Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Radošais konkurss ‘No veca – jauns!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

agājušajā rudenī , „No veca – jauns!” pirmajā sezonā, pierādījāt, ka esat oriģinālas un radošas, dāvājot savu laiku nokalpojušām lietām otro dzīvi. Nu, kad klāt pavasaris un jāiekārto balkoni, terases, atpūtas stūrīši dārzos, iespējams sākusies mājokļa lielā tīrīšana un reizē ar to arī telpu pārkārtošana, ticam, ka atkal taps interesanti darbi un oriģinālas idejas! Iedvesmo uz līdzīgiem darbiem citus – piedalies radošajā konkursā „No veca – jauns 2!”.

Vai arī Tu esi radījusi vai grasies radīt kādu interesantu lietu, kas ļāvusi kādai vecai un it kā nederīgai lietai, sākt jaunu dzīvi? Piesaki to konkursam un laimē vērtīgas balvas no specializētā krāsu un apdares materiālu tirgotāja „Sadolin Krāsu Grupa”!

Lai piedalītos, Tev jāpiesaka konkursam jebkāds pašas darināts interjera/eksterjera elements (mēbele, dekors, lampa, pakaramais, svečturis, bilžu rāmītis, puķupods utt.), kas ar tavu palīdzību ir pārveidots un atbilst konkursa tēmai “No veca – jauns”. Balvās trīs dāvanu kartes – Ls 50, Ls 30 un Ls 20 vērtībā no specializētā krāsu un apdares materiālu tirgotāja „Sadolin Krāsu Grupa”!

KĀ PIEDALĪTIES?

  1. Uzraksti, kuru lietu esi pati savām rokām pārveidojusi, kā to darīji, cik tas izmaksāja utt.
  2. Atsūti arī fotogrāfijas, kurās šis interjera priekšmets redzams pirms un/vai pēc  pārveidošanas. Tiks novērtēts arī, ja iesūtīsi procesa gaitā uzņemtās soli-pa-solim fotogrāfijas!
  3. Gan aprakstu, gan bildi/-es sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi konkursam „No veca – jauns 2”.
  4. Tavs iesūtītais apraksts un fotogrāfijas tiks publicēts portālā SievietesPasaule.lv.

TERMIŅŠ
Pieteikt savu dalību konkursā vari, sākot no 24.aprīļa līdz 22.maijam, bet uzvarētājas paziņosim 29.maijā.

VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI

  1. Pieteiktā darba oriģinalitāte, praktiskais pielietojums, vai, sekojot aprakstam, to ir iespējams atkārtot/atdarināt, izpildījuma kvalitāte;
  2. Vai ievēroti konkursa noteikumi (pievienots apraksts, foto pirms un/vai pēc, vai soli-pa-solim process bildēs);
  3. Žūrijas vērtējums (SievietesPasaule.lv redakcijas vērtējums un Sadolin Krāsu Grupa pārstāvju vērtējums);
  4. Žūrija ņems vērā arī lasītāju komentārus, kas pievienoti pie publicētajiem konkursam pieteiktajiem darbiem.

BALVAS!
Dāvanu kartes Ls 50, Ls 30 un Ls 20 vērtībā no specializētā krāsu un apdares materiālu tirgotāja „Sadolin Krāsu Grupa”! Balvu ieguvējas tiks paziņotas 29.maijā.

 

Konkursu atbalsta:
Uzņēmums „Sadolin Krāsu Grupa” ir specializēts krāsu un apdares materiālu tirgotājs. Mūsu sadarbības partneri ir veikali, būvfirmas, arhitektu biroji, interjera dizaineri, valsts un pašvaldību iestādes, namsaimnieki un privātpersonas, kuriem ir svarīgi saņemt kvalitatīvu risinājumu apdares un krāsošanas darbu veikšanai. „Sadolin Krāsu Grupa” piedāvā labus risinājumus! Kompetents padoms, ātra apkalpošana, labas cenas, novatoriskas preces un pakalpojumi. Labākā simbioze!
 

Krāsu Grupa veikali:

Rīgā
Džutas ielā 9 
Atvērts: pirmdiena-piektdiena plkst. 8.00-18.00; sestdiena – plkst. 9.00-15.00  
Tālrunis: +371 6718 5520, +371 6718 552

Ventspilī
Ģertrūdes ielā 17 
Atvērts: pirmdiena-piektdiena plkst. 8.00-17.00; sestdiena – plkst. 9.00-13.00 
Tālrunis: +371 6366 1690, +371 2660 8951

Dalīties.

Atstāt Ziņu