Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Vismodernākās sadzīves ierīces, kas ietaupīs jūsu laiku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vairāk nekā 80 % eiropiešu un ASV iedzīvotāju mājās ir vismaz dažas viedās sadzīves ierīces, un tam ir patiešām labs iemesls! Viedās ierīces atvieglo ikdienas dzīvi, un tās var ietaupīt daudz laika un naudas. Pētījumi liecina, ka, uzstādot viedās mājas tehnoloģijas un izvēloties viedās ierīces, katru dienu varat ietaupīt vairāk nekā 30 minūtes! Turklāt tas ietaupīs ne tikai jūsu laiku, bet arī naudu. Viedo tehnoloģiju tirgus ar katru dienu strauji paplašinās, acis žilbst no plašā piedāvājumu klāsta, un jūs varat izvēlēties no neskaitāmām ierīcēm. Lai ietaupītu jūsu laiku, šajā rakstā mēs esam apkopojuši visefektīvākās un populārākās ierīces. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par noderīgākajām viedajām mājas ierīcēm, kas atvieglos jūsu dzīvi.

Saistītais attēls no Pexels.com

1.     Viedā cepeškrāsns nodrošinās ātrāku, garšīgāku un ideāli pagatavotu ēdienu

Lietojot viedo cepeškrāsni, jūs varat to ieslēgt un iestatīt temperatūru ceļā uz vai no tirdzniecības centra, tādējādi ietaupot savu laiku. Jūs varat arī pielāgot temperatūru un cepšanas iestatījumus vai pilnībā izslēgt cepeškrāsni, ja, piemēram, vakariņu gatavošanas laikā dodaties ārā, bet tas aizņem kādu laiku. Jūs varat norādīt, kādu produktu gatavojat, un cepeškrāsns automātiski izvēlēsies piemērotāko cepšanas režīmu. Vienlaikus jūs varat izvēlēties ne tikai jaunāko tehnoloģiju cepeškrāsni, bet arī indukcijas plīti. Dažas no tām var vadīt arī ar lietotnes palīdzību, bet lielākajai daļai jau ir trauku atpazīšanas funkcija.

2.    Kafijas cienītājiem – neaizstājami automātiskie kafijas automāti

Turpinot tēmu par virtuves tehniku, neaizmirsīsim arī par cilvēku iecienītā dzēriena – kafijas – vieglāku un ātrāku pagatavošanu. Jaunie kafijas automāti ir aprīkoti ar pašām modernākajām tehnoloģijām, kas ļauj pagatavot jūsu iecienītāko kafiju ar vienu pogas pieskārienu. Tā, piemēram, Jura kafijas automāti ir aprīkoti ar viedām funkcijām, kas ļauj iegaumēt jūsu iecienītāko kafijas veidu un recepti – ar konkrētu kafijas un piena putu attiecību tieši jums. Tādējādi viedie kafijas automāti padara kafijas pagatavošanu daudz ātrāku un vienkāršāku, pagatavojot vēlamo dzērienu pareizā stiprumā, temperatūrā un izmērā.

Saistītais attēls no Pexels.com

3.    Ietaupiet laiku un naudu ar viedajiem mājas temperatūras regulatoriem

Šīm viedajām ierīcēm ir kustību sensori, kas nosaka, kad kāds atrodas mājās, un automātiski noregulē nepieciešamo siltumu, pamatojoties uz āra temperatūru. Protams, jūs varat iestatīt arī konkrētu temperatūru, kas nodrošinās nepieciešamo siltumu nemainīgi un nepārtraukti. Viedo termostatu var kontrolēt no ierīces mājās vai izmantojot lietotni savā tālrunī.

4.     Viedie durvju zvani

Šis izsmalcinātais durvju zvans ļauj jums uzzināt, kurš zvana pie jūsu durvīm, neceļoties no dīvāna. Katrs durvju zvans ir aprīkots ar kameru un mikrofonu. Tas nosūta video no durvīm uz jūsu durvju zvanu lietotni neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Dažas ierīces ieraksta īsu piezīmi un saglabā to, ja kāds zvana jūsu durvju zvanu. Tas nozīmē, ka varat pārbaudīt, vai kāds ir zvanījis pie jūsu durvīm, pat ja esat nokavējis pašu zvanu.

5.     Atvieglojiet savu dzīvi ar virtuālo asistentu

Amazon 2014. gadā pirmo reizi iepazīstināja pasauli ar Alexa. Šo tehnoloģiju ir viegli pārvaldīt. Tā var sazināties ar balsi, atskaņot mūziku, veidot darāmo darbu sarakstus, iestatīt modinātājus, pārraidīt podkāstus, atskaņot audiogrāmatas un sniegt laikapstākļu, satiksmes, sporta un citu informāciju reālajā laikā, kā arī atskaņot jaunākās ziņas. Alexa var arī kontrolēt vairākas viedierīces, izmantojot sevi kā mājas automatizācijas sistēmu. Vairāk par šo ierīci varat izlasīt, noklikšķinot uz šīs saites: Alexa apskats.

6.     Atvadieties no manuālas pļaušanas ar viedo zāles pļāvēju

Automātiskie zāles pļāvēji, iespējams, ir ierīces, kas visvairāk ietaupa jūsu laiku. Iebūvētais un ieprogrammētais robots var pļaut zāli bieži, un jūsu zāliens vienmēr izskatīsies sakopts. Zāles pļāvējs pats atgriežas stāvvietā, kad to nepieciešams uzlādēt. Šo ierīci var vadīt arī ar lietotnes palīdzību.

7.     Ar viedo putekļu sūcēju jums vairs nebūs pašiem jātīra savas mājas

Investējot viedajā putekļu sūcējā, jūs arī ietaupīsiet daudz laika. Šī izsmalcinātā tehnoloģija ir lielisks veids, kā uzturēt pastāvīgu tīrību mājās un uz visiem laikiem atvadīties no putekļiem un drupačām uz grīdas. Turklāt daudziem putekļu sūcējiem ir integrēta grīdas mazgāšanas un pašattīrīšanās funkcija.

8.     Apgaismojiet savas mājas ar automātiskajām spuldzēm

Vēl viena svarīga viedo mājas risinājumu daļa ir viedās spuldzes. Tas nozīmē, ka jūs varat kontrolēt savu mājas apgaismojumu no jebkuras vietas. Ja jums ir viedais asistents, varat pat savienot abus un vadīt apgaismojumu tikai ar balsi. Vienkārši palūdziet Alexa izslēgt gaismu, un jums vairs nebūs pa tumsu jāmeklē ceļš uz savu gultu. Viedās spuldzes var arī palīdzēt samazināt jūsu rēķinus par elektroenerģiju, jo jums vairs nebūs jāuztraucas par gaismas atstāšanu ieslēgtu, kad esat prom. Tāpat arī, ja dodaties atvaļinājumā uz ilgāku laiku, varat ieslēgt gaismu, lai izskatītos, ka kāds ir mājās, un tādējādi aizbaidīt potenciālos zagļus!

9.    Jums vairs nebūs jāmeklē atslēgas, pateicoties viedajām slēdzenēm

Vai jums bieži uznāk panika par to, kur atstājāt savas atslēgas? Ar viedās slēdzenes sistēmu jums par to vairs nebūs jāuztraucas! Šīs sistēmas var uzstādīt mājoklī un atbloķēt no viedtālruņa, kad tuvojaties durvīm. Slēdzenes var vadīt attālināti, tāpēc jums nav jābūt mājās, lai kādu ielaistu pa durvīm. Lielākā daļa viedo slēdzeņu sistēmu ir arī lieliski piemērotas jūsu mājas drošībai – tās jūs brīdinās, ja ārdurvis tiks atvērtas, lai jūs vienmēr varētu būt pārliecināts, ka jūsu mājoklī neviens nav iekļuvis.

Ar šīm viedajām mājas ierīcēm katra diena būs daudz ērtāka un vienkāršāka. Tās ietaupīs jūsu laiku un naudu, tāpēc jūs varēsiet biežāk izbaudīt mazos dzīves prieciņus un pavadīt vairāk laika ar savu ģimeni vai draugiem.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu