Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Piesakies testam un iegūsti kosmētikas komplektu košam pavasarim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

avasaris ik gadu atnāk ar vēlmi pēc pēc sievišķības. Tiek nomesti ziemas kažoki, apģērbā sāk dominēt košākas krāsas un vieglākas tekstūras. Arī kosmētikas maciņā var veikt revīziju, ienesot jaunas vēsmas arī savā ikdienas make-up.

SievietesPasaule iepazinās ar vācu kosmētikas zīmola essence un CATRICE šā pavasara jaunumiem un varam teikt, ka pavasaris būs viegls un dzirkstošs! Jaunumu ir tik daudz, ka par visiem būs grūti pastāstīt, tomēr pāris vēlamies izcelt īpaši un nodot tos izmēģināt arī kādai no jums.

Starp zīmola essence jaunumiem mūs īpaši uzrunāja Forbidden Volume skropstu tuša un īpašais skropstu tušas virsējais slānis, ilgnoturīgā lūpu krāsa un nostiprinošā nagu laka colour & care.

Savukārt starp zīmola CATRICE jaunumiem mūsu uzmanību piesaistīja Luxury Lips Intensive Care Gloss lūpu spīdumi, Eye’Matic Eyepowder Pen acu līnija un Prime and Fine Professional sejas konturēšanas palete.

Kā jau minējām iepriekš, vēlamies arī jums dot iespēju izmēģināt šos jaunos kosmētikas produktus! Tāpēc izvēlies komplektu, kuru gribētu izmēģināt un vērtēt, un piesakies! Izspēlēti tiks divi komplekti – no katra veida pa vienam.

essence komplekts

      

Forbidden Volume skropstu tuša un Forbidden Volume False Lash skropstu tušas virsējais slānis
Jaunā skropstu tuša ir tik laba, ka to vajadzētu aizliegt! Koniskā Volume skropstu tušas otiņa veido neticami apjomīgas skropstas tikai ar vienu uzklāšanas reizi. Kopā ar virsslāni, ko var lietot virs jebkuras skropstu tušas un kas ir bagātināts ar melnām šķiedrām, intensīvs, dramatisks izskats ar mākslīgo skropstu efektu ir garantēts! Turklāt nekādu salipušu skropstu.

essence ilgnoturīgā lūpukrāsa
To vienkārši ir grūti neiemīlēt. Tā lūpām uz vairākām stundām piešķir intensīvu toni un, kas būtiski, tās nesausina. Šobrīd pieejami četri jauni toņi: 18 matt wanted!, 21 très chic, 23 velvet matt un 24 velvet matt.

Nostiprinošā nagu laka colour & care
Tā ir tik dabiska. Šī nagu laka ir bagātināta ar dabiskām sastāvdaļām, lai nostiprinātu nagus un sniegtu tiem skaistu toni maigās, kremīgās toņkārtās. Pieejami četri toņi: 01 take a break, 02 I care for you, 03 happy nails, 04 lean on me.

PIESAKIES, SPIEŽOT UZ POGAS ZEMĀK!

! Ja piesakies šī komplekta testēšanai, pieteikuma vēstulē produktiem, kuriem pieejama toņu izvēle, norādi toņu kodu, kuru veiksmes gadījumā gribētu iegūt.* Piesakoties tev būs jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums.

* Pieteikumus gaidīsim no 2016.gada 1.aprīļa līdz 7.aprīlim (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 8.aprīlī
.
 


CATRICE komplekts

      

CATRICE Luxury Lips Intensive Care Gloss lūpu spīdums
Īsts skaistuma būsteris tavām lūpām! Ar augstas kvalitātes argana, jojobas un kamēlijas eļļām, šie lūpu spīdumi ierindojami intensīvi kopjošu produktu sarakstā. Patīkamā spīduma tekstūra sniedz lūpām brīnišķīgu spīdumu un redzami aizpilda smalkās līnijas ap lūpām – skaisti spīdīgām, apjomīgām lūpam. Pieejami trīs kārdinoši toņi: 030 Revolution-berry Lips, 020 Rosachella Festival, 010 Spending All My Honey.

CATRICE Eye’Matic Eyepowder Pen acu līnija
Lai uzklātu šīs acu ēnas, tev nebūs nepieciešama papildus otiņa – tām ir iebūvēts aplikators. Tā forma ļauj uzklāt ēnas vienkārši un precīzi. Vari pūderi uzklāt un izpludināt uz plakstiņa arī ar pirkstiem. Pieejami seši toņi: 010 West White Story, 020 Hotel Pearlafornia, 030 Champagne On Me, 040 Keep Calm And Love This Colour, 050 Al Cappuccino, 060 Lavender Mc Queen.

CATRICE Prime and Fine Professional sejas konturēšanas palete
Šī profesionālā konturēšanas palete piedāvā profesionālu komplektu jebkuras formas sejas konturēšanai. Divi viegli izpludināmi toņi tev būs ideāli palīgi: uzklāj tumšāko toni zem vaigu kauliem, gar matu līniju, gar deguna malām un zem žokļa līnijas. Uzklāj gaišāko toni uz uzacu kaula, acs iekšējā stūrītī, deguna centrā un virs vaigu kauliem. Instrukciju ‘kā-to-lietot’ atradīsi arī paletes iepakojuma otrā pusē. Pieejami divi toņi: 010 Ashy Radiance, 020 Warm Harmony.

PIESAKIES, SPIEŽOT UZ POGAS ZEMĀK!

! Ja piesakies šī komplekta testēšanai, pieteikuma vēstulē produktiem, kuriem pieejama toņu izvēle, norādi toņu kodu, kuru veiksmes gadījumā gribētu iegūt. 


* Piesakoties tev būs jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums.

* Pieteikumus gaidīsim no 2016.gada 1.aprīļa līdz 7.aprīlim (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 8.aprīlī
.

Lai veicas un lai pavasaris nāk ar sievišķību!

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu