Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Recenzija grāmatai Blondīne sarkanā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv lasītāja Liene Štoka pirms divām nedēļām konkursā ieguva Kristīnas Dodas romānu “Blondīne sarkanā”. Liene grāmatu jau izlasījusi un dalās savos iespaidos ar mums pārējām:

“Romāna galvenā varone ir Hanna Greja, kas ir slimnieku kopēja. Viņas pacients Dresera kungs nomira, atstājot Hannai mantojumu. Šī iemesla dēļ Hannas dzīvi pārklāj melu ēna, jo Dresera kunga bērni apgalvo, ka Hanna ir Dresera kungu nogalinājusi, lai tiktu pie mantojuma.
Tālāk Hannas dzīve turpinās pie Melindas Menlijas, kura ir ļoti skarba kundze, taču meitene viņai iepatīkas.
Romāna tālākie notikumi ir savijušies ļoti interesanti, jo līdz pēdējai lappusei nav skaidrs, kas notika ar Melindu Menliju – viņa nomira Hannas paviršības dēļ, vai tomēr kundzes dēls Keriks vēlējās, lai māte mirtu.
Romāns tiešām ir ļoti saistošs, tajā atspoguļota gan mīlestība, gan meli, gan draudzība.
Vēlos pateikt lielu paldies par šo iespēju – izlasīt tik brīnišķīgu grāmatu!”

Dalīties.

8 komentāru

 1. Gan jau, ka beigās viņa izrādās laba un viņu attaisno, plus vēl dabū vīrieti un apprecās! Shēma jau visiem šādiem stāstiem vienāda.

 2. lasītāja on

  Labāk, ka paliek šāda intriga, nevis, ka izstāsta visu sižetu, ko katrs darīja, kurš ar kuru palika utt. Tad jau vairs nebūtu interensati lasīt pašu grāmatu!

 3. Jūlija Liene R. on

  Mani gan tomēr biški vairāk interesē pašas lasītājas sajūtas. Liene, kā grāmata lasījās? Viegli un ātri vai bija vietas, kurām gribējās skriet pāri? Vai bija vietas, kur jāraud? Man bieži vien, lasot romānus, ir jānobirdina kāda asara 🙂

 4. anne-maija r. on

  Hmm… izskatās diezgan ambiciozi – īsu ieskatu saturā un divus teikumus, kurus nosacīti var "pievilkt" vērtējumam – saukt par recenziju.

 5. nu tas uzreiz bija skaidrs, ka Hanna nebija pie vainas Melindas nāvē. Viegli lasāma lubene, līdzīgi visām līdz šim lasītajām šīs autores grāmatām. Galvenās varones mīļotais – iepriekš sastapts citos autores darbos "Piezvani man", ja pareizi atceros arī "Tavā tuvumā".

 6. Nuu, es arī izlasīju šo romānu, tas ir ļoti interesants. Un nemaz nav nepieciešama garāka recenzija, tad jau nebūs interese to lasīt!

Atstāt Ziņu