Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Pievērs uzmanību! Dāmas rullēs 6.oktobrī!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tikai padomā, kādus jokus ar mums izspēlējusi šī gada „Dāmas rullē!” tēma – saule, jūra, vējš! Plānojām rullēt 15.septembrī, bet visi šie varenie dabas spēki tā vien aicina rullēt īstā zelta rudenī – 2012.gada 6.oktobrī. Un mēs paklausām!

Tāpēc atzīmē savā plānotājā – gadskārtējais atraktīvais piedzīvojumu velobrauciens “Dāmas rullē!” notiks šā gada 6.oktobrī Saulkrastos! Ilgi nedomā – piesakies!

„Šis būs piektais „Dāmas rullē!” pasākums, ko organizē portāls SievietesPasaule.lv. Ir lietas, kas gadu no gada šajās sacensībās nemainās – sacensību mērķis ir, aktīvi pavadot dienu, atpūsties un pildīt dažādus interesantus uzdevumus, nevis pārbaudīt dalībnieču fiziskās spējas. Tāpat saglabājam tradīciju organizēt pasākumu katrreiz citā pilsētā. Tā nu šogad nolēmām rullēt Saulkrastos,” stāsta SievietesPasaule.lv pārstāve Līga Ozoliņa.

Šī gada sacensību tēma ir „Saule, jūra, vējš”. Atbilstoši tai dalībnieces ir aicinātas arī padomāt par vienotu komandas tēlu. Šogad pasākuma ietvaros paredzēta arī krāšņa veloparāde – komandu prezentācija. Par jautrību rūpēsies humoriste Jana Kalniņa, izklaides un radošas nodarbes gaida arī dāmu atbalstītājus u.c.

Aicinām braucienā piedalīties gan vietējās Saulkrastu iedzīvotājas, gan SievietesPasaule.lv lasītājas no citām Latvijas vietām, kā arī lielu un mazu uzņēmumu komandas.

Ar individuālajām dalībniecēm un komandām, kas jau pieteicās uz rullēšanu 15.septembrī, sazināsimies personiski!

 

Ļaujies saulei, jūrai, vējam, piedzīvojumiem un sportiskam garam!

 

Kad, kur un kā viss notiks?

KAD: 6.oktobrī, plkst. 10.00-17.00

KUR: Saulkrastos

KAS PIEDALĀS: ikviena sieviete, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un vēlas jautri un aktīvi pavadīt dienu; pieteikties var pa vienai vai ar komandu (3-5 dalībnieces)

KĀDI IR NOSACĪJUMI: ritenis, velo ķivere un labs garastāvoklis

PIETEIKŠANĀS: pieteikties dalībai piedzīvojumu braucienā var līdz 30.septembrim, rakstot uz damasrulle@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruni 26369141. Piesakoties saņemsiet pasākuma nolikumu un dalībnieka/-u pieteikuma anketu, kurā atradīsiet sīkāku informāciju par braucienu. Vietu skaits ir ierobežots! Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

DALĪBAS MAKSA*: Piesakoties un veicot maksājumu līdz 2012.gada 23.septembrim, dalības maksa Ls 10 no dalībnieka, maksājot līdz 2012.gada 30.septembrim – dalības maksa Ls 15 no dalībnieka.

ĪPAŠAIS KOMANDAS PIEDAVĀJUMS:
Piesakoties komandai ar 5 dalībniecēm, iegūstiet 20% atlaidi dalības maksai un par komandas dalību sacensībās maksājiet Ls 40!

* Dalības maksā ietilpst: trases izplānošana un pasākuma norises nodrošināšana, dzērienu nodrošināšana startā un finišā, uzkodas, pārsteiguma balvas u.c. Šoreiz arī izklaides līdzatbraukušajiem atbalstītājiem!

 

Piesakies un tiekamies 6.oktobrī Saulkrastos! Dāmas rullē!

Dalīties.

6 komentāru

  1. 10Ls par trases izplānošanu?!! Nav tā kā drusku par daudz? Un kā var nodrošināt pasākuma norisi? Tas vai no notiek, vai nē.<br>Tīra naudas izkrāpšana!!!

  2. Sievietes Pasaule on

    Esam uzstādījuši mērķi, lai katrs nākamais pasākums būtu arvien labāks un kvalitatīvāks, līdz ar to ir augušas arī pasākuma noorganizēšanās izmaksas, līdz ar to likumsakarīgi arī dalības maksa, un tā neietver sevī tikai trases sagatavošanu. Šoreiz, piemēram, par jautrību pasākumā rūpēsies humoriste, pasākumu vadītāja Jana Kalniņa, uz vietas būs padomāts par dažādām aktivitātēm līdzjūtējiem un līdzi atbraukušajiem bērniem utt. <br>Organizēšanā iesaistījies paprāvs cilvēku pulciņš, solās būt jautri! 😉

  3. Jā, mūsu valstī cilvēku darbs netiek novērtēts, vienmēr būs kāds, kam visu vajag par brīvu un, šķiet, neviens neko nedara un nekas, neko nemaksā… Galu galā, kāda problēma, ja negribi labi organizētu pasākumu ar atrakcijām par 10.- LVL, tad sēdies uz riteņa un brauc kur vien gribi un pilnīgi par velti!!!!! Vai arī organizē pati kādu alternatīvu bezmaksas braucienu vai atrakcijas par latu! Rādi piemēru, ja doma, ka tas ir tik vienkārši,nevis puksti!!! Neviens taču te ar varu nespiež piedalīties!

  4. Hei, hei! Par ko cepamies? Tak` ne visi izprot organizācijas darbu 😉 un nav arī vajadzība to visiem zināt! Mums katram ir sava vieta zem šīs saules, līdz ar to vairāk cieņas, iejūtības, smaida un izpratnes!<br>Asas atbildes uz asu reakciju veicina strīdu! Kam no tā paliek vieglāk? Un kam tas vajadzīgs? Nu, nu, nu … 🙂

Atstāt Ziņu