Vārda dienu svin: Māra, Mārīte, Marita, Mare

Radošais konkurss ‘No veca – jauns!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies!
Cilvēka radošumam un oriģinalitātei nav robežu! Tai ļaujoties, iespējams radīt dažnedažādus brīnumus no visneiedomājamākajām lietām. Bieži vien, tieši šādi, savu laiku nokalpojušas lietas mēdz atgūt savu otro elpu, kļūstot par īpašām „odziņām” un apkārtējo apbrīnas objektiem!

Vai arī Tu esi radījusi kādu interesantu lietu, kas ļāvusi kādai vecai un it kā nederīgai lietai, sākt jaunu dzīvi? Pastāsti un parādi to mums un piedalies SievietesPasaule.lv un specializētā rokdarbu un hobiju veikala HobbySet konkursā „No veca – jauns!”!

Lai piedalītos, Tev jāpiesaka konkursam jebkāds pašas darināts interjera elements (mēbele, dekors, lampa, pakaramais, svečturis, bilžu rāmītis, puķupods utt.), kas, izmantojot jebkādu rokdarbu tehniku, ir pārveidots un atbilst konkursa tēmai “No veca – jauns”. Balvās – trīs dāvanu kartes Ls 20 vērtībā no specializētā rokdarbu un hobiju veikala HobbySet!

KĀ PIEDALĪTIES?

 1. Uzraksti, kuru interjera elementu esi pati savām rokām pārveidojusi, kādā tehnikā to darīji utt.
 2. Atsūti arī fotogrāfijas, kurās šis interjera priekšmets redzams pirms un pēc  pārveidošanas. Tiks novērtēts arī, ja iesūtīsi procesa gaitā uzņemtās soli-pa-solim fotogrāfijas!
 3. Gan aprakstu, gan bildi/-es sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi konkursam „No veca – jauns”.
 4. Tavs iesūtītais apraksts un fotogrāfijas tiks publicēts portālā SievietesPasaule.lv.

TERMIŅŠ
Pieteikt savu dalību konkursā vari, sākot no 25.septembra līdz 25.oktobrim, bet uzvarētājas paziņosim 1.novembrī.

VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI

 1. Pieteiktā darba oriģinalitāte un izpildījums;
 2. Vai ievēroti konkursa noteikumi (pievienots apraksts, foto pirms un pēc un/vai soli-pa-solim process bildēs);
 3. Žūrijas vērtējums (SievietesPasaule.lv redakcijas vērtējums un HobbySet pārstāvju vērtējums);
 4. Žūrija ņems vērā arī lasītāju komentārus, kas pievienoti pie publicētajiem konkursam pieteiktajiem darbiem.

Kā noteiks balvu ieguvējas:
Visus pieteiktos darbus un aprakstus vērtēs SievietesPasaule.lv un HobbySet žūrija, kā arī tiks ņemts vērā lasītāju vērtējums komentāros.

BALVAS!
Trīs dāvanu kartes Ls 20 vērtībā no specializētā rokdarbu un hobiju veikala HobbySet! Balvu ieguvējas tiks paziņotas 1.novembrī.

 

Dalīties.

10 komentārs

 1. Dace Paulauska on

  Vai konkursam var pieteikt tiešām JEBKĀDU no vecām vai otrreiz izmantojamām lietām PAŠAS DARINĀTU interjera elementu?<br><br>Vai tam tomēr noteikti jābūt interjera elementam, kurš nevis ir no jauna radīts, bet pārveidots, uzlabots, atjaunots? <br>

 2. Sievietes Pasaule on

  dacciitte, konkursam var pieteikt gan tādus, gan tādus darbus. Galvenais noteikums, ka pēc radošā pārveides/jaunrades procesa konkrētā lieta ir lietojama kā "interjera priekšmets" un atbilst konkursa tēmai "No veca – jauns" (no vecām/nevajadzīgām lietām JAUNRADĪTS interjera priekšmets vai tikai PĀRVEIDOTS esošs interjera elements).

 3. Labdien, es gribētu pārtaisīt savu žaketi 🙂 Taču tas nav interjera priekšmets, vai der konkursam? 🙂

 4. Sievietes Pasaule on

  Sveiki, Ilze. Šim konkursam žakete tomēr nederēs, te vajadzīgi interjera priekšmeti. Taču, ja esi gatava veidot žaketi, tu noteikti vari un tev izdosies arī kas tāds, kas derētu šim konkursam tā, ka nelaid garām iespēju piedalīties:)

 5. Vai kaut kā ir iespējams visus iesūtītos darbus vienkopus apskatīt? Lai gan vakar nosūtīju arī savu meistarojumu, bet diemžēl to neatrodu.

 6. Sievietes Pasaule on

  Dace, Tavs darbiņš, tāpat kā vēl vairāku lasītāju darbiņi, ir saņemts un tuvākajā laikā tiks publicēti portālā! Tiklīdz visi līdz 25.oktobra plkst. 24.00 iesūtītie darbi būs publicēti, mēs ievietosim arī apkopojošu materiālu, kur varēs apskatīt visus konkursam iesūtītos darbus!

Atstāt Ziņu