Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Piesakies testam un uzpos dārzu ar Fiskars darbarīkiem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

arts ir pirmais pavasara mēnesis un, lai arī koki vēl nelapo un zāle nezaļo, dārza darbu sezona ir sākusies! Šis ir laiks, kad gādāt sēklas un sēt, ja vēlies pati izaudzēt stādiņus vasaras puķu kastēm, siltumnīcai vai sakņu dārzam. Šis ir arī laiks, kad vari aprūpēt augļu kokus, košumkrūmus un dzīvžogus. Saskaņā ar dārznieku ieteikumiem, ja neesi to izdarījusi rudenī, pavasarī to jāpaveic līdz lapu plaukšanai. Zaru griešana, kā zināms, ir piņķerīgs darbiņš un var prasīt daudz spēka, tāpēc jo svarīgāk, lai tam paredzētie darbarīki ir parocīgi un ergonomiski.

Viens no vadošajiem mājas un dārza darbarīku ražotājiem pasaulē – somu uzņēmums Fiskars, kas šogad svin 365. pastāvēšanas gadadienu, radījis īpašu dārza darbarīku līniju Fiskars PowerGear™. To radot kompānija vēlējās jaunatklāt dārzkopības pieredzi, jo uzskata, ka visus darbus, pat visvienkāršākos, var paveikt labāk un gudrāk, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks nekā līdz šim.

Piedāvājam jums pārliecināties par to pašām! Nododam testēšanai trīs Fiskars PowerGear™ kolekcijas darbarīkus:

Dārza grieznes
Tās par labākajām savā kategorijā ir atzinuši daudzi dārznieki to ergonomiskā dizaina,  izturīguma un inovatīvās griešanas tehnoloģijas dēļ.
Šīm grieznēm:
– rokturi ir izgatavoti no FiberComp™ materiāla, kas tos padara īpaši stiprus un vieglus;
– ir unikāls rotējošais rokturis, kas ļauj izmantot visus pirkstus vienlaicīgi, nodrošinot maksimālu griešanas spēku ar mazāku piepūli;
– asmeņi ir izgatavoti no īpaši cieta pret koroziju noturīga tērauda, nodrošinot, ilgāku asmeņu asuma noturību;
– augšējam asmenim ir nelīpošs PTFE pārklājums, kas rūpējas par gludāku griezienu un vieglāku tīrīšanu.
Veikala cena: EUR 35.90

 

Zaru grieznes
Fiskars zaru grieznes ar spēka pārnesuma mehānismu ir piemērotas jebkuriem griešanas darbiem dārzā, ļaujot griezt zarus līdz pat 50 mm diametrā, turklāt darīt to ļoti tuvu stumbram.
Patentētā PowerStep™ (pakāpeniskā spēka pārnesuma mehānisma) tehnoloģija ļauj nogriezt zarus viena vai vairāku posmu laikā, kas palīdz samazināt darba slodzi gan jauniem, gan gados vecākiem cilvēkiem, novēršot piepūli un iespējamas sāpes.
Šo griežņu rokturi ir izgatavoti no stikla šķiedru stiegrota poliamīda, kas padara tās ļoti vieglas un izturīgas. Nerūsējošā tērauda asmeņi un ar teflonu pārklāts augšējais asmens, palīdz samazināt berzi.
Veikala cena: EUR 48.90

 

Dzīvžoga šķēres
Šīs grieznes ir piemērotas dažādiem griešanas darbiem dārzā: dzīvžoga apgriešanai, griešanai ap krūmiem un apmalēm u.c. Patiecoties nelielajam svaram un kompaktajam dizainam, tās padara griešanu ērtu un vieglu. Unikālais spēka pārnesuma mehānisms un sviru sistēma, nodrošina spēcīgu griešanu.
Veikala cena: EUR 45.90

 

 

Lai pieteiktos Fiskars darbarīku testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem! Pieteikumā norādi, kuru no darbarīkiem veiksmes gadījumā labprātāk iegūtu un testētu!
Pieteikumus gaidīsim no 24.marta līdz 30.martam (ieskaitot). Testa dalībnieces paziņosim 31.martā. Testēšanai tiek nodoti divi darbrīki no katra veida.

 

Par Fiskars PowerGear™:
Ergonomiskās Fiskars PowerGear™ dārza grieznes ir domātas visu vecumu dārzniekiem. Šie instrumenti ir unikāli, jo to apakšējais rotējošais rokturis trīskāršo griešanas jaudu, padarot griešanas procesu vieglāku, samazinot roku nogurumu un novēršot ar sastiepumu saistītas traumas. Tajā pašā laikā, dārza griežņu rokturi ir veidoti no FiberComp™ (stikla šķiedras un poliamīda savienojums) materiāla, kas tos padara īpaši vieglus un izturīgus. Viegli izmantojamais griežņu bloķēšanas mehānisms nodrošina asmeņu ērtu un drošu glabāšanu.

 

 

Piedāvā:

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu