Vārda dienu svin: Zenta, Dzelde, Zelda

Piesakies un tiekamies ‘Dāmas rullē’ Ādažos!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavadīt dienas iekštelpās kļūst aizvien grūtāk. Arvien spožākie saules stari, plusi termometra stabiņā nepielūdzami ziņo – pavasaris ir klāt un tā vien aicina vairāk laika pavadīt brīvā dabā! To mudinām darīt arī mēs, aicinot Tevi pievienoties SievietesPasaule.lv organizētajam dzīvespriecīgajam aktīvās atpūtas pasākumam „Dāmas rullē!”. Šoreiz – Ādažos!

Ir lietas, kas nemainās. Tāpat kā pirmajā un otrajā „Dāmas rullē!”, ko organizējām pagājušajā vasarā un rudenī, arī šoreiz pasākuma mērķis nav pārbaudīt Tavas fiziskās spējas. Mērķis ir, aktīvi pavadot dienu, izbaudīt pavasari visā tā krāšņumā, iepazīt dažādas vietas un lietas Ādažos, komandās veikt interesantus un atjautīgus uzdevumus, kā arī vienkārši visām kopā jautri pavadīt dienu.

„Šoreiz gan atšķirībā no iepriekšējiem “Dāmas rullē” pasākumiem uzdevumi būs nedaudz pinķerīgāki. Tos būs grūti paveikt, ja neiesaistīsies visa komanda,” saka brauciena trases veidotāja Anita Špoģe. Šoreiz aptuveni 25km garajā trasē paredzēts izvietot 10 kontrolpunktus, kā arī „trīs mazos kontrolpunktus”, kurus nebūs obligāti jāapmeklē, taču, tos atrodot un atrisinot tur atstātos uzdevumus, būs iespēja iegūt papildu bonusa punktus pie galavērtējuma.

Vēlies piedalīties?

Kad, kur un kā viss notiks?

KAD: 14.maijā, plkst. 10.00-15.00

KUR: Ādažos (pulcēšanās vieta vēl tiks precizēta)

KAS PIEDALĀS: ikviena sieviete, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un vēlas jautri un aktīvi citu sieviešu kompānijā pavadīt dienu; pieteikties var pa vienai, pa divām, trijām vai jau ar komandu (4-5 dalībnieces)

KĀDI IR NOSACĪJUMI: ritenis, velo ķivere, laba oma, vēlams fotoaparāts

PIETEIKŠANĀS: pieteikties dalībai piedzīvojumu braucienā var no 2011.gada 19.aprīļa līdz 8.maijam (ieskaitot), rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruni 26369141 vai 25990679. Piesakoties saņemsiet pasākuma nolikumu un dalībnieka/-u pieteikuma anketu, kurā atradīsiet sīkāku informāciju par braucienu. Vietu skaits ir ierobežots!

DALĪBAS MAKSA*: piesakot dalību pasākumā līdz 2011.gada 8.maijam un veicot priekšapmaksu, dalības maksa Ls 5, piesakot dalību pasākumā līdz 2011.gada 8.maijam, bet maksājot uz vietas pasākuma dienā – dalības maksas Ls 7 no personas. Atsaucot savu dalību pēc 8.maija, iemaksātā dalības maksa netiek atgriezta.

 ORGANIZĒ:

  • SievietesPasaule.lv (SIA “LGL Net”)
  • Anita Špoģe

ATBALSTA:

  • Ādažu novada dome

Piesakies un tiekamies 14.maijā Ādažos! Dāmas rullē!

 

* Dalības maksā ietilpst: trases izplānošana un pasākuma norises nodrošināšana, dzērienu nodrošināšana startā un finišā, uzkodas, piemiņas atribūti, pārsteiguma balvas u.c.

Dalīties.

Atstāt Ziņu