Vārda dienu svin: Simona, Apolonija

Piezīmjdators kā modes aksesuārs

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Informācijas tehnoloģiju kompānija Hewlett-Packard sadarbībā ar pasaulslaveno modes dizaineri Vivjēnu Tamu (Vivienne Tam) radījusi pievilcīgu un elegantu piezīmjdatoru ar augstākā līmeņa audio tehnoloģijām.

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition piezīmjdators modes jaunāko tendenču sekotājus pirmo reizi priecēja Ņujorkas modes nedēļā dizaineres Vivjēnas Tamas 2010. gada pavasara kolekcijas ietvaros. Sievietes, kas seko līdzi pasaules modes jaunumiem, visā pasaulē jau šobrīd var rezervēt vienu no šiem īpašā dizaina datoriem: www.hp.com/viviennetam.

Apvienojot V. Tamas „Butterfly Lovers” dizainu ar augstākās klases datortehnoloģijām, HP Mini 210 Vivienne Tam Edition ir ne tikai praktiska lietiņa, bet īsts aksesuārs. Mazais, piemīlīgais piezīmjdators viegli ietilps arī nelielā plecu vai rokas somā, jo tā svars nepārsniedz 1.22 kg un tas ir 3 cm plāns.(1)

„Strādājot modes dizaineres profesijā, es vienmēr esmu guvusi baudu apvienot divas kontrastējošas pasaules”, saka Vivjēna Tama. „Datortehnoloģiju iespējas es izmantoju ikvienā dzīves jomā, tādēļ man tas šķita tikai dabiski – apvienot modi un tehnoloģijas. Kopā ar HP mēs izveidojām šo moderno tehnoloģiju aksesuāru kustību, laižot šobrīd klajā jau otru digitālo rokassomiņu.„

 

Iedvesmas radīts dizains
Līdzīgi kā dizaineres Vivjēnas Tamas pavasara kolekcija, arī piezīmjdatora dizains radīts, iedvesmojoties no klasiskā ķīniešu mīlas stāsta „Butterfly Lovers“, kā pamatā ir brīvība, romantika un iedvesma. Ar HP Imprint tehnoloģiju dizains ir integrēts piezīmju datora vākā, līdz ar to tas ir tikpat izturīgs, cik pievilcīgs.

Turklāt, arī HP Mini 210 Vivienne Tam Edition darbvirsmā ir izveidots „Butterfly lovers” dizains ar animētu sākuma izvēlni, pielāgotām ikonām un trīs ekrāna tapetēm, kas ir pieskaņotas kopējam dizainam.

Jau kopš pirmās HP Mini Vivienne Tam digitālās rokassomiņas atklāšanas 2008. gada Ņujorkas modes nedēļā, kad modeles staigāja pa mēli ar peoniju dizainā izgreznoto datoru rokās, HP bija viena no pirmajām kompānijām, kas savos produktos sapludina modi ar tehnoloģijām.

 

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition ir elegants un pārdomāts dizains gan ārēji, gan iekšēji, kā arī tā programmatūra pielāgota modīgu lietu cienītājām, kas regulāri ir kustībā:

  • Iebūvētā tīmekļkamera ļaus izveidot un augšupielādēt video failus, fotografēt un tērzēt ar draugiem un paziņām.(2) Turklāt, to ir iespējams viegli pārvērst digitālā, lietotājām parocīgā spogulī. 
  • HP QuickWeb programma sniedz iespēju veidot ierakstus sociālajos portālos, rakstīt mikroblogus, klausīties mūziku, sērfot internetā, veidot tikšanās kalendāru, nosūtīt e-pasta vēstules un pļāpāt ar draugiem jau dažas sekundes pēc datora ieslēgšanas, negaidot, līdz tas būs pilnībā iestartējies.

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition piezīmjdatoram ir pieskaņota īpaša dizaina zamša somiņa, un papildu iespējams iegādāties „Butterfly Lovers” stilā izveidotu bezvadu peli. 

 

Produkta parametri
HP Mini 210 Vivienne Tam Edition
ir ideāli piemērots mobilai sievietei, kas seko līdzi jaunākajai modei un bieži lieto internetu. Tā 3 šūnu akumulators darbojas līdz pat 5.5 stundām.(3) HP Mini 210 Vivienne Tam Edition ir 10.1 collu jeb 26.65 cm liels LED Brightview displejs un ērti lietojama klaviatūra (93% no pilnā izmēra klaviatūras).

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition ir 2 GB operatīvā atmiņa un iespējas palielināt cietā diska apjomu līdz pat 320 GB, kā arī pievienota automatizētā rezerves kopiju veidošanas programmatūra. Dators komplektēts darbam ar Microsoft Windows® 7 Premium operētājsistēmu un tam ir 1.66 GHz Intel Atom N450 procesors. Pievilcīgajam datoram ir arī WLAN un Bluetooth mobilās opcijas.

Kur varēs nopirkt un cik maksās?
Šobrīd HP Mini 210 Vivienne Tam Edition ir iespējams rezervēt interneta vietnē www.hp.com/viviennetam(4). Jau marta beigās šis īpašais piezīmjdators būs nopērkams arī mazumtirdzniecības vietās un tā cena būs sākot no 449 eiro. „Butterfly Lovers” dizainā veidotā bezvadu pele maksās aptuveni 34.99 eiro.

 

 

(1) Faktiskais svars ir atkarīgs no datora konfigurācijas.

(2) Bezvadu interneta piekļuves punkts un interneta pakalpojumu sniedzējs ir nepieciešams, un netiek pārdots kopā ar datoru. Publisko bezvadu interneta piekļuves punktu pieejamība ir ierobežota.

(3)  Akumulatora darbības ilgums mainās atkarībā no produkta, modeļa, konfigurācijas, programmām, uzstādījumiem un enerģijas pārvaldības uzstādījumiem. Akumulatora maksimālā kapacitāte laika un lietošanas gaitā samazinās. Plašāka informācija pieejama MobileMark07: www.bapco.com/products/mobilemark2007.

(4)  Ražotāja prognozētās cenas. Faktiskās cenas var atšķirties.

Dalīties.

4 komentāru

  1. Tiešām ļoti skaisti. Tikai nezinu, vai es būtu gatava par to piemaksāt (maksā taču dārgāk!?), jo ikdienā taču dators stāv atvērts un es raugos ekrāna, nevis uz korpusu. Un pa ielu es diezin vai skrietu ar datoru bez jebkādas mapītes vai īpašas somas.

  2. Un ko darīt, kad pienāk rudens/ziemas kolekciju laiks? Pirkt jaunu? Varbūt labāk būtu, ja paredzētu iespēju mainīt datora dizainu – līdzīgi kā "ādiņu" vai maināmo korpusu.

Atstāt Ziņu