Vārda dienu svin: Artūrs, Artis

Piesakies un izmēģini Seal cosmetics šampūnus un kondicionierus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

ati esot viena no sievietes rotām, un, neatkarīgi no tā, vai tie ir īsi vai gari, tie prasa ikdienas rūpes. Lai šis uzdevums būtu vieglāks, AS “Spodrība” ir radījusi jaunu matu kopšanas līdzekļu sēriju, kuras mērķis ir mitrināt un barot matus.

Izmantojot labāko, ko spēj sniegt dažādi augi – auzas, alveja, babasu palmas augļi – ir radīti trīs matu kopšanas līdzekļu komplekti: šampūns un kondicionieris normāliem matiem, šampūns un kondicionieris krāsotiem matiem un šampūns un kondicionieris sausiem un bojātiem matiem.   

SievietesPasule sadarbībā ar AS „Spodrība”
6 lasītājām dāvā iespēju izmēģināt jaunos “Seal cosmetics” matu kopšanas līdzekļus 
un novērtēt to efektivitāti savu matu kopšanā. 

Vēlies iegūt un novērtēt kādu no “Seal cosmetics” matu kopšanas komplektiem?

Kas jādara, lai pieteiktos testam:

1) Spied uz linka šeit >> vai uz zemāk redzamās pogas un ielogojies SievietesPasaulē vai arī pieslēdzas portālam ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem VAI atrodi mūsu draugiem.lv/sievietespasaule vai Facebook/SievietesPasaule lapā informāciju par testu un piesakies tur.

2) Uzraksti mums pieteikuma ziņojumu, kurā norādi, kuru no 3 matu kopšanas līdzekļu komplektiem – normāliem matiem, krāsotiem matiem vai sausiem un bojātiem matiem, tu vēlētos testēt.
Testam tiks nodoti 6 produktu komplekti – 2 matu kopšanas līdzekļu komplekti normāliem matiem, 2 – krāsotiem matiem un 2 komplekti sausiem un bojātiem matiem. 

3) Pieteikumā, lūdzu, noādi arī savus kontaktus, kā veiksmes gadījumā varam ar tevi visērtāk sazināties!

Pieteikumus gaidīsim no 10.maija līdz 16.maijam (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim ne vēlāk kā 18.maijā. 

 

 

Testēšanai nododam šādus ‘Seal cosmetics’ komplektus:

Krāsotiem matiem

Šampūns krāsotiem matiem. Sastāvā auzu graudu aktīvā viela ß-Glucan, kas veido mitrumu aizsargājošu barjeru, uzlabo krāsotu un ķīmiski apstrādātu matu elastību, samazinot matu lūšanu. Auzu ß-Glucan nomierina galvas ādu un novērš tās kairinājumu.

Kondicionieris krāsotiem matiem. Kondicionieris izlīdzina matu struktūru, tie kļūst zīdaini, viegli ķemmējami. Sastāvā auzu graudu aktīvā viela ß-Glucan, kas uzlabo matu elastību, samazinot to lūšanu.

 

 

Normāliem matiem 

Šampūns normāliem matiem. Sastāvā alvejas lapu ekstrakts, kas dziļi mitrina matus, padarot tos koptus un zīdainus. Alvejas ekstrakts maigi nomierina galvas ādu.

Kondicionieris normāliem matiem. Kondicionieris izlīdzina matu struktūru, tie kļūst zīdaini, viegli ķemmējami. Sastāvā alvejas lapu ekstrakts ar dziļi mitrinošām īpašībām.

 

 

 

Sausiem un bojātiem matiem 

Šampūns sausiem un bojātiem matiem. Sastāvā babasu eļļa, kas dziļi baro un kopj sausus, nespodrus matus, padarot tos pakļāvīgus un mīkstus. Babasu eļļa saudzīgi kopj galvas ādu, nepadarot to taukainu.

Kondicionieris sausiem un bojātiem matiem. Kondicionieris izlīdzina matu struktūru, tie kļūst zīdaini, viegli ķemmējami. Sastāvā babasu eļļa, kas dziļi baro un kopj sausus, nespodrus matus.

 

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu