Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Piesakies un testē STUDIO3 īpašās procedūras!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

evis uzturēšana formā ir komplekss pasākums, kur pamatu veido veselīga ēšana un labs miegs, bet ne mazāk svarīgas ir arī regulāras fiziskās aktivitātes, dažādas skaistuma un estētiskās procedūras. Lai negrēkotu vismaz ar pēdējām, daudzfunkcionālais skaistumkopšanas un vizuālā tēla izveides salons STUDIO3 padomājis par īpašiem treniņu un skaistuma procedūru komplektiem. Divus no tiem – Power Plate nodarbību + ietīšanu, mehānisko limfodrenāžu un sejas masāžu vai Power Plate nodarbību + modelējošo procedūru ar profesionālo Gerard’s kosmētiku, būs iespēja notestēt arī divām portāla SievietesPasaule.lv lasītājām!

Lai pieteiktos STUDIO3 sporta un ķermeņa skaistumkopšanas procedūru izmēģināšanai (katru procedūru komplektu izmēģinās viena lasītāja), spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!
Pieteikumus ar norādi „STUDIO3 procedūru tests” gaidīsim no 15.aprīļa līdz 21.aprīlim (ieskaitot), testa dalībnieces paziņosim 23.aprīlī.

! Piesakoties testam norādi, uz kuru no procedūrām (apraksti lasāmi zemāk) veiksmes gadījuma Tu vēlētos doties!

 

Par procedūrām:

Power Plate nodarbība + ietīšana + mehāniskā limfodrenāža un sejas masāža
Power Plate 15–20 minūšu treniņš aizvieto 60 minūšu vispārattīstošo treniņu. Nodarbības ir individiuālas un vienmēr notiek trenera vadībā. Vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumu komplekss, kas tiek izpildīts uz Power Plate sporta trenažiera, sniedz lielu daudzumu pozitīvu reakciju: no tūlītējas asinsrites uzlabošanās līdz citiem vērtīgiem rezultātiem: muskuļu spēka un lokanības palielināšanās, kustību amplitūdas palielināšanās, celulīta samazināšanās, kaulaudu blīvuma palielināšanās, sāpju samazināšanās un ātra atgūšanās pēc slimības.

Mehāniskās limfodrenāžas procedūra savukārt aktivizē vielmaiņu un uzlabo asinsriti, izvada no organisma vielmaiņas atkritumproduktus, samazina liekā šķidruma uzkrāšanos organismā, paātrina limfatiskās sistēmas darbību, samazina tūskas, samazina sāpes, kā arī mazina nogurumu un relaksē.

Nogurumu mazinās un relaksāciju sniegs arī sejas procedūra.

Procedūru komplekta pamatcena – Ls 42.

Power Plate nodarbība + modelējošā procedūra
Šī ir specifiska anticelulīta programma, izmantojot slavenību iecienīto trenažieri Power Plate kombinācijā ar profesionālo Gerard’s (Itālija) kosmētiku. Abas metodes ir zināmas kā efektīvi līdzekļi cīņā ar celulītu. Tās uzlabo asinsriti, izvada no organisma toksīnus, sadedzina lipīdus, veido daudz slaidāku un gludāku auguma siluetu.

Procedūru pamata cena – Ls 32

 

 Par STUDIO3:
STUDIO3 ir daudzfunkcionāls skaistumkopšanas un vizuālā tēla izveides salons Rīgas centrā.  Te strādā profesionāli un laipni speciālisti, kuri palīdz uzturēt un uzlabot formu un garastāvokli sievietēm un vīriešiem. Salonā ir frizētava, manikīrs, pedikīrs, stils un mode, sports, daudzveidīgas ķermeņa un sejas procedūras… viss, lai jūs vienuviet saņemtu vislabākos jums nepieciešamos skaistumkopšanas pakalpojumus.

Salons atrodas Baznīcas ielā 20/22, Rīgā
Darba laiks:
darba dienās: 8 – 20
sestdienās: 9 – 18
svētdienās: slēgts

Kontakti:
Tel.: 67039830
E-pasts: studio3@annex.lv
www.studio3.lv
Facebook:
http://www.facebook.com/Studio3riga
Draugiem.lv:
http://www.draugiem.lv/studio3/
Twitter:
https://twitter.com/studio3riga

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu