Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Pieteikšanās noslēgusies! Akcija ‘Uzplauksti pavasarim!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ēl tikai šajā nedēļas nogalē gaidīsim pieteikuma vēstules sievišķīgajai akcijai “Uzplauksti pavasarim 2014!”. Tās mērķis ir rosināt sievietes atklāt sevī jaunus spēkus, sievišķīgu gudrību, sniegt iedvesmu uzdrošināties un kļūt par sevi pārliecinātām.
Šī gada „Uzplauksti pavasarim!” moto – „Ir laiks pārmaiņām!” mudina sevī rast drosmi un pārliecību, lai spertu nozīmīgus soļus un mainītu kādu savas dzīves jomu, kas jau ilgi sagādā rūgtus un smagus brīžus.

Pieteikšanās noslēgusies! Nedēļas otrajā pusē izziņosim 10 laimīgo sieviešu vārdus, kuras aicināsim uz īpašo pārvērtību dienu!

Akcijā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete. Aicinām jo īpaši pieteikties sievietes, kuras alkst pēc pārmaiņām kādā savas dzīves jomā un jūt, ka pienācis laiks tās īstenot. Mēs esam pārliecinātas, ka Tu vari. Notici sev!

Kas jādara, lai pieteiktos?

1. Uzraksti pieteikuma vēstuli, kurā izklāsti savu atbildi uz jautājumu: „Kurā dzīves jomā tu visvairāk gaidi pavasari? Kāpēc?”
2. Sūti pieteikuma vēstuli uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot savu vārdu,uzvārdu un kontaktinformāciju.
3. Pieteikuma vēstules gaidīsim no līdz 23.martam (ieskaitot).


No visiem pieteikumiem izvēlēsimies 10 sievietes,

      kuras kā dāvanu saņems ielūgumu uz vienas dienas

      iedvesmojošopasākumu “Uzplauksti pavasarim!”,
      kas notiks 5.aprīlī Rīgā.

 

 

 

 

10 dāmas aicināsim uz īpašu pasākumu visas dienas garumā 5.aprīlī. Kas šajā dienā gaidāms? Rīta pusē notiks īpašs grupas seminārs pārvērtējošās konsultantes Elīnas Brilas vadībā, savukārt dienas otrajā pusē uzplauksim arī ārēji Oriflame speciālistu meistarīgajās rokās + citi pārsteigumi un vienkārši lieliska diena, ko TU jau sen esi pelnījusi!

Lūk, dažas atsauksmes no iepriekšējo gadu ‘Uzplauksti pavasarim!’ dalībniecēm:

Inga: Ielūgums uz pasākumu tajā brīdī kā zibens no skaidrām debesīm! Es biju izdegusi, iztukšota un nebija manos spēkos celties augšā. Esot tur lielākais saviļņojums bija brīdī, kad man uzdeva tikai vienu jautājumu – Kāpēc tu esi šeit? Es vienkārši nenoturējos un asaras bira viena pēc otras… Tajā brīdī viena doma – es gribu mājās! Bet, tā atmosfēra, padomi, izzināšana, smaidi, uzmundrinošie vārdi paveica brīnumu. Man tiešām patika uz brīdi sajusties kā Karalienei. Un dīvainākais ir tas, ka spēks vēl strāvo manī un man ļoti gribas justies tieši tā kā tobrīd – uzplaukušai. Un ticu, ka kādreiz ir vajadzīgs spēriens, lai mēs uzplauktu! Es cenšos visu gadu dzīvot pavasarī!

Dace: Šo skaisto, sievišķīgo pasākumu atceros ar mīļām atmiņām. Tā diena ir neaizmirstama. Satiktās sievietes dienas sākumā un beigās, acīmredzamās pārvērtības.Visspilgtāk skan ausīs – “jenoti vairs nav modē.” Un no tās dienas man ir tumši vienkrāsaini mati. Lai jums abām visskaistākie svētki!

Ieva: Man ir palikušas vislabākās atmiņas par Uzplauksti pavasarim pasākumu. Tas bija nenovērtējams stimuls manām sievišķības un personības pārmaiņām dzīves posmā, kad tas patiešām visvairāk bija nepieciešams.
Es joprojām jūtos uzplaukusi, jo novērtēju un cienu sevi kā vienreizēju sievieti.Vēlreiz vēlos Jums nodot vislielāko paldies par šo iespēju, jo Jūsu brīnums man lika novērtēt, ka arī man var būt tik vienreizēja un nenovērtējama iespēja izbaudīt tādu dāvanu, kāda bija šī skaistā 2013. gada pavasara diena. Un no sirds vēlos ieteikt visām dāmām izmantot šādu iespēju un pieteikties šim pasākumam, ja būs tāda iespēja.

Ieva B.: Priecājos, ka joprojām ir “Uzplauksti pavasarim”. Ceru, ka turpināsiet vēl daudzus gadus priecēt dāmas, jo šāda iespēja man deva: 
1)  iespēju satikt jaunus cilvēkus; 
2) izbaudīt laiku sev;
3) uzklausīt profesionāļus un saprast, kas vēl manā dvēseles stāvoklī ir jāpārskata, lai pavasaris par visiem 100% izbaudāms ar labu garastāvokli un sakārtotu dvēseli;
4) izbaudīt profesionāļu čubināšanos ap mani un padomu sniegšanu tieši man;
5) jaunas kosmētikas testēšanu, neuzbāzīgi un ar baudu; 
6) fantastisku mirkļu iemūžināšanu, ne tikai ar mani, bet kopā visām, kas “Uzplauka pavasarim”. Prieks bija, ka pavadot kopā dienu tik dažādām sievietēm, tieši dienas beigās jau kopā varējām izdziedāt savu uzplaukstošo pavasari.

Kristīna: Ikreiz atverot Jūsu mājaslapu, atmiņā nozibsnī kaut kas no tā jaukā pasākuma. Ne tik daudz notikumi, kā tās sajūtas, nemierīgā gaidīšana, kas notiks tālāk, kā būs, kad runājot ar Elīnu, patiesībā jārunā pašai ar sevi, visa cēloņus saskatīt sevī. Kādā brīdī tas bija grūti, bet ”veselīgi”. Šis pasākums bija viens no pirmajiem soļiem ceļā uz savādāku pasaules un sevis redzējumu. Vērtīgākais ko Elīna iemācīja- allaž jautāt sev ”ko es šobrīd jūtu?” Šis jautājums ļoti palīdz strādāt ar sevi. Nu un protams brīnišķīgi pavadītā diena jauku dāmu kompānijā. Neviena pazīstama un tu vari būt tā kas esi, nekas nav jāpiespēlē kā starp ierastiem ļaudīm. Man kā sievietei ne mazāk svarīgas zināšanas tika sniegtas Oriflame centrā. Īstai sievietei tomēr jāmāk sevi kopt, uzturēt formā, labi izskatīties. Tur mēs visas uzplaukām kā pavasara ziedi, aizmirsām problēmas par kurām bijām runājušas no rīta…. Novēlu ikvienai sievietei ik pavasari uzplaukt, ar asna spēku šķelt ikdienas problēmas, kā pumpurs pārvēršas par ziedu, tā ikvienai vērst sevi (iekšēji) skaistāku, un vienmēr būt ziedošām.

Vidaga: Man šī diena “Uzplauksti pavasarim” deva jaunu ierosmi, lielu daļu enerģijas  un drosmes. Kopš tā brīža pielietoju visvairāk prātā palikušo psiholoģes norādi, ka pietiek mums, sievietēm, vienmēr būt ērtām priekš citām, laiks padomāt par sevi. Joprojām šo saukli atceros un paturu prātā, kad manas un citu vēlmes konfliktē. Lai arī es šajā dienā tiku ‘uzplaucināta’ ārēji, visvairāk ieguvu tieši savai iekšējai sievietei, kas gaidīja, lai tā tiktu uzmundrināta un uzklausīta. Šī diena man vienmēr paliks atmiņā kā pagrieziena punkts izmaiņām sevī.

Vēsma: Atmiņas par pasākumu “Uzplauksti pavasarim” man ir ļoti labas. Ļoti patika pavadītā diena. Visvairāk man patika manas pārvērtības  – jaunā frizūra un grims. Ļoti žēl, ka pie mums neviens man nevarēja atkārtot tādu matu griezumu kā Vineta. Pēc šī pasākuma esmu vairāk sākusi pievērst uzmanību sev, biežāk uzkrāsojos, lietoju kosmētiku. Šis jaukais pasākums man deva to, ka es vairāk sāku domāt par sevi.
Ļoti jauki būtu, ja būtu iespējams sarīkot tādu kā salidojumu un satikt visas, jo meitenes bija ļoti jaukas un sirsnīgas. Liels paldies jums!

Ieskatam – tā mums gāja pagājušajā gadā:

UZPLAUKSTI PAVASARIM 2013 FOTO


 

VIDEO: UZPLAUKSTI PAVASARIM 2013Piesakies un uzplauksti pavasarim!

Dalīties.

Atstāt Ziņu