Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Pretsviedru līdzekļa Absolute Dry tests. Piesakies izmēģināt!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

isi cilvēki svīst. Tas ir normāls fizioloģisks process. Tomēr būtu grūti atrast cilvēku, kas negādātu par to, lai apkārtējie to nesajūt, jo mēs taču zinām, cik neptīkami ir sasveicinoties paspiest sasvīdušu plaukstu, cik nepatīkami ir, ja sapulcē, sabiedriskajā transportā vai jebkur citur no blakusesošā vēdī nepatīkams sviedru aromāts, ja situācijās, kas nav salīdzināmas ar ikrīta skrējienu parkā, uz apģērba redzami sviedru pleķi. Īpašu diskomfortu svīšana var sagādāt nozīmīgos brīžos, kā piemēram, darba intervija, izlaidums, kāzas u.c.

Lai pasargātu cilvēkus no svīšanas radītā diskomforta, zviedru kompānija Impolin AB jau pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados sāka ražot un aptiekās piedāvāja iegādāties īpašu pretsviedru līdzekli Absolute Dry. Tas novērš sviedru izdalīšanos padusēs, uz plaukstām, pēdām un citām ķermeņa daļām, nodrošinot iedarbību līdz pat septiņām dienām. Spēcīgo un ilgstošo efektu nodrošina līdzekļa sastāvā esošais alumīnija hlorīds, kas izšķīdināts spirtā. Alumīnija hlorīds uz sviedru dziedzera ārējās virsmas veido aizsargkārtu, kas aizkavē sviedru izdalīšanos uz ādas. Šī viela arī nomāc baktēriju darbību, tādējādi novēršot nepatīkama aromāta rašanos.

Ņemot vērā, ka cilvēka ādā sviedrus ražo vairāk kā divi miljoni sviedru dziedzeru, liekais karstums, vielmaiņas galaprodukti un sāļi tiek izvadīti ādas zonās, kas nav apstrādātas ar Absolute Dry.

Līdzeklis ir īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri cieš no pastiprinātas svīšanas jeb hiperhidrozes, lai gan lietot to var praktiski ikviens, kas vēlas pretsviedru līdzekli ar ilgstošu ietekmi. Absolute Dry nav pievienotas smaržvielas, konservanti un krāsvielas.

Ja arī tu vēlies izmēģināt šo līdzekli un pārbaudīt tā efektivitāti, piesakies Absolute Dry testam!

Lai pieteiktos, tev jāreģistrējas un jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem! Pieteikumā norādi savus kontaktus.
Pieteikumus gaidīsim no 21.maija līdz 27.maijam (ieskaitot). Produktu ieguvējas, piecas testa dalībnieces, paziņosim 29.maijā.

 

Absolute Dry lietošana:
Ievērojiet turpmāk minēto darbību secību.
• Pirms „Absolute Dry” uzklāšanas pudelē jāievieto uzgalis, kas pēc uzlikšanas vairs nav jānoņem. Noskrūvējiet un noņemiet melno vāciņu. Stabili novietojiet pudeli uz cietas virsmas (lai novērstu tās satura izšļakstīšanos) un, izmantojot balto vāciņu, ielieciet uzgali pudeles kakliņā. Uzgali iestipriniet pudelē, uzskrūvējot balto vāciņu. „Absolute Dry” sastāvā ir spirts, kas ātri izgaro, tādēļ līdzekļa glabāšanas laikā pudelei vienmēr jābūt cieši aizvērtai.
• Lai nodrošinātu līdzekļa pilnīgu iedarbību un novērstu ādas kairinājumu, „Absolute Dry” uzklāšanas brīdī ādai jābūt sausai. Nomazgājiet ādu vietā, kur paredzēts līdzekli uzklāt, un rūpīgi nosusiniet ar dvieli. Brīdi ļaujiet ādai gaisā pilnībā nožūt.
• Tikko skūtai ādai var viegli rasties kairinājums. Paduses drīkst skūt ne vēlāk kā 24 stundas pirms „Absolute Dry” uzklāšanas.
• „Absolute Dry” uzklājiet uz ādas (piemēram, padusēs) vakarā – apmēram stundu pirms gulētiešanas – un ļaujiet tam nožūt. Āda parasti kļūst sausa vienas līdz divu minūšu laikā.
• No rīta nomazgājieties. Ja vēlaties, varat lietot parasto dezodorantu, lai gan tas nav nepieciešams. „Absolute Dry” nodrošinās ādas sausumu un novērsīs nepatīkama aromāta rašanos laika periodā līdz pat septiņām dienām.
• Parasti ir pietiekama atkārtota „Absolute Dry” lietošana reizi nedēļā. Tieši Jums piemērotu lietošanas intervālu var noteikt, līdzekli izmēģinot.
• Ja Jums ir pārāk stipra svīšana/hiperhidroze, ilglaicīgas iedarbības nodrošināšanai, iespējams, „Absolute Dry” Jums sākotnēji būs jālieto biežāk. Pēc šā sākotnējā perioda parasti pietiekama ir līdzekļa atkārtota lietošana vienu reizi nedēļā.
• Āda uz plaukstām un pēdām ir biezāka nekā padusēs, tādēļ šīm ķermeņa daļām „Absolute Dry” ir jālieto biežāk. Lai nodrošinātu pilnīgu iedarbību, sākotnējā periodā uzklājiet līdzekli vairākus vakarus pēc kārtas.

! Brīdinājums
• „Absolute Dry” sastāvā ir alumīnija hlorīds, kas, iedarbojoties uz ādu, var izraisīt sāpes, kairinājumu un niezi. Šādi simptomi parasti ir novērojami, ja līdzekļa uzklāšanas brīdī āda ir bijusi mitra, tādēļ pirms „Absolute Dry” lietošanas tā uzklāšanas vietā āda pilnīgi jānosusina. Šādi simptomi parasti ir īslaicīgi. Ja diskomforta sajūta saglabājas, nomazgājiet pretsviedru līdzekli un mēģiniet to uzklāt vēlreiz nākamajā vakarā. Ja rodas ādas apsārtums un kairinājums, varat uzklāt mitrinošu krēmu vai – ja simptomi kļūst stiprāki – krēmu ar hidrokortizona piedevu. Ja kairinājumu novērst nav iespējams, pārtrauciet „Absolute Dry” lietošanu.
• Alumīnija hlorīds var bojāt (zaudējot krāsu) metālus un audumus, jo īpaši kokvilnu. Iegaumējiet, ka pirms ādas saskares ar metālu vai audumu uzklātajam „Absolute Dry” jāļauj pilnībā nožūt. Parasti āda kļūst sausa vienas līdz divu minūšu laikā.
• „Absolute Dry” jāuzklāj, pudeles uzgali uzmanīgi piespiežot ādai. Velkot uzgali šķērsām pāri apstrādes vietai, auduma spilventiņš var saplīst.
• „Absolute Dry” ir paredzēts lietošanai tikai uz veselas ādas. To nedrīkst uzklāt uz atklātām brūcēm. Uzmanieties, lai līdzeklis neiekļūst acīs. Ja tas tomēr noticis, rūpīgi skalojiet acis ar ūdeni. Nav paredzēts intīmo ķermeņa zonu kopšanai.
• Glabājiet „Absolute Dry” bērniem nepieejamā vietā.
• Uzliesmojošs. Nelietojiet „Absolute Dry” atklātas liesmas tuvumā.

Dalīties.

6 komentāru

  1. Alumīnija Hlorīds on

    Gribēju reģistrēties un tad izlasīju….<br>Alumīnija savienojumi – aluminium zirconium, aluminium chlorohydrate – tie nobloķē poras, kavē sviedru izdalīšanos. Alumīnija savienojumi uzsūcas caur ādu un elpceļiem, koncentrējas organismā un var izraisīt garīgo spēju samazināšanos, Alcheimera slimību, krūts vēzi gan sievietēm, gan vīriešiem, jo izjauc hormonālo sistēmu. Toksisks dzimumorgāniem. <br>Gribēju reģistrēties un tad izlasīju….

  2. Absolute Dry on

    Absolute dry sastāvā esošais alumīnija hlorīds palīdz pret sviedru izdalīšanos. Tas nevis maskē, bet likvidē cēloni. Nekur tālāk par porām savienojumi netiek un jau pēc lietošanas pārtraukšanas, 2 nedēļu laikā, alumīnija hlorīds izzūd vispār.<br>Nav arī klīnisku pētījumu, ka alumīnija hlorīds izraisītu vēzi, utt.

Atstāt Ziņu