Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Piesakies! ‘Uzplauksti pavasarim 2014’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai tu ilgojies pēc pavasara ne tikai dabā, bet arī savā dzīvē? Vai jūti, ka pārāk ilgi dzīvē valdījusi stinga, auksta ziema? Ir laiks pārmaiņām! Laiks atkausēt ledu, ļaut izspraukties pumpuriem un tiem stiepties pretī saulei, lai uzplauktu… uzplauktu pavasarim!

Portāls SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Oriflame Latvija  izsludina ikgadējo akciju „Uzplauksti pavasarim!”. Tās mērķis ir rosināt sievietes atklāt sevī jaunus spēkus, sievišķīgu gudrību, sniegt iedvesmu uzdrošināties un kļūt par sevi pārliecinātām.

Šī gada „Uzplauksti pavasarim!” moto – „Ir laiks pārmaiņām!” mudina sevī rast drosmi un pārliecību, lai spertu nozīmīgus soļus un mainītu kādu savas dzīves jomu, kas jau ilgi sagādā rūgtus un smagus brīžus.

Akcijā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete. Aicinām jo īpaši pieteikties sievietes, kuras alkst pēc pārmaiņām kādā savas dzīves jomā un jūt, ka pienācis laiks tās īstenot. Mēs esam pārliecinātas, ka Tu vari. Notici sev!

Kas jādara, lai pieteiktos?

1. Uzraksti pieteikuma vēstuli, kurā izklāsti savu atbildi uz jautājumu: „Kurā dzīves jomā tu visvairāk gaidi pavasari? Kāpēc?”
2. Sūti pieteikuma vēstuli uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot savu vārdu,uzvārdu un kontaktinformāciju.
3. Pieteikuma vēstules gaidīsim no 3.marta līdz 23.martam (ieskaitot).


No visiem pieteikumiem izvēlēsimies 10 sievietes,

      kuras kā dāvanu saņems ielūgumu uz vienas dienas

      iedvesmojošopasākumu “Uzplauksti pavasarim!”,
      kas notiks 5.aprīlī Rīgā.

 

 

 

 

10 dāmas aicināsim uz īpašu pasākumu visas dienas garumā 5.aprīlī. Kas šajā dienā gaidāms? Rīta pusē notiks īpašs grupas seminārs pārvērtējošās konsultantes Elīnas Brilas vadībā, savukārt dienas otrajā pusē uzplauksim arī ārēji Oriflame speciālistu meistarīgajās rokās + citi pārsteigumi un vienkārši lieliska diena, ko TU jau sen esi pelnījusi!

Šis ir jau piektais pavasaris, kad rīkojam akciju, bet trešais, kopš darām to sadarbībā ar kosmētikas kompāniju Oriflame Latvija, piepildot daudzu sieviešu sapni uzplaukt ne tikai iekšēji, bet arī ārēji.

Oriflame Latvija valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Čakste: „Piepildīt sapņus ir un vienmēr ir bijusi galvenā Oriflame ideja. Tas ir tas, ko mēs darām. Katru dienu. Piepildām cilvēku sapņus visā pasaulē. Tieši tāpēc Oriflame zīmola solījums klientiem un konsultantiem ir „Tavi sapņi – mūsu iedvesma”.  Šajā solījumā ir pateikts tik daudz. Mūsu darbs patiešām sākas tur, kur sākas tavi sapņi. Tie ir mūsu iedvesmas avots. Mēs iedrošinām cilvēkus uzdrīkstēties sapņot, izvirzīt savus mērķus. Un visa ceļa garumā mēs esam partneri. Un kopā mēs radām globālu skaistumkopšanas un sapņu piepildīšanas pasauli. Sapņot vajag! Vai tu esi sapņotāja? Vai tev ir mērķi? Un pats galvenais – vai tu vēlies piepildīt savus sapņus? Mēs vēlamies.”

 

 

Ar mums kopā akcijas noslēguma dienā būs arī Labo domu pieturas pārvērtējošā konsltante Elīna Brila.

Labo domu pietura pārvērtējošā konsultante Elīna Brila: „Nav jau nekā vienkāršāka kā sākt jaunu dzīvi – no pirmdienas neēst pēc sešiem, brīvdienas pavadīt svaigā gaisā, piespiesties vismaz reizi nedēļā noraudzīties uz sevi sporta zāles spogulī, beidzot sastādīt savu šaubīgo attiecību plusu un mīnusu sarakstu, pārrakstīt nokalpojušo CV, salīgt mieru ar kādu sāpīgu atmiņu vai izdzēst pārgājušu telefona numuru… Mēs, sievietes, visu varam pašas. Arī iedvesmoties un uzplaukt. Kafijas krūze virtuvē pie loga, baltu putu vanna, ikmēneša sieviešu žurnāls, saruna ar draudzeni vai ieraksts dienasgrāmatā ļauj uzturēt visas šīs apņemšanās, palūkoties uz tām it kā no malas. Tomēr ja jūti, ka Tava īpašā vieta un laiks Tevi pieviļ, ja ar to vien ir par maz, nāc un pamēģini satikties ne vien ar citu sieviešu pieredzi, bet arī… ar sevi pašu. Projektā „Uzplauksti pavasarim!” runāsim par visu, kas Tev svarīgs, par visu, kas uz sirds – līdzšinējo pieredzi, jauniem mērķiem, neapzinātiem resursiem un ceļu, kā nokļūt tieši tur, kurp Tu dodies. Pievienojies!”

______________________________________________________________

Ieskatam – tā mums gāja pagājušajā gadā:

UZPLAUKSTI PAVASARIM 2013 FOTO


 

VIDEO: UZPLAUKSTI PAVASARIM 2013Piesakies un uzplauksti pavasarim!

Dalīties.

6 komentāru

  1. Meitenes! Rakstiet, piesakiet sevi, jo tas pasākums ir vienkārši unikāls! Man pagājušo gadu bija šī iespēja piedalīties un ticiet – ir pagājis gads un cik daudz kas ir mainījies uz pozitīvo pusi! Es esmu uzplaukusi un nevis vienu dienu, bet mēģinu to saglabāt! Vienīgi – prasās salidojums:))

  2. Sveikas, es no savas puses arī vēlos mudināt Latvijas sievietes izmantot šo unikālo iespēju. Esmu pati arī bijusi starp laimīgajām-2012. Bija reāli forši….vēl tagad dažkārt ieeju paskatīties video….Man tas bija mirklis- apstāties un padomāt…ne tikai steigties….Esiet aktīvas un baudiet doto iespēju….

  3. Kristīne on

    Noteikti pievienojos iepriekšējiem komentāriem un saku rakstiet. Rakstiet to, kas tajā brīdī ir sirdī, kas mutuļo, dzeļ, nedod mieru, atstājiet malā pareizās frāzes, rāmjus un steriotipus. Katra mēs esam īpaša! Es uzrakstīju un piedalījos, ar pārliecību, ka man izdosies mainīt savu dzīvi – tas bija sākums. Viens gan ir jāatceras, tikai pašas veidosiet savas izmaiņas, bet Sievietes pasaule un Oriflame var iedot fantastisku grūdienu.

  4. Jolantai!Nevajag uzreiz krist izmisumaa un piesaarnjot galvu ar nepareizaam domaam.Katram cilveekam ir sava ieksheejaa pasaule,savs ES,kuru vinjsh nedaudz sargaa no citiem.Katram ir bijusi sava beerniiba,draugi u.tt.Visi mees redzam lietas ar savaam aciim.Kaa jau zinaams-viirieshi ljoti miil ar aciim,kaa sievietes ar ausiim,bet ir taadi periodi it kaa izsalkums dveeselee,kas sevishkji rodas jaunajiem,kaa dzivniekiem pavasarii,rudenii.Organisms it kaa bljauj ja protams,cilveeks veel ir devis zemapzinjai tam iemeslu,proti liels paliigs var buut alkohols.Bet reizeem pat ljoti juutigam cilveekam pietiek ar jauku sauli,dzestru gaisu,ja netiek vingrots shii dzinja praataa sajaucaas un alkst peec speeka,ko var iedot sieva vai pasha zemapzinju,kad viss nokaartojas,cilveeks ir it kaa uznjeemis mundrumu ar pasha speekiem,bijis sev kaa maate,vaajuma briidii,atdziivojies kaa aplaistiits zieds podaa.Sirdii atkal iepluust speeks jaunai ciinjai sevi aizstaaveet,kaut arii skats uz visu paareejo nav tapis sevishkji gaish.Ir taads teiciens,pagale nedeg viena,!Ieteikshu-norij ruugtumu,paliec klusa,mieriiga,kaa senos laikos sievietes dariija,lai kaa nepatiik,bet dari visu pati,ar attelpu-pati sev izraadot cienju.Abu praatos duumaka izplenees.Juutas atgrieziisies,miilestiba atjaunosies.

Atstāt Ziņu