

Balvu ieguvējas tiks paziņotas 12.decembrī.

 

Konkurss noris sadarbībā ar Dr.Oetker – vācu ģimenes uzņēmumu, kas specializējies konditorejas palīgmateriālu, dekorāciju, desertu, kūku maisījumu, brokastu pārslu un konservēšanas produktu ražošanā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu