Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Piesakies programmai ‘Gatavojamies vasarai’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gaisā virmo pavasaris un drīz vien varēsim ieviest pārmaiņas drēbju skapī. Beidzot ziemas džemperus, biezās bikses un zābakus nomainīsim pret krāsainiem un viegliem krekliņiem, svārciņiem un kurpītēm. Tieši tāpēc šis ir īstais laiks sevi palutināt un sākt kaut ko jaunu. Kriosalons „Krio & Beauty” sadarbībā ar treneri Evitu Lausi aicina pievienoties programmai „Gatavojamies vasarai”. Tās ietvaros dalībnieces varēs pievērsties tam, kas katrai visaktuālākais – vienai tā būs gatavošanās gaidāmajai pludmales sezonai, citai – mērķis nostiprināt imunitāti un uzlabot pašsajūtu. Dalībai programmā, kas sāksies 9.aprīlī, var pieteikties jau tagad, zvanot pa tālruni 29596695 vai rakstot uz e-pastu info@krio.lv ar norādi „Gatavojos vasarai”

 

Taču līdz programmas uzsākšanai divām portāla www.sievietespasaule.lv lasītājām ir iespēja piedalīties konkursā, kur balvā ir iespēja piedalīties šajā programmā bez maksas.
Kas ir jādara? No 16. līdz 30.martam uzraksti, kādas apņemšanās un mērķus savas labsajūtas uzlabošanai esi paredzējusi sasniegt līdz šīs vasaras sākumam? Vai un kā dalība programmā „Gatavojamies vasarai” Tev varētu palīdzēt sasniegt šos mērķus?
Pieteikumu ar norādi „Gatavojos vasarai” sūti uz sp@sievietespasaule.lv, norādot arī savu kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, telefona nr., lai varam sazināties ar Tevi personīgi).
31.martā visus iesūtītos pieteikumus izvērtēs žūrija, kurā piedalīsies portāla SievietesPasaule.lv,  kriosalona „Krio & Beauty” un „MDesign” pārstāvji, kā arī trenere Evita Lause. Portāla mājas lapā paziņosim stāstu konkursa uzvarētājas un sazināsimies ar viņām personīgi.

 

PAR PROGRAMMU „GATAVOJAMIES VASARAI”
Norises laiks: 9. – 21.aprīlis
Grupas lielums: 15 sievietes
Dalības maksa: 85,00 Ls
Pieteikšanās:
zvanot pa tālruni 29596695  vai rakstot uz e-pastu info@krio.lv ar norādi „Gatavojos vasarai”

Dalība šajā programmā sniegs iespēju sākt „zemo startu”, lai atbrīvotos no ziemas laikā uzkrātajām rezervēm. Programmas ietvaros dalībnieces saņems možumu un enerģiju, stiprinās imunitāti, lai nenoķertu pavasara saaukstēšanos, un iegūs pozitīvu noskaņojumu, lai ar sievišķīgu pārliecību sagaidītu vasaru.

9.aprīlī plkst. 17.00 pirmajā grupas tikšanās reizē būs iespēja uzzināt par veselīga uztura pamatprincipiem un piemērotākajiem vingrinājumiem figūras korekcijai. Varēs uzzināt par kriosaunas iedarbību un efektiem. Vai krioterapija ir efektīva figūras korekcijas un imunitātes stiprināšanas metode? Kas ir skābekļa kokteilis un kāpēc mums ir nepieciešamas skābeklis, kā efektīvāk to uzņemt? Varēs izbaudīt pirmo krioprocedūru, treniņu treneres Evitas Lauses vadībā, saņemt skābekļa terapiju un nobaudīt skābekļa kokteili.

Līdzi nepieciešams sporta apģērbs un sporta apavi treniņam uz trenažieriem. Otra grupas tikšanās notiks programmas noslēgumā. Līdz tam paredzēts, ka katra dalībniece izies 8 individuālās procedūras.  Katrā reizē paredzēta:
o   krioprocedūra (2- 3 minūtes)
o   15 – 20 min fiziskais treniņš pēc procedūras
o   skābekļa terapija (15 min 30 % skābekļa elpošanai)
o   skābekļa kokteilis

16.aprīlī notiks pēdējā grupas nodarbība, pēc kuras trenere sniegs ieteikumus un atbildes uz individuāliem jautājumiem. Programmas dalībnieces gaida arī pārsteigums no personificēto dāvanu veidotājiem „MDesign”.

 

Programmas sadarbības partneri:

  • Portāls www.SievietesPasaule.lv, kas februārī viesojās kriosalona „Krio & Beauty” atklāšanā un personīgi izmēģināja krioprocedūru. To, kā mums gāja vari lasīt šeit: Izmēģināts uz savas ādas: kriosauna.
  • Sporta trenere Evita Lause. Viņa ir ieguvusi C kategorijas sporta speciālista sertifikātu Latvijas Aerobikas Asociācijā. Trīs gadus vadījusi „Body bike” un dažādas grupu nodarbības Tukuma sporta klubā „Centrs”. Papildinājusi darba pieredzi Rīgā sporta studijā „Sports Pluss”. Šobrīd vada treniņus fitnesa studijā „Madam Fitness”, kas ir paredzēta tikai daiļā dzimuma pārstāvēm. Evita uzskata, ka zināšanu iegūšana ir neierobežots un aizraujošs process, viņa nemitīgi sevi pilnveido, apmeklējot dažādus seminārus un kursus un apgūstot jaunas metodes, kas ļauj aizvien efektīvāk sasniegt kāroto – skaistu un vingru ķermeni.
  • Radošā apvienība „MDesign”, kas veido personificētas dāvanas. Viņi strādā ar moto „Prieks dāvināt Prieku!”, personīgi veidojot ekskluzīvas dāvanas – gleznas, saldumus īpašajā iepakojumā, kalendārus, lamināta dokumentus un galda spēles, ekskluzīvas rotaslietas un citas oriģinālas lietas.

 

Kriosalons “Krio & Beauty” atrodas:
Bruņinieku ielā 35a (pretim Natālijas Draudziņas ģimnāzijai)
www.krio.lv
www.twitter.com/kriosauna

Dalīties.

6 komentāru

  1. Riigaa man liekas jau sen darbojas kriosaunas. Neredzu sajaa reklamaa neko iipasu. Un kaut kur blakus studijai69 arii ir kriosauna, es uzziinaaju ka pie viniem ir leetaak.

  2. Margarita on

    Man gan ļoti patika atmosfēra un apkalpošana bija ļoti laba. Jutos gaidīta. Patika, ka pēc procedūras var pavingrot un ka telpas ir plašas nevis viss atrodas vienā mazā telpiņā. <br>Iesaku visiem! <br>Paldies Sievietes Pasaulei par ieteikumu, esmu apmierināta un noteikti došos tur vēl!

  3. Jā, O.K. viss ir forši :)Es vairāk neka 2 gadus apmekleju kriosaunu ZeltaBoulingā, es arī tur jutos gaidīta. man nav nepieciešami tāda veida trenažieri – es trennejos forša fitness klubā un telpā kura ir paredzēta vingrošanai!

  4. par ko runaaa…meitenes….i-netā atrodiet tuvāku un izdevigāku kriosaunu! Ja pakalpojumi ir lidzīgi, mani neinteresē telpa, bet interesē darba pieredze. Ja es lemšu izmeģināt tad iešu Puvciemā blakus mājāi

  5. ES ļoti priecājos, ka ne tikai Krievijā, bet arī pie mums ir kriosauna, ar tās palīdzību esmu vairākas reizes laicīgi izķepurojusies no saslimšanas. Jāsaka, ka esmu bijusi visās pieminētajās vietās un man patika, katrā no vietām ir savi plusi un savi mīnusi,tāpēc jau katrs izvēlas sev piemērotāko un ērtāko :)Sportimā man ir ērti, turpat balkus ir treniņš. Kad biju Zelta boulingā, tur bija jauki iekārtots, tikai pārāk tālu no manis. Šaubos, vai no Pārdaugavas kāds brauks uz Pļavniekeim.:D. Pretī Larocai kriosauna tiešām šobrīd ir pati lētākā, ir vērts ņemt vērā. Šogad izmēģināju kriosaunu uz Bruņinieku ielas, tur interesanti ar administratori parunājāmies. Katram noteikti ir jāiet tur, kur pašam ir ērtāk un patīkamāk,visu tak sevis lutināšanai darām,lai ātrāk iemirdzas saulīte un pavasara taurentiņi ir klāt!

Atstāt Ziņu