Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Praktiski virtuves palīgi, gatavojot krājumus ziemai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

r sākusies aktīvākā konservēšanas sezona, kad dārzos un siltumnīcās novācam ražu un domājam, kā to interesanti un, galvenais, garšīgi pagatavot. Šeit lieti noder dažādi palīgrīki, sākot ar ērtiem un asiem mizotājiem, beidzot ar dažādiem griezējiem un rīvēm. 

Sadarbībā ar trauku un virtuves piederumu ekspertu – Rito – nododam jūsu testēšanai vairākus parocīgus virtuves piederumus, kas konservēšanas procesu atvieglos un padarīs vēl interesantāku!

Testēšanai nododam rīvi ar griežamu rokturi un trīs maināmiem asmeņiem, viļņoto griezēju, šķēļu griezēju 3 dažādos biezumos un mizošanas komplektu. Visus šos produktus saņems 2 portāla lasītājas. Gribi būt viena no viņām? Piesakies!

Uzdevums piesakoties:
Uzraksti, kādus ziemas krājumus gatavojot tev šie virtuves piederumi varētu īpaši noderēt un norādi, kuru konservējumu foto recepti piedāvāsi reizē ar atsauksmi par šiem palīgiem!

* Piesakoties tev būs jāreģistrējas un jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums, izpildot augstāk minēto uzdevumu.
* Pieteikumus gaidīsim no 4.augusta līdz 10.augustam (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 11.augustā.
 


Vairāk par testējamajiem virtuves piederumiem:

Piešķir jaunas formas dārzeņiem ar Lurch
Krājumus ziemai vari sagatavot mūsdienīgāk! Acumirklī gatavas plānās spirāles, spageti vai šķēles. Gardiem augļu un dārzeņu salātiem, cepšanai vai vārīšanai. Neatkarīgi no tā, vai gatavojiet kartupeļu vai burkānu salātus vai tradicionālās redīsu spirāles.
Komplektā trīs maināmi nerūsējošā tērauda asmeņi.
Testēšanai tiek nodota 1 rīve.

Vairāk informācijas ŠEIT >>
 
Piedāvā:
 
 
 
 
 
 
  
Rievotie salāti ar Tescoma
Universāls viļņots griezējs salātu griešanai! Ideāli piemērots, lai ātri un ērti sagrieztu kartupeļus, gurķus, burkānus u.c. dārzeņus, der arī augļiem, mīklai, sviestam, glazūrai utt. Izgatavots no augstvērtīga nerūsējošā tērauda un izturīgas plastmasas. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
Ražotāja garantija 3 gadi.
Saņems katra testētāja.
Vairāk informācijas ŠEIT >>.
 

Piedāvā:

 Salātu griešanai šķēlēs ar Tescoma
Viena rīve – 3 dažādi biezumi! Praktiska rīve ar augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda asmeņi, kas ļaus regulēt dažāda biezuma – 1, 2 un 3 mmšķēlēs. Izgatavota no izturīgas plastmasas. Piemērota mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.
Ražotāja garantija 3 gadi.
Testēšanai tiek nodots 1 griezējs. 

Vairāk informācijas ŠEIT >>.

Piedāvā: Praktiskais mizošanas komplekts no Zyliss
Neiztikt bez mizotājiem!
Dārzeņu mizotāju komplekts: sarkanais tomātu un mīksto augļu, dārzeņu mizotājs – kvalitatīvs robotais asmens ļaus ātri un vienkārši nomizot plānu dārzeņu miziņu;
zaļais – kvalitatīvs nerūsējošā tērauda asmens, nevainojamai mizošanai, tas būs praktisks palīgs, jo piemērots lietot gan ar labo, gan kreiso roku.
Saņems katra testētāja.

Vairāk informācijas ŠEIT >>.

Piedāvā:

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu