Vārda dienu svin: Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Piesakies un izmēģini jaunos ‘Seal cosmetics’ roku krēmus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies!

Mūsu ādai ir nepieciešamas rūpes visa gada garumā, tomēr ikdienā gadās, ka koncentrējamies galvenokārt uz sejas kopšanu, rūpes, piemēram, par roku un kāju ādu atstājot otrajā plānā. Taču tieši rokas un to ādas stāvoklis esot tas, kas nodod sievietes patieso vecumu. Tas tāpēc, ka roku āda ir pakļauta ārējās vides apstākļu iedarbībai, var ciest veicot dažādus ikdienas darbus, bieži mazgājot vai atrodoties mitrumā.

Taču labā ziņa ir tā, ka nekad nav par vēlu sākt rūpēties par savām rokām. Turklāt nav vajadzīgs nekas ārkārtējs – tikai kopjošs roku krēms, ko vari lietot gan mājās, gan ērti paņemt līdzi ikdienas gaitās. Lai roku krēms tev patiešām vienmēr būtu pa rokai un tam atrastos vieta arī tavā rokassomiņā, AS „Spodrība” sākusi ražot krēmus kompaktās, vieglās plastmasas tūbiņās. Jaunajā „Seal cosmetics” produktu līnijā iekļauti pieci dažādi roku krēmi – „Dzērvene”, „Auza”, „Ingvers”, „Smiltsērkšķis” un „Vita”.

SievietesPasule sadarbībā ar AS „Spodrība” 15 portāla lasītājām dāvā iespēju iegūt un izmēģināt katru no šiem pieciem krēmiem un novērtēt tās sajūtas, ko dod regulāras ikdienas rūpes par roku ādu.

Vēlies iegūt un novērtēt piecus dažādos „Seal cosmetics” krēmus? Piesakies testam!

 

* Lai pieteiktos, spied uz augstāk redzamās pogas, ielogojies SievietesPasaulē vai arī pieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un uzraksti mums pieteikuma ziņojumu!
* Pieteikumā norādi savus kontaktus, kā veiksmes gadījumā varam ar tevi visērtāk sazināties!
* Pieteikumus gaidīsim no 17.jūnija līdz 25.jūnijam (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 26.jūnijā.

 

Testēšanai nododam:

     

Barojošs roku krēms
Smiltsērkšķis

Barojošs roku aizsargkrēms. Sastāvā esošajam smiltsērkšķu ekstraktam piemīt ādu atjaunojošas īpašības.  Lietojot krēmu roku āda kļūst maiga, mīksta un aizsargāta no apkārtējās vides ietekmes.

 

Kāju un roku krēms
Vita

Mitrinošs un mīkstinošs kāju un roku krēms. Sastāvā esošiem ārstniecības augiem un egles skuju ekstraktvielām piemīt sasprēgājumu un sīku brūcīšu dziedējošas īpašības. Lietojot krēmu āda kļūst maiga un mīksta. Īpaši piemērots papēžiem.

 

Aizsargājošs roku krēms
Ingvers

Mitrinošs un aizsargājošs roku krēms. Sastāvā esošajam ingvera ekstraktam piemīt ādu tonizējošas un reģenerējošas īpašības. Lietojot krēmu roku āda kļūst gluda, mitrināta un aizsargāta no apkārtējās vides ietekmes.

 

     

Mīkstinošs roku krēms
Auza

Mīkstinošs vieglas tekstūras roku krēms. Sastāvā esošajiem dabīgajiem auzu un kviešu ekstraktiem piemīt dziļi mitrinošas un nomierinošas īpašības. Īpaši piemērots sausas jūtīgas ādas kopšanai. Lietojot krēmu roku āda kļūst samtaini maiga un mīksta.

Mitrinošs roku krēms
Dzērvene

Mitrinošs vieglas tekstūras roku krēms. Sastāvā esošajam dzērveņu ekstraktam piemīt antioksidējošas un ādas atjaunošanās procesus stimulējošas īpašības. Lietojot krēmu jūsu rokas vienmēr būs koptas un zīdaini maigas.

 
Dalīties.

Atstāt Ziņu