Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Piesakies un izmēģini ādu nomierinošo un kopjošo Sudocrem krēmu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

da ir ne vien lielākais, bet arī viens no jutīgākajiem cilvēka orgāniem. Ikviens ādas saberzums, saskrāpējums, sasutums vai jēlums uz ilgāku laiku sēj radīt mums nepatīkamas sajūtas un diskomfortu. Šādiem gadījumiem ikvienā mājas aptieciņā ir jābūt kādam nomierinošam un dziedējošam līdzeklim ādas kairinājuma mazināšanai.

Pasaulē un arī Latvijā viens no iecienītākajam līdzekļiem, kas palīdz sakairinātai un iekaisušai ādai atjaunoties, to nomierinot un mīkstinot, ir “Sudocrem” krēms. To pirms nu jau vairāk kā 85 gadiem radīja īru aptiekārs, farmācijas profesors Toms Smits, krēma pamatā liekot  trīs komponentes:

 cinka oksīdu, kas mazina šķidruma nepietiekamību audos, mīkstina un nomierina iekaisušu ādu;
 hipoalergēnisko lanolīnu, kas mīkstina un nomierina iekaisušu ādu;
 lavandu eļļu, kas ir pazīstama ar savām antibakteriālajām īpašībām, nomierina iekaisušu vai no insektu kodumiem cietušu ādu.

Savas formulas dēļ “Sudocrem” ir piemērots ādas kopšanai kā pieaugušajiem, tā arī zīdaiņiem, saskaroties ar visdažādākajām sūdzībām, piemēram, autiņu radīta ādas apsārtuma vai iekaisuma mazināšanai, pie iegriezumiem, nobrāzumiem, nelieliem apdegumiem vai apsaldējumiem, arī izgulējumu gadījumos, pinņu skartas ādas vai ekzēmas ārstēšanai.

Pārliecinies par “Sudocrem” krēma efektivitāti un iesaisties tā testēšanā!

Lai arī šim krēmam būtu vieta ikvienā mājas aptieciņā, šoreiz vēlamies dāvāt iespēju to izmēģināt tieši tiem, kam tas varētu izrādīties vislielākais palīgs – mazuļu vecākiem un senioriem, kuri lieto autiņbiksītes, kā arī invalīdiem, kuri ilgāku laiku ir spiesti pavadīt ratiņkrēslā vai uz gultas, kā rezultātā var veidoties izgulējumi.

Ja esi jaunā māmiņa vai aprūpē senioru, vai cilvēku ar invaliditāti – PIESAKIES TESTAM!

Pieteikties vari divos veidos:

1) spied uz linka šeit >> un ielogojies SievietesPasaulē vai arī pieslēdzas portālam ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un uzraksti pieteikuma ziņojumu, norādot, kāpēc vēlies piedalīties testā;

2) dodies uz mūsu draugiem.lv/sievietespasaule vai Facebook/SievietesPasaule lapu, esi tās sekotāja/-s un pie informācijas par testu komentārā raksti savu pieteikumu un to, kāpēc gribētu iesaistīties testā.

Pieteikumus gaidīsim no 10.jūlija līdz 17.jūlijam (ieskaitot). Produktu ieguvējus paziņosim 20.jūlijā.

Iespēju piedalīties testā iegūs pieci pieteikumu iesniedzēji, kas tiks noteikti izlozes kārtībā.

 

Katrs testa dalībnieks saņems “Sudocrem” 10g iepakojumu, kā arī  pārsteiguma dāvaniņas no Decubal ar sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

 

Noderīga informācija par krēma lietošanu gan testa dalībniekiem, gan tiem, kas “Sudocrem” jau lieto vai nākotnē lietos. Krēmu uzliek uz pirkstgaliem un maigi, riņķveida kustībām ieziež ādā. Tam ir jāiesūcas, uz ādas paliekot tikai nedaudz caurspīdīgai plēvītei. Ja ieziestais ādas laukums ir kļuvis balts, tas nozīmē, ka krēma bijis par daudz, un nākamreiz vajag lietot mazāku daudzumu krēma.

Dalīties.

Atstāt Ziņu